Antalya'dan kimse yok mu?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • semih bende gelirim ;şrofls;. enverede haber verelim at44 dü konuştururuz biraz

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• semih bende gelirim ;şrofls;. enverede haber verelim at44 dü konuştururuz biraz

Hocam iyi hoş güzel de katılım olmaz gibime geliyor yine, tabii olursa da çok güzel olur. At44 konuşur mu bilmem ama benim Gamo ların dürbün sıfırlarını yapardım en azından. Daha dürbünle 15 mt ötesine atamadım : ). Bir kere Hunter 1250 nin sıfırını yapmıştım onuda geçen temizlerken bozdum, tekrar sıfırlamak lazım. Bakalım kısmet ama eğlenceli olur gibi katılım olursa ...

• MERHABALAR ARKADAŞLAR BENDE ANTALYADAN... BENDE SİZİ ARIYORDUMMM NERDE BU HASTALAR DİYE :) EEE YAPALIM DAA BİR ORGANİZASYONN. BENİM BOŞ ZAMANIM ÇOK...

HATSAN BT 65 SB-W......

• Hadi Burayıda hortlatayım yokmu toplantı falan arkadaşlar abiler yapalım bi organizasyon..

• Antalya'dan çok az kişi var anladığım kadarıyla :) birde merkeze yakın mekanlar bulmak epey güç Antalyada, tavsiye verecek birileri çıkarsa iyi olur..

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Allah aşkına kimse yokmu Antalya'da bu hobi ile ilgilenen bir buluşma atıcılık ve eğlence maksatlı etkinlik düzenleyelim

şefim ben de forumda antalyalı kimse var mı diye arıyordum. Gamo cfx-50 5.5 mm ile buluşmaya hazırım.

• aslında benim sürekli olarak atışa gittiğim konyaaltı su arıtma tesisinin arkasında bir yer var ama. Beraber toplanıp gitsek harika olur bir gün

• şefim ben de forumda antalyalı kimse var mı diye arıyordum. Gamo cfx-50 5.5 mm ile buluşmaya hazırım.

selamlar antalyadan haberleşip buluşa bilirz uygun zamanda..

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Banada haber verirseniz bende katılmak isterim

HATSAN MOD 85 SNİPER VORTEX 5,5mm
    Hawke Vantage 4-12x40 AO (Mildot)
    YataGun Dampa

• ok haberleşelim özelden.

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• herkese merhaba
    Günü ve saati uyarsa bende katılmak isterim

Weihrauch Hw 100 S (.177)

• Bende Antalya Merkezdeyim. Tanisalim goruselim bulusma ayarlayalim haftasonlari falan :) Yeni basladim bu hobiye Antalyada nerelerde atis yapiyorsunuz ogrenmek isterim. Kepez uzerindeki ormanlik alana gitme niyetim var lakin daha iyi yerler var ise beraber bulusup gidelim :)

Hatsan Dominator 200w 5.5cal. 3-9x44 Optima

Zoraki HP 01-02 Ultra 4.5 cal.

• Merkezde PCP kullanan arkdaşlar varsa bekleriz..

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Bu hafta sonu buluşma organize edelim mi arkadaşlar musait olanlar kimler? Biz daha önce murat arkadaşımla trt plajinin yukarisindaki alana gitmiştik bir kac atm li haricinde bir rahatsizlik yaşamadık. Daha iyi bir yerimiz yoksa oraya bir organizasyon yapalim diyorum. Tabanca tüfek yada çalışma şekli değil de maksat tanışmak atış yapmak hobiyi yaşamak. Irtibat için numaram 05424204402 Numan

agt Havalı Hobiler agt

• Antalyadakiler olarak bir turlu bulusamadik ya hic olmazsa ayda 1 beraber bulusup atis yapsak hos olacak :)

Hatsan Dominator 200w 5.5cal. 3-9x44 Optima

Zoraki HP 01-02 Ultra 4.5 cal.