stoeger x 20 kullanıcıları ve videoları tüfeklerimiz neler yapıyor paylaşalım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • stoeger x20 kullanan arkadaşlar tüfeklerimiz neler yapıyor isabet tahribat mesafeli atışlar paylaşmak istediğiniz bilgileriniz varsa her şeyi burada paylaşalım bilgi sahibi olalım kolay gelsin katılımı olan arkadaşlara teşekkürler.

• Bunlar benden...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• başladık biriktirmeye vursan x20 combo en ahşabından üstünede güzel bir dampa alacağım hayırlısı ile kaldı 350 tl nerden para bulsam köşeye atıyorum 8o8o

Önce tedbir sonra tevekkül demiş atalarımız. :thumbup:

• Herkese iyi forumlar.. bende aranıza yeni katıldım. fakat bir sorum olacak ya benim tüfeğim 5.5 luk x20 suppresor fakat jsb rws ve diana nin peletlerini deneyebildim sadece henüz şöyle bir sıkıntım var. ben peleti sonuna kadar yerleştirsem de arkasında çok az bir kısmı dışarıda kalıyor. ne kadr bastırırsan bastır gitmiyor namluya büyük geliyor. ve kapattığımda da arkasını çok az bir kısmı tıraşlıyor bunun sebebi nedir acaba ?

Stoeger x20 Suppresor Combo .22 Cal & Tasko 6x24-40
    GSG 92 Blowback
    Tanfoglio Witness 1911 Blowback
    ASG Dan Wesson 6 inc Silver
    Stoeger Atac Suppresor .22 Cal
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• x20 Sub 4.5 var bendede henüz fırsatım olmadı çekim yapıp paylaşmaya tek bi başlık altında toplansak güzel olur aslında

• Harici İçerik www.youtube.com

buda benim videom uludağ etekleri misi köy civarı karting pisti yakınları

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• x20 tüfeğime bipod almak istiyorum. Mümkün müdür yada Uyum konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım acaba ? Tavsiye ve yardımlarınızı istiyorum. Teşekkürler.