Pelletin İsabetini Arttırma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Böyle birşey buldum ama ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Kral Magnum 5.5 mm (Özel Üretim)
    BSA 3-9X32EG

Adapazarı/Sakarya - Silivri/İstanbul
    Tatanga...

• isabet arttırmakdan ziyade kiri fazla olan(kalitesiz) pelletlerin temizlenmesi, namlu içinde parça ve kirlenme yapmasını engellemek için uygulanan bir uygulama isabete namluyu temiz tuttuğu için bi faydası belki dolaylı olarak dokunur ancak direk faydası olacağını tahmin etmiyorum..

• isabet arttırmakdan ziyade kiri fazla olan(kalitesiz) pelletlerin temizlenmesi, namlu içinde parça ve kirlenme yapmasını engellemek için uygulanan bir uygulama isabete namluyu temiz tuttuğu için bi faydası belki dolaylı olarak dokunur ancak direk faydası olacağını tahmin etmiyorum..

+1

• Bence bu arkadaşın canı sıkılmış ve kendine iş yaratmış. Zaten videodaki pelletler o denli temizliğe ihtiyaç duyacak kadar dandikse, o kadar oynamaya, sallamaya, temizlemeye gelmez etekleri yamulur. Onuda geçtim ben su deymiş olan pelleti zaten namluya sürmenin doğru olacağını düşünmüyorum. O kadar emek + malzeme yerine 3-5 fazla verip kaliteli pellet alsaymış iyiymiş : ) ...

• Bence bu arkadaşın canı sıkılmış ve kendine iş yaratmış. Zaten videodaki pelletler o denli temizliğe ihtiyaç duyacak kadar dandikse, o kadar oynamaya, sallamaya, temizlemeye gelmez etekleri yamulur. Onuda geçtim ben su deymiş olan pelleti zaten namluya sürmenin doğru olacağını düşünmüyorum. O kadar emek + malzeme yerine 3-5 fazla verip kaliteli pellet alsaymış iyiymiş : ) ...

Pelletler biraz da olsa ıslak olacağı için namluyu paslandırma ihtimali de var.

Kral Magnum 5.5 mm (Özel Üretim)
    BSA 3-9X32EG

Adapazarı/Sakarya - Silivri/İstanbul
    Tatanga...

• foruma joker fan club açılsa iyi olur arkadaşımız sürekli yeni konu açmak zorunda kalmaz 8|

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Pelletleri elle seçip düz bir zeminde yuvarlayarak hasarlıları ayıklayabilirsiniz. Ayrıca tartmak da faydalı olur.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• foruma joker fan club açılsa iyi olur arkadaşımız sürekli yeni konu açmak zorunda kalmaz 8|

Abi akşam akşam iyi güldürdün ha ;kihhik,

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

istekk bölümüne açsak mı acaba :) admin bizi duyar yada rapor gönderelim.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver