19 Ocak 2013 Field Target Antrenman Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • geçen seferki gayet keyifli olmuştu, ben erkenden gidip biraz idman yapacağım. Erdinç izin alabilirsen sende gel, lafta kalmasın :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Kavgada söylenmez "izin alabilirsen" ne demek yav.
    Nasip olursa 07:30 gibi poaçalarımla ordayım.
    Serhat abi geleceksen eğer lütfen çay karanfilli olmasın, yok illa karanfil olacaksa meyve suyu getireyim.

A-TAKIMI

• Hava durumuna bağlı ama büyük ihtimalle geleceğim. Kar tanesi düştüğü an gelme şansım olmuyor.

• Cumartesi sabah 07 : 00 da bulusalim 5-6 hadef dikip hep bir elden kahvalti cayi muteakip baslayalim ogleysee. Izin meselesine gelince yilbasindaki teklifimi hatirlatmak isterim :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Bir aksilik çıkmaz ise bende gelmek istiyorum malum hem arayı hem havayı iiice soğuttum:)) Keçiören tarafından gelecekleride alana getirebilirim lakin dönüş konusunda garanti veremiyorum. Saygılar

• Sabah 7 pek mümkün olmaz benim için ama ilerleyen saatlerde katılırım aranıza :)

• Yahu hastayım sizin şu buluşmalarınıza ...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Bende katilabilirmiyim araniza sabah 8 civarında.hem silaha alışılın hemde ystadlarimizin tecrubelerinden faydalanırım.hemde güzel fotolar yakalarım.nede olsa afsad uyesiyiz.tskler

Türk İnsanı Para Gibidir.. Işığa Tutunca İçindan Atatürk Çıkmıyorsa Sahtedir...

• Sanırım Ömer'de gelecek.nede olsa tüfeğini özlemiştir.

Türk İnsanı Para Gibidir.. Işığa Tutunca İçindan Atatürk Çıkmıyorsa Sahtedir...

• keşke Antalya içerisinde de bu şekilde etkinlikler yapabileceğimiz kişiler olsa :(

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Araç ayarlayabilirsem bende gelmeyi planlıyorum. hem kaç haftadır gelemiyorum hem de yeni tüfeğimi adam akıllı denemem lazım :)

Hatsan AT44-10 + Optima 3-12*44

• Bende katilabilirmiyim araniza sabah 8 civarında.hem silaha alışılın hemde ystadlarimizin tecrubelerinden faydalanırım.hemde güzel fotolar yakalarım.nede olsa afsad uyesiyiz.tskler

Elbette katılabilirsiniz ne demek. Saygılar

• Eveeeeetttt....

Eh, bu durumda bize de gelmek düşer :)

Çaylarda karanfil yok, tamamdır...

Ve de klasikleşen çağrımızı da yapalım :

KOĞUŞ KALLLKKK !...

Alanda görüşürüz...

Air Arms S510 FAC 5.5 + NikkoStirling TargetMaster 10x50x60MD
    (Yivlilerimi ve Skeet tüfeklerimi yazmıyorum - burası ile alakası yok)

• araç ayarlayamadığım için malesef gelemiyorum. giden herkese iyi eğlenceler...

Hatsan AT44-10 + Optima 3-12*44

• Bende gelemedim maalesef, cocuk olunca plan yapmamak gerekmis, bir kez daha tecrube ile sabitlendi.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Kar ;( Pek tutmadı ama tutması riskini göz önüne alıp gelemedim.