arkadaslar optima ya yapmıs oldugum modıfıye ve atıslarım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • alyan vıdalar adi gidin hırdavatçılardan çelık 3 mm lık alyan alın. yada alyan vıdanızı alın aynısının kalıtelısını alın. sorunumu çözdum dampaya gerek yok artık :D
    http://www.youtube.com/watch?v=pqh-dumvwQc izleyin . saygılar...

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• mrak eden arkadaslara bı kac bılgılermı aktarmak ısterım

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

• normalde sılıkon sıktıgım ıcın durbunde bozulma olmyuyodu sonra vıdalarımda sıkıntı yasadım... onu da bu sekılde hallettım. hrdavatcıdan uzun 3mm alyan vıda aldım

• zoom yaptıgmız kısıma ... ve ayar yaptıgmız vıdaların puf noktaları var o kısma

• dürbünün kaymasını engellesen bile dürbünün pert olmasını bu dediğin olay engellemez kardeş. onun için dampa şart darbeden kaynaklanan sarsıntı dürbünün bozulmasına yol açıyor. :rolleyes:

Hatsan At-44 Long LW TH. 22cal. - Tasko 4-16x50 AOE

• 2009 dan beri mod 125 üzerinde tasko çakma olan dürbün ile 25 liralık ter parça ayakla kullanıyorum ve hala sağlam , dürbğünğ tüfekten çıkarıp taktığımda dahi ayar bozulması olmadı bu güne kadar , 100,000 den fazla pellet atmışımdır rahat ve bu dayanımı kendi yaptığım stoper'e borçlu olduğumu düşünüyorum .

Bu güne kadar dampa olsaydı keşke hiç demedim.Bence dampa ben bu işlerle uğraşamam takar atarım keyfime bakarım diyenler için.

• sayın nobran kaardesım dampaya verdıgın parayla sana optıma hanı ucuzz durbunlr var ya onlardan istedıgın kadar yapar gönderırdım.. sız dampanızla övunmeyın benım o kadar aalacak bı ımkanım olmadı . ama ben dampaya ıhtıyac duymuyorum durbunde sapa sağlam. .saygılar

• sayın nobran kaardesım dampaya verdıgın parayla sana optıma hanı ucuzz durbunlr var ya onlardan istedıgın kadar yapar gönderırdım.. sız dampanızla övunmeyın benım o kadar aalacak bı ımkanım olmadı . ama ben dampaya ıhtıyac duymuyorum durbunde sapa sağlam. .saygılar

sizden 10 yaş büyük!

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• özur dılerım nobran abım sımdı gördum wala affedın :S