hangi pcp tufeklerde hiz ayari vardir? auto pcp nedir

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar değerli fotum ve hobi daslar benim merakim bu pcp tufeklerde samyang haricinde hangi tufeklerde hiz ayari vardir mesela hatsanlarda yok bir diger konuda youtube de ki video lari izlerken otomatik bir evanix gordum bu tufekler ulkmizde ve forumda varmi pcp nin baska auto modelleri varmi bigilendirirseniz memnun olurum

• hız ayarı veya güç ayarı Airarms da var. Bide condor da ve fx in bazı modellerinde var benim bildiğim kadarı ile. Evanix speed modeli olarak ülkemizde satışı var. Muadili (seri atış yapan) fx revouliton ikinci eli bulunabilir

• seri atış yapan modellerin gücü zayıf oluyormuş.

• teşekkürler cevaplarınız için bu pcp işinin içinden bir türlü çıkamadım baktıkça kararı değişiyor insanın

• Bir akıl hastenesinde hastalar sıraya girmiş duvardaki bir deliğe bakıyorlarmış. Yeni gelen doktor günlerdir bu hastaların ne yaptığını merak edip yanlarına gitmiş bakmak istemiş ama hastalar kızmışlar, "sıraya gir demişler". Sıra kendisine gelince o da bakmış ve bir şey görememiş. "Orada ne var bir şey göremedim" diye sormuş. Bir hasta: "biz yıllardır bakıyoruz bir şey göremedik sen 5 dakikada mı göreceksin" demiş.

Ben pcp mi aldım keyifle hullanıyorum ama ben de hemüz içinden çıkamadım, bence sen de alıp kullandıktan ve bir kaç tane değiştirdikten sonra da içinden çıkamayabilirsin :)

• aynen katılıyorum forumdakı abilerim genelde alıyorlar bi süre keyfine bakıyolar sıkılınca satıp yenisinin tadına bakıyolar :) anladığım kadar pcp bi hastalık benımde at 44 var daha 1 ay olmadı alalı ama asıl hayalım fx glad... fx GLADİATOR :D evet fx fanıyım umarım ilerde bi fx glad ve airarmsın s510 modeline sahip olurum bu arada bu 2 saydığım model yanılmıyom airarms s510 da vardı hız ayarı ama fx glad.. emin değilim var diye biliyorum

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Haklisiniz sanirim once bir pcp almak gerek sonra gelistirmek gerek bir at 44 le baslamak niyetindeyim sonrasi kolay olsa gerek

• benim sumatra 500 de de var.

Aslında güç ayarı bir tür, ayarlanabilir regülator gibi bir şeydir.

Pcp almak için yola çıktığın düşünce nedir yani güç mü, uzun mesafe atışları mı yoksa bir kaç peleti tek delikten geçirmek mi ?

Bence önce hedefleri ortaya koy, biz de sana bunlara uygun ne var bildiklerimizi yazalım. Daha iyi olmaz mı

• Hiz tahrubat ve isabet aradiklarim simdilik baslangic icin hatsan diyorum ama inceledikce icinden cikilmaz oluyor bu seyler hayirlisiyla bir tane alip bir deneseydim

• hepsini aynı anda alamazsın ama tahribat hız için bt65 hafif tahribat isabet hız için at44 tavsiyemdir At 44 S10 Tahribat buyrun konumu okuyun at44 tahribatını bir örnek :)

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• ayakta ateş etmeyi düşünüyorsan bt65'i geç ama güç istiyorsan tam olarak aradığın şey olabilir :rolleyes: bu arada güç hız tahribat demişsin bu 3 parametreden 2sini filan seçmen gerek

• bt65 ini satıp at44 e gecen 2 kışıye şahıt oldum,,hatta 1 kişide benım satılık at44 le bt65 ı takas etmek ıstedı..toplam 3 kişi...bu size fikir verebılır

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• bt65 ini satıp at44 e gecen 2 kışıye şahıt oldum,,hatta 1 kişide benım satılık at44 le bt65 ı takas etmek ıstedı..toplam 3 kişi...bu size fikir verebılır

+1 :)