Konyadan kimse yokmu?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Konya da yaşayan hobitaşlarım, hadi bu başlık altında toplanıp bizde organize olalım. Havalar ısınmaya başladı:)))

Gamo Cfx Royal 5.5
    Kalibrgun Cricket 5.5
    Hatsan AT44S-10
    Hawke Sidewinder 30 8x32-56
    Tasco 3x9-56
    Bushnell 10x25 Range Finder
    Seben DKA 2
    Casio Exillim Fc100 Slow Motion
    6 Lt 300 Bar Scuba tüp

• Karaman olsa da olur mu sayın abim ,foruma hoş geldin öncelikle

Çok teşekkür ederim. Hoşbulduk. Neden olmasın ortalarda bir yerde buluşuruz nede olsa. Önemli olan tecrübelerinizden yararlanabilmek ve hoşça vakit geçirmek:)

Gamo Cfx Royal 5.5
    Kalibrgun Cricket 5.5
    Hatsan AT44S-10
    Tasco 3x9-56
    Seben DKA 2
    6 Lt 300 Bar Scuba tüp

• slm. birisi konyalı mı dedi.bende buradayım. ;avci;

AT44 WX 10 LW
    EVANİX AR6 BSA SWF 8-32X44
    AT44 PA 5.5
    stoger sup combo 4.5

• Arkadaşlar uzun zamandır havalı sevdam olmasına rağmen bir türlü gerekli zamanı ayıramadım bu hobiye. Eğer bir takım oluşturabilirsek hem eğlenip hemde öğrenerek güzel vakit geçirebileceğimizi düşünüyorum.

Gamo Cfx Royal 5.5
    Kalibrgun Cricket 5.5
    Hatsan AT44S-10
    Tasco 3x9-56
    Seben DKA 2
    6 Lt 300 Bar Scuba tüp

• Karaman dan selamlar :)

-HeR NeFis Olumu Tadacaktir -

mod 99 5.5 mm 3-9*32 optima
    mod 85 4.5 mm
    mod 55 4.5 mm

• Aleyküm Selam
    Hoşgeldin

Gamo Cfx Royal 5.5
    Kalibrgun Cricket 5.5
    Hatsan AT44S-10
    Tasco 3x9-56
    Seben DKA 2
    6 Lt 300 Bar Scuba tüp

• slm arkadaşlar bende konyadan emin öyle konyalı hobidaşlar arıyorum bi ara toplanıp bir araya gelsek cok guzel olur aslında.
    saygılar ;grin;

Gönül İSTANBUL gibidir, fethi zor FATİH i tektir!

• a.s Emin konya da ikamet neresi

AT44 WX 10 LW
    EVANİX AR6 BSA SWF 8-32X44
    AT44 PA 5.5
    stoger sup combo 4.5

• selam beyler ben izmirde ikamet ediyorum aslen konyalıyız her sene bi akşehir bi selçuk ve meram yaparız orada akrabalarımız var akşehirde daha çok duruyoruz eger nasip olursa bu sene tüfegimle gelicem tanışırız... hepinize selam olsun Allaha emanet.

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• Evet arkadaşlar bakın bayağıda Konyalı var forumda. Bir tarih belirleyip etkinlik düzenlesek fena olmaz hani.

Gamo Cfx Royal 5.5
    Kalibrgun Cricket 5.5
    Hatsan AT44S-10
    Tasco 3x9-56
    Seben DKA 2
    6 Lt 300 Bar Scuba tüp

• a.s kardeşim ben emin aşkın42 nicklı aziz abiyle bu pazar yani 02-06-2013 tarihinde buluşacagız eger istersen sende diger arkadaşlarda bize katılabılır
    saygıklar

• Arkadaşlar bu buluşmaya bende katılmak istiyorum. Buluşmanın tam olarak ne zaman ve nerde yapılacağı yazılırsa katılımın daha iyi olacağını sanıyorum.
    Ayrıca siteye kayıt olmak istemeyen yada kayıt problemi yaşayanlar buraya yazamıyor olabilir. Dolayısıyla bu bilgiler onlar için daha önemli olacaktır.
    Görüşmek üzere.

Yönetici Not'u : AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

• şu anda bir yer belirlemed,k ama herkesın kolayca bulabılecegı bır adreste bulusuruz kardes sende buyur gel beklerim.
    cumartesı gunu (01-06-2013) bu sayfaya adresi belirtirim.

• Bende Konya dayım arkadaşlar :)
    Belki Mekan Selçukluda bi yerde olursa ve benimde katılmamı isterseniz bende gelebirim :)

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• bende konyadayım bi sıkıntı olmazsa , bir acemi olarak tecrübelerinizden yararlanmaya gelebirim
    ;avci;

• Evet arkadaşlar bakın bayağıda Konyalı var forumda. Bir tarih belirleyip etkinlik düzenlesek fena olmaz hani.

kardeşim sende öyle bi konuşuyon ki :) KONYALININ OLMADIĞI yermi var Allah aşkına :) biz her yerdeyiz

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• Aslında Konya da çok fazla kişi varda ulaşabilmek gerekir ;)

》Kral Breaker ★★★
    》4-12x40 IR Hawke ★★★

• Arkadaşlar bu tip toplantılar genelde herkesin son anda bir işi çıkması sebebiyle yapılamaz.
    Umarım bu toplantıda, belki ilk olacak böyle bir şey yaşanmaz.

Katılımın yeterli olması ve buluşmanın gerçekleşebilmesi için;

*Buluşma yerinin önceden belirlenmesi,
    *Buluşma yerinin amaca uygun ve nisbeten kolay ulaşılabilir olması,
    *İlk toplantı olması sebebiyle tüm arkadaşların iştirak noktasında fedakarlıktan çekinmemeleri,

önemlidir.

Konuyu açan ve buluşma için karar alan arkadaşların emeği çoktur, şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca uygun olması durumunda aracı olmayan arkadaşlar için elimden geleni yapmaya hazırım.
    İyi bir buluşma olması dileğiyle.

Selamlar, saygılar..

Mehmet.