motorsiklet tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • motorsiklet alma istiyorum ama motor hacmi konusunda kararsızım ..günde maksimum 15 km yol yapacam ama çekiş ve atak olması gerek 100 cc mi ? 125 cc mi? 125lik vergi kapsamında ama 100 lükte zorlandığı için benzini çok yakar bence sizce hangisi

Torun mod 401 magnum oskar

• Yamaha YBR 125 kullanıyorum şehir içi ve şehir dışı için en ekonomik ve konforlu motorlardan birisi.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• motorsiklet alma istiyorum ama motor hacmi konusunda kararsızım ..günde maksimum 15 km yol yapacam ama çekiş ve atak olması gerek 100 cc mi ? 125 cc mi? 125lik vergi kapsamında ama 100 lükte zorlandığı için benzini çok yakar bence sizce hangisi

Yamaha YBR 125 kullanıyorum şehir içi ve şehir dışı için en ekonomik ve konforlu motorlardan birisi.

bende mondial superboy modelini beğendim ama 100 lük kasa 125lik motorlardan büyük duruyo sizce çekişi nasıldır tahminen

• Bence vergisini düşünmeyin yakış olarak aynı yakarlar çin malı alacaksınız zannedersem 100 cc olanın ebatları ufak oluyor 125 lıklerınde büyük oluyor daha rahat oluyor tavsiye olarak model söyleyebilirim hem 100 lük hem atik PeugeotTrekker 100
    http://www.sahibinden.com/moto…_asc&viewType=Gallery

bende mondial superboy modelini beğendim ama 100 lük kasa 125lik motorlardan büyük duruyo sizce çekişi nasıldır tahminen

• Aslında bu da bizim havalı silah mantığıyla doğru orantılı, bütce belirlerseniz daha kolay yardımcı olunur en azından belirli modeller vardır ve YBR hakikaten bir başka yakıt olarak da üstüne motor yok.

• Aslında bu da bizim havalı silah mantığıyla doğru orantılı, bütce belirlerseniz daha kolay yardımcı olunur en azından belirli modeller vardır ve YBR hakikaten bir başka yakıt olarak da üstüne motor yok.

eyw usta saol

• s.a arkadaşlar bende bir süre önce yamaha rx115 kullanıyordum cok memnundum.çekiş istersen var viprasyon çinlere göre cok az yol tutuşu cok iyi lastik secimide cok onemlı tabi.
    konfor olayı ybr kadar degıl ama cekiş surat ıstıyorsan rx 115 o katogoride tek gecerim.

Gönül İSTANBUL gibidir, fethi zor FATİH i tektir!

• Honda Wing-go 99 cc. Vergi yok birşey yok. 25 senedir kullananlar var. Dünyanın en çok satan makinesi.

AA s 510 Xtra FAC (5,5) reg.,hawke 6,5-20x42 sw tac.
    Weihrauch 97K (4,5) ,hawke 4-12x50 panoroma
    Evanix AR 6 (5,5)

• http://www.sahibinden.com/ilan…otosiklet-126180217/detay

sevgili dostlar. 100cc ve altında gelmiş geçmiş en iyi cihaz budur. aprilla sr50. dünyadaki yegane 2 zamanlı enjeksiyonlu motor. çin malları ile fiyatta başedemediği için artık üretilmiyor. düşük km bulunursa dadından yinmez. 2-3 çin malını ardına takar. şiddetle tavsiye ederim. vergisi de yok. ayrıca 9 beygir olmasına rağmen bundan az yakan herhangi bir benzin motorlu cihaz yok, testere dahil. düz yolda 1.1 LT/100km gibi inanılmaz bir yakıtı var. buna mukabil neredeyse 250 cc ler kadar çekişi var. ucuz bişey alıp sonra yavaş yavaş yükseltirim değil de bi motor alayım uzun yıllar işimi görsün diyenlerin malı.

saygılarımla.

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• Aprilia güzel motordur lakin Türkiye şartlarında parça sıkıntısı çekersiniz, tamir ve bakım konusunda bu makinaların dilinden anlayan motorun hakkını verecek çok az kişi vardır. Benim tavsiyem yamaha ybr125, ileride büyük cc motosikletlere geçerken de fazla zorlanmazsınız. Yanlız alırken fiyat ve km bu motosikletlerde yanıltıcı olabilir iyi bir usta veya servise göstermek ileride yaşanacak sorunları azaltacaktır.

Huğlu koop. 1989 superpoze 12 gauge
    Mke yavuz 16 compact TE05 series 9X19p
    Stoeger x20 suppressor + 4x32 stoeger
    Zoraki hp-01 light 5.5mm + bushnell 3-9x40
    Hammerli firehornet 4.5mm

• Bu konu iyi oldu, 2 hafatdır motor araştıyorum, inuzuma beğendim ama motor kullanmayı bilmiyorum diye vazgeçtim, ybr 125 esd de karar kıldım gibi gibi. Tavsiyeler olursa çok memnun olurum.

A-TAKIMI

• Yamaha YBR 125 kullanıyorum şehir içi ve şehir dışı için en ekonomik ve konforlu motorlardan birisi.

Aslında bu da bizim havalı silah mantığıyla doğru orantılı, bütce belirlerseniz daha kolay yardımcı olunur en azından belirli modeller vardır ve YBR hakikaten bir başka yakıt olarak da üstüne motor yok.

Şimdi kardeş motosiklette nacizane tecrübeye fazlasıyla sahibim. 1. şunu söylemek isterim ki önce bütceni bize bildirmelisin. arkadaşlar yamaha ybr eski ybr değil. ki eskileri de dahil şu anda commuter yani 125-150 cc segmentinde yakıt fiyat performans olarak 1.sırada tvs apache rtr 150. bu hertürlü şekilde test edilmiştir. Ybr kullanan arkadaşlarım mevcuttur. Yanlış anlaşılmasın ybr kötü motor demem fakat apache kullanıcısı olarak şunu söylerim ki ybr de kullandım. yakıt fiyat ve özellikle performans istiyorsan apache derim. ikinci el almanı tavsiye ediyorum sıfırları cok büyük bi artışta. konfor isterim dersen honda cbf 150 var. parcası pahalıdır ve bıraz daha fazla yakar. ybr ikisinin arası. ben cup segmenti istiyorum diyorsan yarım debrıyaj sana ikinci el olarak başta honda innova 125 öneririm temizini bulursan. yamaha crypton öneririm. hondanın yenı wing wingo modellerıyle ılgılı pek bılgım yok onlarıda arastırabılırsın. ama ınnovanın cok az yaktıgını biliyorum gideri de diğerlerinden iyidir.
    Fakat şöyle ki motosiklette çok kısa bir süre sonra özellikle uzun yol kullanımında tatminsizleşeceksin. hem şehir içi hem uzun yol sana tvs apache öneririm kardeşim. Özellikle söylüyorum kullandıgım için değil. ben bu motosikleti 2011 de aldım. şimdi 250 yada 600 segmentine gecmek icin birikim yapıyorum. Hiç pişman olmazsın düşün derim sana.

;kovboys; Uzun lafın kısası, uzun laftan kısadır.