En başarılı uzak mesafe atışı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bayramı iple çekiyorum abi. :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Diana 350 magnum .177 ilk tüfeğimdi. Atış yapan arkadaş veya başka bir arkadaş o mesafeden o kola kutusunu veya başka bir kutuyu vursun elini öperim :) yokuş aşşağı atsa 50 katlı binanın tepesinden dibine doğru %10 ihtimalle vurabilir oda ihtimal :)

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Video da bir gariplik var sanki. kolalar yan tarafından deliniyor sanki bana öyle geldi. yanlımış ta olabilirim.

aynen bana da öyle geldi. birde o mesafede silahın patlama sesiyle kutunun vuruluşu aynı anda gerçekleşiyor gibi. normalde bu mesafede patlama ve vuruş sesi arasında tahmini 1-1,5 sn lik bi ara olması gerekir...

https://www.youtube.com/channel/UCjQg6CUWJXHv3VB2ZYFZ9DQ

Air Force Condor Bullpup-Made by Kas Bay&berkman(Gunpower SSS)-5.5 mm-(HAWKE Nite Eye Digi IR SF 6-24x50 SR12 Scope)
    M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

Kral-4.5 mm-(ahşap kundak)

Zoraki (ATAKARMS) HP-01 Light 4.5 mm (Nikula red dot)

• Evet, 1. atışta açıkça pellet soldan geliyor, kutu sağa doğru savruluyor, fışkıran kola ise pelletin geldiği yöne, sola doğru...
    2. atışda ise pellet sağ taraftan geliyor, kutunun savruluşu sola , kolanın fışkırma yönü ise sağa doğru. Yerde bıraktığı ıslaklıktan da pelletin geliş yönü açıkça görülüyor.

Ayrıca herkesin dikkatini çeken tüfeğin sesi ile vurulma arasındaki kısa süre... İzleyerek yakalamaya çalıştım ama mümkün değil...yaklaşık 0,25 saniye civarında sanırım. buna göre de hız 800 fps olsa, atılan mesafe en çok 200 feet, yani 65-70 metre civarında olması gerekir.

• diana videosu bariz şekilde sahte ingilizcem iyi olsa youtube yorumunda saydırıdım,çünkü fena sinir oluyorum böyle durumlara milleti aldatmaya çalışanlara

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen asil ().

• Unuttuğumuz bir video var 615 yard

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• 257 sonraki projem:D

• bu tüfekten türkiyede varmıdır acaba

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Olmaz diye bişey yok:D

• Geçen hafta sonu yaptığım atış.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen alitekin ().

• 310 metreden 1 litrelik pet şişeyi vurdum:D videoya alamadım.Fx no limit ayakları bekliyorum gelince 400 üstü gelir:D

• Doğan hocam önemli olan her atışta vurmak yada 2/1 veya 3/1 vurmak. Uzak mesafede tüfeğin istikrarı önemli bir ara sumatralar ile uzak mesafe atışları vardı 20 atışta bir isabet alınıyordu öyle olduktan sonra 500 -600 metrelerede attım vurdum denir.

Kral Arms Breaker .22

• bu arada video yarım kalmış atış videolarınıda yüklüyorum.

Kral Arms Breaker .22

• Çok güzel ve isabetli atışlar tebrik ederim, Tüfek zaten son derecek güçlü ve istikrarlı. Benimde son derece hayran olduğum bir tüfektir kendileri.

• Çok güzel ve isabetli atışlar tebrik ederim, Tüfek zaten son derecek güçlü ve istikrarlı. Benimde son derece hayran olduğum bir tüfektir kendileri.

Teşekkürler... Tüfek orijinal hali ile 60fp 20 atış ancak yapıyor fakat çekiç sekmesi önleyici sistem ile bunu yine 60fp de 45 atışa çıkardık üstelik regülatörlü gibi sırada 12 yivset LW match grade namlu var.

Kral Arms Breaker .22