Evanix AR6

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evanix AR6 kullanıyorum Bu tüfekten daha güçlü bir tüfek arıyorum önerileriniz nelerdir MENZİL olarak 300 metre yetişebilen bir tüfek arıyorum

100 metre atışlarında çay bardağını rahatlıkla kırıyorum 200 metrede en50 yükseklik 70 genişlik 40 suntayı vuruyorum ama atışlarım dağınık bir şekilde oluyor :)

ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

desentransferi.com aradıgınızı buldunuz:D

• Sumatra 500 olabilir. Yahut ar6 ya horoza ağırlık yaptırabilirsiniz gücü biraz daha arttırmış olursunuz. Bu arada hangi pelleti kullanıyorsunuz?

• Daha bugün denk geldim.
    molla google soruyosun evanix ar 6 hunting muster 2 diye ar 6 nın çift tüplüsü çıkıyor türkiyeye ne zaman gelir bilmem ben sevdim
    güç 1200fps yazıyordu

Torun 5,5 hediye edildi
    Kral safari magnum 6,35 hediye edildi
    Hatsan mod 70 quatro sas 6,35 satıldı
    Retay Troy 100x 4,5 : satıldı
    Samyang Sumatra 500 6,35 :thumbup: f;s;s
    Çatüs 36 cal 7+1 g;$i
    Çatüs 36 cal 7+1 ;tufey#

• Önerileriniz için teşekkür ederim araştırmaya devam ediyorum:)

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

• Pelet olarak RWS Süperpoint Extra 5.5 GAMO Pro Magnum var şuan pelet bulamıyorum kaliteli hep aynı çeşit satıyorlar

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

• 1250-1300fps üstü için tüfeğe modifiye şart ama 800-950 fps tüfekde 200-250mt gidiyor 1400fps olsa tüfek bu sefer hava yetmiyecek :) 10 atış belki 20 atış alabilirsiniz maksimum 300mt-400mt için havalı tüfek sizi kesmez 22.lr filan olması lazım en kötü :)
    1400 derken 16grain için diyorum tabiki 30 graini 1000 küsür fps atan tüfek gibi birşey demek istediğim

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen s3k0 ().

• bence siz pcp ile ugraşmayın ateşli bir .22 lr alın :thumbup:

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima

• bence siz pcp ile ugraşmayın ateşli bir .22 lr alın :thumbup:

:thumbup: arkaşıma katılıyorum.
    bende 200 mt üzeri mesafeler pcp için fantazi diyorum.(atılmaz veya vuramaz sın demiyorum.)

• Pelet olarak RWS Süperpoint Extra 5.5 GAMO Pro Magnum var şuan pelet bulamıyorum kaliteli hep aynı çeşit satıyorlar

O pelletler ar6 için aşırı hafif kalıyor. İstediğiniz sonucu alamazsınız. Modifiye ile 28 graini 1220 fps ile atabiliyor.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Daha bugün denk geldim.
    molla google soruyosun evanix ar 6 hunting muster 2 diye ar 6 nın çift tüplüsü çıkıyor türkiyeye ne zaman gelir bilmem ben sevdim
    güç 1200fps yazıyordu

bunu araştordım bulamadım bi link veririmisin

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

• O pelletler ar6 için aşırı hafif kalıyor. İstediğiniz sonucu alamazsınız. Modifiye ile 28 graini 1220 fps ile atabiliyor.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

modifiye nasıl yaparız yardımcı olurmusun

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

• modifiye nasıl yaparız yardımcı olurmusun

Ben gücü yeterli bulduğumdan hiç söküp inceleme yapmadım fakat eğer horoza ağırlık yaptırırsanız gücü biraz artıyor. Amam videodakinde yay ve valfle oynamışlardır muhtemelen çünkü baya bir güçlendirmişler.

• ar6 da en güzel verimi 25.4 grain ya da 30grain pellet ile alırsınız.. 16grain ile uzun mesafelerde çok uçan(flyer) pellet olur zira benim at44long bile eski güçlü halinde iken(fabrika ayarı) 16graini en fazla 70mt atabiliyordum 100mt de bütün pelletler uçarak hedefe varıyordu..şimdi biraz gücünü kıstım tüp valfinin yayını felam kuvvetlendirdim şimdi sesi bile çıkmıyor garibimin :)

• air ranger tavsiye eferim baya etkili 30 grain pellet le kedinin ciğere baktığı gibiyim suan seneye kdr nasil beklerim sizede tavsiyem air ranger 60 alip modified ile 70 e cikatmaniz :thumbup:

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Bu elimdeki EVANİX AR6 yı satmayı düşünüyorum
    bi arkadaş gelecek yurd dışından bi sıkıntı olmaz ise FX Gladiatör MK2 getirecek bu tüfek için ne düşünüyorsunuz

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar