bukalemun yada kertenkele yakalama acil :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kafasına vur kafasına :P öldür gitsin ya huylandiysan bi mod 125 ve 2 tane ince mehmet 30 grain yeter 8o 8o

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• FORUMDA NE PİSKOPATLAR VARMIŞ BEN BÖYLE BİLMEZDİM :))) HANİ HAVALI TÜFEKLE CANLILARA ZARAR VERMEK YOKTU :))

Forumlarda büyük punto harflerle mesaj yazmak yasaktır, bu şekilde mesaj yazmak bağırmak, hakaret anlamları taşır, bu hususlar forum kurallarımızda açıkca belirtilmiştir.

Lütfen Forum kurallarını okuyun

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• :thumbup: :thumbup:

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png

• Hadi fare olsa anlarımda yeşilbaş hiç bir zararı olmayan bir hayvan vurmak olmaz.Nasıl girdiyse öyle çıkar kapıdan girdiyse kapıyı açık tutun mutlaka çıkar.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• bu konuda osman ağabeye danışalım (teknosman) o mutlaka zarar eden hayalnavrla ilgili bilgileri bilir.

• benim için ilk öncelik onları canlı yakalayıp salmak kapan vs gibi bir yöntem olursa daha iyi olur tutkallı karton vs yöntemi onlara yine zarar veri sanıyorum çünki hayvanı ordan ayırdıktan sonra o yapışkanın ona yarayacagını sanmıyorum...

• İçeri iri bir kedi koy. Ciddi bir kertenkele avcısıdır ve yeşilbaşlara bayılırlar. Ama ecel muhakkak oluyor. Canlı yakalamak için çaresiz kapan kurman lazım. Istakoz/yengeç kapanı gibi birşey dene. İçine de çekirge falan koy. İçeri girer ama kolay kolay çıkamaz. Belki şu fare yakalamaya yarayan yapışkanlı bantlar da işe yarayabilir.

Samyang Recluse .357 Caliber
    Tac Vector Optics Colossus 10-40X50E-SF
    Benjamin Marauder .22cal

• yakalamada bol sans

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ŞAFAK ().

• Kertenkeleyi 1 seferde öldürürsen 2 sevap puan , 2 seferde öldürürsen 1 sevap puan var :cursing:

• Ne kadarda öldürmeye meraklıymışız, konuyu açan arkadaş öldürmek istemiyorum dediği halde.
    Sana zararı olursa geçerli o puanlar. Yoksa çık araziye binlerce var.

A-TAKIMI

• Levent abi haklı sevap point kasmak için pek iyi bir yöntem değil o :D Geldiği yerden tekrar çıkıp gidecektir zararsız bi hayvanı öldürmeyin bence yazıktır...

Lütfü...
    Çakal gibi dostum olacağına aslan gibi düşmanım olsun...

Hatsan MOD 99 4.5 mm

Diyarbakır ;hirr;

• arkadaşlar sanırım kaçtılar depoyuda boşalttım ortalık temiz çıkmış keratalar :)

• demek senden olumsuz elektrik adlılar bunalttın garibanları, belki de taksim olayları yatışığtı için çıkıp bakmak istemişlerdir

• gekon isteyene sınırsız verebilirim. ücret talep etmem.
    haziran ayları gibi bizim balkonda en az 5-6 tane oluyor.

5 - 15 cm kadar boylarında gri şeffaf pembe mevcuttur.

iğreniyorum bunlardan artık =(

işsizim güçsüzüm, balık avlamak, havalı silahlar, nette gezinmek falan hobilerim arasında yer alır. hayattan fazla bir beklentim yok.

• Rahmetli Dedem evin süsüdür derdi. Size zarar vermez dahası faydası olur.

Hatsan Edge Striker 5,5 mm

Sarsılmaz M204 Pompalı

• Şanlısın çıkıp gitikleri için geçen yaz benim ortak dükanın dışındaki kerten keleyi yaklaşık 20cm
    yakalayıp besleyeyim diye kovalayıp dükkana sokmuş bir hafta sonra ben vitrinde güneşlenirken gördüm
    ağa içerde kertenkele var dedim abi bir haftadır arıyorum onu dedi:)
    sonuç ya ben ya o dedim :)

Zoraki ultra 4.5

Air arms tx 200 4.5

hw 40 air pistol 4.5