Webley Raider 10 (5,5)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 1500 ytl lik bir tahmin biraz fazla olmuş gibi ^^
    tahminimce 850 - 1000 ytl arası bir fiyat belirtilir.

Dürbün konusunda ise haklısınız bana hediye edilen dürbün ve ayaklarını takmıştım. Önceki tüfeklerimdeki tepmeden dolayı begendigim dürbünleri alıp takamıyordum, şuanda ise dürbün konusunda çok özgürüm çünki hiç tepme yok fabrikada ilk denedigim zaman çok şaşırmıştım cünki namlusuna susturucu takılmış öyle çok başarılı bi sessizligi yok ama fabrikadaki gürültüden dolayı tüfegin ateşlendigini farkedemedim adeta :)

yani dürbün yüksekmi kalıyor...birde hafta sonu zahmet olmazsa grup çalışması yapıp fotolarsanız (özellikle kaç barla atış yapıldığını yazarak)bu tüfeğe niyetli olan arkadaşların soru işaretlerini bir nebze olsun cevaplamış oluruz kanısındayım...

• arkadaşlar raider antalya güney avda satışa başlamış.şimdi aradım. 750 ytl füfek, 250 ytl dolum aparatı olarak satışa sunmuşlar.herkese hayırlı olsun. alan arkadaşlar kullandıktan sonraki düşüncelerini bizimle paylaşırlarsa seviniriz.özellikle 50-60 metre gruplarını ve tüfeğin tam doluyken kaç atış yaptığını.... ?(

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• az önce mail'e cevap geldi güney avdan tek atımlığı 500ytl.10 atımlığı 750 ytl ?( .500 ytl pompa.250 ytl tüpten dolum aparatı.teknik bilgileride istemiştim onları yollamdılar.saygılarımla emrah(bizim pcp hayalleri yine suya düştü) ;(

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• az önce mail'e cevap geldi güney avdan tek atımlığı 500ytl.10 atımlığı 750 ytl ?( .500 ytl pompa.250 ytl tüpten dolum aparatı.teknik bilgileride istemiştim onları yollamdılar.saygılarımla emrah(bizim pcp hayalleri yine suya düştü) ;(

bu adamlar heralde rakamları bilmiyorlar...en kral pcpnin pompası 500 ytl bile değil...bırakın scuba tüpünün fiyatı daha ucuza ve daha kolaya geliyor...satan bayi arkadaşlara geçmiş olsun...pompalar ellerinde patladı..

• tüfeğin fiyatı makul hatta çok makul ama pompanın fiyatını fazla buldum keşke daha uygun olsaydı

egeteam.png

• bu adamlar heralde rakamları bilmiyorlar...en kral pcpnin pompası 500 ytl bile değil...bırakın scuba tüpünün fiyatı daha ucuza ve daha kolaya geliyor...satan bayi arkadaşlara geçmiş olsun...pompalar ellerinde patladı..

5.5 600 fps 4.5 800 fps

FEİNWERKBAU 600

• 4.5mm liği üretilmiyormu acaba? onu niye satmıyorlar?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Tüfeğin fiyatı bencede uygun biraz zamandan sonra dahada uygun olur bamlar piyasa girdiği an ortalık karışıcak ;tese;kkur .Pompa yerine scuba alınır daha iyi .

+1 hem hatsan üretiyor hem 750 ytl bence onu alacaına fx al omur boyu kullan mod 125 anılarını unutmayalım ^^ ama belkı kalıtelı olabılır ama 750 fazla biraz bunun ıçıne +bompa+scuba tupu+aparatıda giriyor

• 1500 ytl bence cok fazla bu rakamda bi hata oldugu kesin

Tüfegin namlu çıkış hızı arttırılabiliyor.

ben bu mevzuyu actıgımda tüfeğin ayarlarında değişiklik yaparak namlu çıkış hızını yükseltmişlerdi

fabrikadaki poligonda çıkan rakam yanlış hatırlamıyorsam 695 fps gibiydi

bence 1500 ytl yi dikkate alıp soğutmayın kendinizi.

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• peki bu tüfekte regülator warmı 695 fps bayağı düşük reguatorsuzse

• arkadaşlar güney av daha kesin satış fiyatını belirlememiş ,şirketin diğer ortağı necati bey tanıdığım oluyor yurdışında imiş yarın satış fiyatı belli olacakmış,umarım uygun bir satış fiyatı açıklarlar,önyargılı olmamak en güzeli bekleyip görelim,camiamıza hayırlısı olsun,unutmayalım iyiler her zaman kazanır diyelim.

egeteam.png

• isterse uygun fiyatla satmasınlar bir hatsan kullanıcısı olarak yaşasın BAM

Optima 635

• ŞAHSEN BEN FX LERDEN YANAYIM,YAŞASIN FX ONDAN SONRAKİ TERCİHİM EVANİX

egeteam.png

• Official Post

ŞAHSEN BEN FX LERDEN YANAYIM,YAŞASIN FX ONDAN SONRAKİ TERCİHİM EVANİX

Sayın Bady,Neden FX Revolution satın aldığınızı belirtmiyorsunuz ? ;şrofls;.