FX Bobcat .30

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gücü 75FPE imiş :)

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

http://www.youtube.com/watch?v…GiZA&feature=youtu.be

burda da bizim Ted'in incelemesi var:

http://tedsholdover.com/2013/08/22/fx-bobcat-review/

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Tasarım olarakta çok güzel olmuş... Bence fx in yakışıklı tüfeği olmuş

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Amerika fiyatı 2100 dolarmış çok komik.
    Amerika da bu paraya bir tane CZ 455 .22 cal. bir tane CZ 550 .308 win. toplamda uzak ve kısada kullanılabilecek 2 tane güzel yivli tüfek alınır üstüne de bir tane Winchester SXP shotgun alınarak cilalanır.
    Muhtemelen 1 kişi bile almaz orada alanda manyaktır zaten 8o

• O da regülatörsüz fiyat... Benim koskoca benelli 1450 dolar :rolleyes:

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• A

Amerika fiyatı 2100 dolarmış çok komik.
    Amerika da bu paraya bir tane CZ 455 .22 cal. bir tane CZ 550 .308 win. toplamda uzak ve kısada kullanılabilecek 2 tane güzel yivli tüfek alınır üstüne de bir tane Winchester SXP shotgun alınarak cilalanır.

Amerikalı vatandaş o dediklerinizde dahil bir çok model silaha daha sahipse ve havalı silahada merak saldıysa parada çoksa, bence alır .abd de bu şekil insan sayısının çok olduğunu düşünüyorum adamlarda sınır yok ,dolayısıyla bu tarz silahların satışı tahmin edebileceğimizden daha fazladır diye düşünüyorum. Birde zevk renk meselesi ;bu tarz durumlara tek taraflı bakmamak gerekli bence.

• Amerika fiyatı 2100 dolarmış çok komik.

Bu yazdigina kesinlikle katiliyorum ki bunu gostermek icin cok degil 2 sene once miami'deki ganderda cektigim fotolari koymak istiyorum,adamlar nerdeyse yari fiyatina bizim anca call of duty de gorebiliecegimiz silahlari aliyolar,o zaman bile diikatimi cekmisti,bu fiyata bunlar var..gidip fx alanada helal olsun ne diyim

<a%20href=[Resim Engellendi: http://farm4.staticflickr.com/3829/9598557061_343e95a4b5_z.jpg]" wcf_src="

<a%20href=[Resim Engellendi: http://farm6.staticflickr.com/5491/9601348504_5c645ae575_z.jpg]" wcf_src="

<a%20href=[Resim Engellendi: http://farm8.staticflickr.com/7362/9601348730_e174f84404_z.jpg]" wcf_src="

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr

• Ben dijiturk te history diye bir kanalda, modern rehinciler ve depo savaşları diye iki programı takip ediyorum. Onların para harcama ve para kazanma stili bizi aşar. Benim beş lira etmez dediğim eşyaya üç beşbin dolar verip buna beşbin lira eder dediğim silahları üçyüz beşyüz dolara satıyorlar.

• Ben dijiturk te history diye bir kanalda, modern rehinciler ve depo savaşları diye iki programı takip ediyorum. Onların para harcama ve para kazanma stili bizi aşar. Benim beş lira etmez dediğim eşyaya üç beşbin dolar verip buna beşbin lira eder dediğim silahları üçyüz beşyüz dolara satıyorlar.

aynen öyle bi arabaya 25000 istyine en fazla 10000 veriyolarda yada 3-5 dolar eder dediği sinek yakalayacı kaseye 3000 dolar vermesi gibi...

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• bunada katilmamak elde degil eski lugerler binlerce dolara gidiyo..bizim burda araba anahtarini verecegimiz osmanli mauserleri bi kac yuz dolara alici bulamiyo..mosin nagantlar sokulup baska kundaklara takiliyo falan..sahsen kar98 bulsam duvara asar televizyona bakar gibi sadece bakarim..orada piyasayi sadece gunumuzun alici ilgisi belirliyo..ayni programlari bende takip ediyorum dikkat ederseniz cumle hep ayni..ben bunu su kadara satarim..ic savastan winchester'in yuzune bakmiyolar beyzbol kartina bes bin dolar veriyolar.

Gamo 3x9x40 wr

• Elmayla armutu birbirine karıştırmamak lazım. Belki bizim memeleketimizde yivli tüfek fantazisi olsun diye alınsada yurtdışında havalı tüfek merakı çok farklı noktalarda. Herşeyi geçtim ingilterede 12fpe lik silahlara ne paralar veriyor insanlar değil mi?

Ek olarak Amerika örneği verilmiş. Amerikada ufak müstakil evimin arka bahçesinde saksağan vurmak için veya 50 metrede grupman yapmak için yivli tüfek kullanacak değilim herhalde? Malum her eyalette ateşli silahlar için moderatör serbest de değil. Hani alalım ufağından bir 0.22 yivli moderatörle atalım arka bahçede durumu da yok yani. E malum tepme de yok pcplerde. Yap borudan bir moderatör takıl işte. Refah seviyesi yüksek ve bu hobinin ayırdını yapabilen memleketlerde de ücretin çok sorun olacağını sanmıyorum.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• bole konusurken iyi ama isin asli ole degil kimse evinin arka bahcesinde saksagan vurmak icin havali falan almiyo..havaliyla en fazla sincap vuruyorlar onuda cocuklar yapiyor.yetiskinler daha cok ciftliklerinde 'Pest control' dedikleri zararli hayvanlara karsi bu guclu havalilari kullaniyorlar o da hem bir hobi hemde bir gereklilik ve onun icinde bu fxler sart...zira hayvanlari zehirle oldurduklerinde olmus kargayi sincabi bilmem neyi kedi kopeklerde kurcalar onlarda zehirlenir diye onlari bir kere oldurebilcek benjamin trailler,fxler .357 ler aliyorlar..ayni zamanda bir cok eyalette 50 kalibre satisi bile serbest senin benim gibi arka bahcede saksagan karga degil bildigin frontline larda ormanin dibinde dagin basinda kurt cakal ayi falan cakiyorlar..yani ezbere degil bildigimizden konusuyoruz..elmayla armutun karistirildigi yok.elbette bunu newyorkta arka bahcelerde degil..nevada utah teksas gibi arazisi bol yerlerde aliyorlar..refah duzeyide ole cok yuksek falan degil..

Gamo 3x9x40 wr

• bole konusurken iyi ama isin asli ole degil kimse evinin arka bahcesinde saksagan vurmak icin havali falan almiyo..havaliyla en fazla sincap vuruyorlar onuda cocuklar yapiyor.yetiskinler daha cok ciftliklerinde 'Pest control' dedikleri zararli hayvanlara karsi bu guclu havalilari kullaniyorlar o da hem bir hobi hemde bir gereklilik ve onun icinde bu fxler sart...zira hayvanlari zehirle oldurduklerinde olmus kargayi sincabi bilmem neyi kedi kopeklerde kurcalar onlarda zehirlenir diye onlari bir kere oldurebilcek benjamin trailler,fxler .357 ler aliyorlar..ayni zamanda bir cok eyalette 50 kalibre satisi bile serbest senin benim gibi arka bahcede saksagan karga degil bildigin frontline larda ormanin dibinde dagin basinda kurt cakal ayi falan cakiyorlar..yani ezbere degil bildigimizden konusuyoruz..elmayla armutun karistirildigi yok.elbette bunu newyorkta arka bahcelerde degil..nevada utah teksas gibi arazisi bol yerlerde aliyorlar..refah duzeyide ole cok yuksek falan degil..

:thumbup: teşekkür ederiz sayenizde bilmediklerimizide öğrenmiş olduk

• Vallahi ben bundan önce Tennesse dyersburgda bulundum aktardığım bilgileri de gözlemlerime göre aktardım ve arkasındayım. Sizin düşüncenize elbette katılan olacaktır amma ve lakin benim gerek tennesse, texas ve ingilterede ikamet eden ve bu hobiyle ilgilenen dostlarımla konuştuğum ve gördüğüme göre durum aktardığım gibi. Tahmin ettiğin gibi ezberden konuşmuyoruz kısacası :)

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Gepard ().