Yeni Hatsan....Bak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar merhaba.
    Az önce hatsana bi girim dedim baktım sitesi değişmiş bi kaç yeni tüfek gelmiş benim cok hosuma gitti. Hatsan yeni sistem geliştirmiş.
    Bide bütün modellerde "vortex" sistemli versiyonu var. Acaba hatsan yaydan vazmı geçiyor ?

www.hatsan.com.tr/index.html

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• baktım ama dediğiniz yeri göremedim .s

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• http://www.hatsan.com.tr/tr_yeni_striker_edge.html

yukarıda ki kırmızı şeritle belirlenmiş yerde hız oranına dikkat :)

1000 fps 385 m/s ???

umarım 1000 fps yazan yer yanlıştır 8o

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• evet bende gördüm o hız olayını :) daha tam olarak yapmışlar galiba :)
    biddikkat ettiniz mi bütün modelerde vortex sistemi var. Acaba artık yaydan vazmı geçiyo ?

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• evet bende gördüm o hız olayını :) daha tam olarak yapmışlar galiba :)
    biddikkat ettiniz mi bütün modelerde vortex sistemi var. Acaba artık yaydan vazmı geçiyo ?

Saygılar...

vortex pistonlu mod 125 avrupada coktan var internette arayın dünya kadar video var...

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• tmm. Ama bütün moddellerde var. Yani hatsan acaba yaydan vazmı geciyo.

Saygılar..

Gecenin Öfkesi

• Vortex pistonlar sanırım geçen seneki fuarda hatsan sahibi tarafından tanıtılmıstı internette videosu var.Vortex pistonla hız ayarlaması yapılabiliyor.Ayrıca vortex pistonda olsa hala hatsan tüfeklerinin garip olduğunu dünüyorum .Birazda dışına para harcayıp şöyle tactical birşeyler yapsalar hiç fena durmaz.

Mesela Striker edgeye bakın vortex piston var ama tüfek o kadar basit ve ucuz duruyorki ,müdahili kral eser marka tüfeklerle aynı neredeyse, başarısız kısacası o sistemi daha kapsamlı güzel tactical yada alttan kurmalı tüfeklere entegre edebilirlerdi.

• Vortex pistonlar sanırım geçen seneki fuarda hatsan sahibi tarafından tanıtılmıstı internette videosu var.Vortex pistonla hız ayarlaması yapılabiliyor.Ayrıca vortex pistonda olsa hala hatsan tüfeklerinin garip olduğunu dünüyorum .Birazda dışına para harcayıp şöyle tactical birşeyler yapsalar hiç fena durmaz.

güzel düşünce ama birçok arkadasımız x20 stogerin atac modelini pek sıcak bakmadı sadece tactital oldu diye yani bence hatsan önce adam etdin silahları sonra tactical vs yapsın asıl düşüncem bu mesela galatian serisi cıkıcağını su at 44 lere regülartor üretseydi ne olurdu illa +300 tl verip mi almamız lazım ?

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Hatsanı kötülüyorum gibi algılanmasını istemem lakin bir dış görünüş sorunu var .Tamam ucuz olabilir pcp leri ama at44 tüfek demeğe de şahit lazım(at44 kullanıyorum).Zaten tüfeklerde atış, isabet hissiyatını hiç yaşayamadım bu paraya bu kadar oluyor tabi.Tek anlamadığım nokta bu malzemeleri kesen makineler iş makinaları sonuçda tek tek elle oyulup kundak yapılmıyor.Yapılan programlama değiştirilip 100 200 tl pahalı olsa daha fazla ahşap kullanılsada şu basit kundaklar artık tedavülden kalksa çok iyi olacak.

Galatiana birşey diyemiyorum ne dokundum ne kullandım ama ııh onunda görünüşü benim fikirlerim doğrultusunda vasat.

• "airturk"
    sizin düşüncelerinize katılmıyorum. Bence hatsan gitgide kendini geliştiriyor.
    Evet şimdi striker edgenin kundagı gercektende vasat. Ama bi modelim kötü görünmesinden bütün hatsanların vasat diye sınıflandıramayız. Bence hatsan stoegerden fazla yenilikçi. Stoeger kundagı değiştiriyo 200 lira fiyat artıyo. Ama isabet güç aynı.
    Zaten gördüğüm kadarıyla hatsa yurt içi pazarınada özen göstermeye baslıyo. Buda gzel bişey.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• kralmertzxy

O arada 200 lira fark olan model hangisi oluyor acaba?

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Stoeger x20 Atac supressor Gepard

Burada yüzlerce insan var hepimizin görüşü fikri birbirini tutmuyor haliyle hepimiz ayrı ayrı yaratılmışız.X20 Atac sadece kundağı için alabilirim.Ama striker edgeyi vortex pistonundan dolayı almam .Stoegerda da ona bakarsanız gas ram teknolojisi var oda pistonlu +supressor bir tüfek yinede + sı daha fazla ^^

Ben kullandıklarımdan mesulum harici yorum yapmak mesnetsiz olur.Stoegerda kullandım hatsan yaylıda kullandım .Halen at44 kullanıyorum.Ben hatsan kötü demedim yazımın başındada belirttim sadece mantalite yanlış .Bir yeri yaparken diğer yönü onun gölgesinde kalıyor.

Hepimiz atış istikrarı arıyoruz .Ama göze hitap etmeyen bir tüfeğide almam galiba neden alayımki yüzlerce çeşit tüfek var neden hatsanı alayım .

• Tip değişikliği, gas-ram, picatinny rayları, yeni moderatör bildiğimiz değişklikler. İsabeti konusunda yanılmıyorsam pek bilgi yok. Daha mı iyi veya aynı mı bilmiyoruz.

Hatsan genelde bu kadar değişiklik yapana kadar aynı otun laciverti 3 modeli arada çıkartmış oluyor hepsi çok farklıymış gibi. Bir de hepsinin farklı isimleri vs... Bu kadar değişikliğe müsade edin de o kadar fiyat farkı olsun ayrıca. Bir de ek olarak x20lerin montajı stoegerin Türkiye fabrikasında yapılmakta bildiğim kadarıyla. Eğer Atacların montajı burada yapılmazsa fiyatının daha yüksek olması da çok normal bir durum.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Eleştirisel yaklaşımlara katılmıyorum. Hatsan hızlı bir şekilde kendisini yeniliyor ve güzel işlere imza atıyor. Yurt dışında bir çok modeli ile beğeni alıyor. Umarım kendilerini bu grafikte geliştirmeye ve gelişmeye devam ederler ve 3-5 sene içerisinde şu anda daystate, AA ve FX 'den aldığımız ''+'' özellikleri ülkemizin tüfeği olan Hatsan'dan alırız.

Air Arms S510 TC
    Hatsan BT 65 -W
    Hatsan Mod 125 Sniper
    Dan Wenson 2
    Bersa 9bp

• "gepard"

200 lira fark olan tüfek stoeger atac suppresor.

Şimdi değermi ben size soruyorum 200 liralık + ne var bu tüfektede onu alıyosunuz kundagı için hatsanı almıyosunuz.
    Bende bunu anlamıyorum. Ya ne yaptılarda 200 lira fazla vermeye razı oluyosunuz. Tabiki herkesin maddi durumu ve zevki farklı

Gecenin Öfkesi

• 3-5 seneye AA dan alınabilecek özellikler hatsana gelirse ,3-5 sene sonrada AA ya neler gelir düşünsek sanırım argesini yapsak yanından bile geçemeyiz yapılacakların.Ben kişisel olarak asla almam .Ben kısaca yaylıda olsa pistonluda vs ergonomi açısından ayarlanabilir dipçik yanaklığı isterim.Başkası istemeyebilir yakışmadığını düşünebilir.Burda demek istediğim bir kundak yapıyorsunuz ve bu kundak neredeyse tüm yaylılarda aynı yada birşeyler yapılmaya çalışılan kundaklarda basit ötesi.

Vortex piston kötü değil hatsan için şu anda devrim niteliğinde .Benim tek derdim tüfeğin ithal tüfeklerin yanında daha tipsiz durması gamonun,stoegerın vs dış tasarımını yapan adam varda bizim ülkemizde bunun çizimini yapıp freze tezgahlarına programı yazacak mühendis yokmu var.Kaynakları olmasa diyeceğim tamamda hatsan bu pazarda kuvvetli bir isim bence sadece kundak kısmında güzel işlerle iyi satış rakamları elde edebilir.

Örnek atıyorum düz s kundakmı bulpup kundakmı görünüş olarak alıcıyı cezbeder.Yeni bir at44 çıkardınız üstüne uygun bir bullpup kundak eklediniz normal s kundak fabrikada 100 tl satılıyor olsun bullpup 200 tl bence herkez bullpup alır.

Bu bir abimizin kendi temin ettiği kundak
    [Resim Engellendi: http://t1308.hizliresim.com/1d/v/rz2qb.jpg]

Biraz cebelleştim burada kundak olayına kusura bakmayın konu vortex piston yönünde ama evde oturmanın verdiği sıkıntıyla burada hobidaşlarla fikir alışverişinde bulunmak paha biçilemez saygılar. ^^

• Gördüğün üzere imzamın en üstünde hatsan var öncelikle :)

Ayrıca neden almayacağımı da belirttim sadece kundak değil yani. Hatsanın vortexli fiyatlarını da görücez ek olarak... Bu arada kimse ATAC'ın ne yapıp ne yapamayacağını bilmiyor. Çıkmamış tüfeğe don biçmek ve hatsan varken lüzum yok demek Hatsan fanatikliği olur.

Ha ben neden hatsanın yaylılarını sevmiyorum diye ayrıca belirteyim. Birincisi tüfekleri yağ bidonuna sokup çıkartıyorlar resmen. ikincisi tüfeklerin yayları uzun ömürlü değil. Üçüncü olarak piston içinde yer alan contanın sürtündüğü kısım çapaklı oluyor bunun sebebi de kalitesiz işçilik. Sonuç böyle olunca conta da kısa süre sonra yırtılıp kaçak yapıyor. Birisi çıkıp ben 10.000 atış yaptım birşey yok diyebilir. O da ciddi bir şans işte. Kalite kontrol yok malum. Detaylara girersek daha birçok eksisi var ama o kadar detayı ben stoegerden de beklemiyorum zaten. Bundan önce 2 tane hatsan yaylı kullandım ve ciddi değişiklikler olana kadar kullanacağımı düşünmüyorum artık.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ya striker edgenin kundagı adi göründüğü dogru ama biz vortex sistemini tartısıyorduk o arada devreye stoeger girdi. Ben stoegerden nefret ediyorum bunuda burda acıklıyorum. Ofiyatları hiç hakermıyen bi marka. Bence gamo ondan daha üstün.

Şimdi hatsan bu vortex sistemini sadece striker edge için yapılmadı. Sitesindede zaten bütün modellerde olcak gibi anlıyorum ben. Şimdi hatsana son cıkardıgı modelüstünden yüklenmek sacma olur bence. Ee siz bi vortex var diye hatsan almam diyosunuz bi kundak var diyr stoegere +200 lira verebilirim diyosunuz. Buyrun alın abi dicek bişeyim yok.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• Bizim de zaten siz hatsan almayın diye bir çabamız yokki.Burası havalı silah forumu herkez istediği fikri savunabilir doğru yada yanlış o kişiyi bağlayan birşey.Buraya birşeyler yazıldığında fikirleri emin olun hatsan yetkilileride okuyor ve bazı konulara gelip burada açıklama yapıyor.

Yorum yaparkende, hitap ederkende biraz daha özen gösterelim bence genelleyici tavırlardan uzak duralım .Sevelim sevilelim Vortex candır,kundaklar vasattır fikrimde sabitim kararlıyım .Sizin fikirlerinizede sonsuz derecede saygılıyım ^^