X20 suppressor 4x32 orjinal red dot sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam arkadaşlar yaklaşık 1000 atıştan sonra tam tüfek istikrarı yakaladı derken, sanırım bu seferde dürbünü bozdu. Üzerinde kendisi ile gelen aynı marka 4x32 red dot var.
    Atışlar şu şekilde; yatay olarak hiç bir sorunu yok bozuk hali ile 10 m çöp şişlere 5 er atışlık iki denemede de 5 te 3 yaptım, ama dikeyde sıkıntı var pelletler 4-5 cmlik bir hat üzerinde yukarı aşagı oynama yapıyor. Dürbünü sallayınca ses geliyor sesin kaynağıda tespitime göre öndeki mercek( göze uzak olan)
    1-sorunu kendim giderebilirmiyim?
    2- garanti kapsamındamıdır?
    3-sorun bir şekilde giderildikten sonra dürbün ile boğaz arasına iç lastik, silikon, kaucuk gibi malzemeler yerleştirsem faydası olurmu?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Huğlu koop. 1989 superpoze 12 gauge
    Mke yavuz 16 compact TE05 series 9X19p
    Stoeger x20 suppressor + 4x32 stoeger
    Zoraki hp-01 light 5.5mm + bushnell 3-9x40
    Hammerli firehornet 4.5mm

• 1.olabilir yetenek dikkat ve el becerisi ister
    2.hayır optiklerde garanti olmaz genellikle
    3. bilmiyorum olabilir

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Ankara taraflarında olsaydınız yardım edeyim derdim de ne olduğunu tam anlamak için ele alıp bakmak gerek.
    az önce tasco 6-x24x50 dürbünümde netlik sorunu sıkıntı vardı açtım temizledim güzelce yerine oturttum şimdi pırıl pırıl...
    sizinkini de açıp bakmak gerek dürbün açmak o kadar basit birşey değil. bazen zor kullanmak gerekiyor =))
    kendiniz eğer ki gözden çıkardıysanız açmaya çalışın. ben ilk dürbünümde öyle yapmıştım nikula 3.5-10x40 dürbünümde.. netlik sıfıra yakındı ses geliyodu. birazda pahalı bi dürbün oraya buraya verdim açamadılar yapamadılar. crosman 1077 i alınca dürbün ihtiyacım doğmuştu. vitrinde duran nikulayı aldım zorla açtım temizledim ettim falan derken pırıl pırıl oldu =) ve böylelikle dürbün açma temizleme işini kendi kendime öğrenmiş oldum. şimdi de önden parallaxlı dürbünü açtım temizledim. eğer sizde gözden çıkardıysanız deneyin derim =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.
    Artık dürbünsüz bir suppressorum var :whistling:
    Yakında ucuna yapıştırdığım kibrit çöpüyle yaptığım grupmanları paylaşırım 8o

• Aslinda ben namluda ki duz cizgi uzerinden atis yapmistim 5 metreden soda sisesini vurdum.
    Sizinle eminonune gecelim bir gun ucuz yollu tasko ya da nikula alalim ikisininda ithalaycisinin yerini ogrendim

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Sayını adalya haklısınız öyle bişey güçlü güçsüz demeden yaylılara lazım.
    Kendi dürbünü hafif bişey dayanır, dampaya gerek yok dedim ama son merceği yerinden oynattı, son merceğin kenarında iki çentik bulunan mercek boyunda, bi vidası var Onu sıkayım derken ayar mayar kalmadı bardak tabanı daha net gösteriyor üstelik son mercekteki sallantı devam ediyor. Zorakiye takılı ikinci el bi bushnell vardı onu taktım x20 ye fakat bu dürbüne göre dampa yok. Az önce kalıp silikonundan 2 mm döküm yaptım ek yerlerinin arasına onu koymayı düşünüyorum.
    Sayın kafkas sizin x20 de hangi optik tertibat var.

• Allah allah hoacm tüfeği alalı ne kadr olmuştu. Ben o üzerindeki orjinal stoeger dürbünü 4 ay kullanmıştım dampasız ve hala da sapasağlamdı. :S

Stoeger x20 Suppresor Combo .22 Cal & Tasko 6x24-40
    GSG 92 Blowback
    Tanfoglio Witness 1911 Blowback
    ASG Dan Wesson 6 inc Silver
    Stoeger Atac Suppresor .22 Cal
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Bende anlamadım, sans işte. 1000 civarı atış yaptım son mercek oynamaya başlatı dikey sapmalar da bu yüzden oldu galiba
    Diğer dürbünü bugun taktım onunda ayakları çok alçak geldi üst clickler sonda olmasına rağmen 10 metre de 4 zoom alt ikinci dotta vuruyor. Yükseltmek gerekiyor sanırım.

• Son mercek sallantı yaptığında; merceği tutan iki bilezik var. Önce dürbünün uç kısmından görünen bileziği çevirerek çıkarıyoruz, diğer bilezikte bu parçaya arkadan geçme olarak merceği tutuyor.
    Arkadaki bileZik gevşemiş dürbündeki sorun buymuş tekrar sıkınca eski haline döndü şu an için bir sorun yok. Yarımcı olan arkadaşlara teşekkürler.