seben den alışveriş

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar seben isimli siteden bir kamera aparatı siparişi vermeye çalıştım nakit ödemeyi seçtim ve satış onaylanıp bana bu atura bilgileri verildi bende bir çıtı aldım . Buradan alışveriş yapanlar varmıdır bu bilgiler verildiğine göre alışveriş tamamlanmış ve sipariş adrese gönderilecek anlamına mı geliyor :him:s

http://www.flickr.com/photos/1…N06/10892559453/lightbox/

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Hayırlı olsun, herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Saygılar

• teşekkürler. bu şekilde kapıda ödeme olucak sanrm

HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba

• Bir yanlışlık olmalı. Almanya posta sistemini uzun yıllar önce özelleştirdi ve tüm posta/kargo işlemleri DHL.de tarafından yapııyor (sitesi www.dhl.de).

Ödemiş olduğunuz 6.99 Euro Almanya içi nakliye fiyatı 10 kg'a kadar olan paketler için:
    http://www.dhl.de/en/paket/preise.html

Uluslararası gönderilerde ise Türkiye Zone2'ye giriyor ve gönderim bedeli 2 kg'a kadar küçük paketler için 15 Euro, 5 kg'a kadar 30 Euro.

Ayrıca faturanızda ödeme teslimde nakit olarak görülüyor ki, bu takdirde ayrıca bir bedel daha almaları lazım.

Ben de bir şey satın almak için deneme yaptım, ama aynen sizinki gibi bir sorun görülmüyor. Bir süre bekleyip daha sonra kendilerine sormanız yerinde olacaktır. ayrıca taahhütlü posta ile gönderirler ise, size bir takip numarası vermeleri gerekecektir.

Umarım elinize ulaşır.

• Keşke ebay'dan alsaydın.

Remington AM77RM
    Crosman 1077
    Stoeger X10 + Hawke Sports HD 3-9x40 AO
    Hatsan AT44 WX-10 LW + BSA 8-32x44
    Hatsan Mod 70 + Optima 4x20 :)

• bana herhangi bir bli verilmedi sadece bu fatura bilgisi var . Dediğiniz gibi bir süre bekleyip direkt olarak muattap olmak en iyisi sanırım. teşekkürler

• Merhaba, Siparisinizin son durumu nedir?

• Hayır şuan bi ses yok siparistende bisey anlamadim gerci ama bakalim.

• Hayır şuan bi ses yok siparistende bisey anlamadim gerci ama bakalim.

Acikcasi Satin alma esnasinda kapida ödeme seceneginin yurtdisi satis firmalari tarafindan Kabul edildigine hic sahit olmamistim. fatura aciklamasinda "nakit ödeme" ibaresini gördüm fakat yanlis anlasilmaya mahal vermemek icin bir kez daha sormanizda fayda var. Ben avusturya'da yasiyorum ve burasi icin bile almanya'dan yaptigim siparislerde kapidan ödeme seceneginin sadece ülke capinda mümkün oldugu uyarisini almistim. Eger firmaya bir kez daha danisirsaniz daha saglikli bir sonuc elde edeceginizi düsünüyorum, Saygilar.

• Acikcasi Satin alma esnasinda kapida ödeme seceneginin yurtdisi satis firmalari tarafindan Kabul edildigine hic sahit olmamistim. fatura aciklamasinda "nakit ödeme" ibaresini gördüm fakat yanlis anlasilmaya mahal vermemek icin bir kez daha sormanizda fayda var. Ben avusturya'da yasiyorum ve burasi icin bile almanya'dan yaptigim siparislerde kapidan ödeme seceneginin sadece ülke capinda mümkün oldugu uyarisini almistim. Eger firmaya bir kez daha danisirsaniz daha saglikli bir sonuc elde edeceginizi düsünüyorum, Saygilar.

şimdi mail attım bakalım sonucu paylaşırım

• Merhaba, aynı aparattan bende var, bir kez kullandım, almak isteyen olursa ö.m. den ulaşabilir.

• Merhaba, aynı aparattan bende var, bir kez kullandım, almak isteyen olursa ö.m. den ulaşabilir.

ö.m attım foto ekleyebilrimisiniz acaba

• Sebenden gelen msjı çevirip paylaşıorum..(Gerçi bu siteye ihtiyacım kalmadı ravenksk abimde varmış ondan alıcam...)

Merhaba,

İletinizin ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz !

Ne yazık ki, Türkçe bilmiyorum . Biz mesajı anlamak için denemek için Google çevirmen kullanılır ve biz doğru anladım umarım .

Biz Paypal ödeme tercih ederim. Paypal ile ödeme" Şimdi Öde "ebay listeleme linki ( ebay alımları ) veya fatura ( www.seben.com üzerine alımları ) kullanın . Ayrıca www.paypal.com doğrudan gitmek veaşağıdaki e-posta adresine doğrudan ödeme göndermek için seçebilirsiniz : service@seben.com .

Eğer kayıt numarası için bekleyin ya da yakında açıklığa kavuşturulması edilebilir Paypal ile başka bir sorunla karşılaşırsanız varsa bunu almak veya çözmek kadar , biz bekleyebilir!

" Peşin ödeme " Eğer banka havalesi yoluyla ödemek zorunda kalacak demektir . Eğer AB üyesi olmayan bir ülke olduğundan , maalesef size bir banka transferiseçeneği sunamıyoruz , sizbanka ücretleri ödemek ve her zaman bizim yanımızda düşüldüktenücretler eklemek için tercih edilmiştir. Bankanızdan kendinizi bilgilendirin ! Ayrıcahavalepara birimi Euro olmalıdır . Eurotoplam için bize danışın . Biz gerçekten www.paypal.com üzerinde paypal ile kayıt ve Paypal ileödeme göndermek öneririz.

Biz size yardım etmek için başardık umuyoruz . Eğer başka sorularınız varsa, tekrar bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz .

• Tahmin ettigim gibi, Kapida ödeme seceneginin mümkün olmadigindan bahsetmisler. Mesaj ingilizce ya da almancaysa orijinalini paylastiginizda size ayrica cevirebilirim. Ödeme secenegi olarak size Banka havalesi, Kredi Karti direk cekimi ve PayPal imkani sunulmus. bunlardan herhangi birini gerceklestirdiginiz Zaman ücretin kendi hesaplarinda bulundugunu farkedince hemen siparisinizi kargolarlar.