Fx indy bullup .30

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet, scuba tüpüne, pompaya, vs. bağlı olmaması hoş görülüyor. 17-18 pompadan sonra her atış için iki kere pompalamak da yeterli oluyor.

Ben burayı kaçırmışım, o halde daha da iyiymiş.

• Pcp'nin benim için güzel olan yanı yattığım yerden kalkmadan defalarca atış yapabilmek. Bana göre değil o yüzden.

• Ben burayı kaçırmışım, o halde daha da iyiymiş.

Bende okuyunca anladim 18 sonrasinda her 2 pompa il tek bir 80 fpe atisi yapan pcp bana cok akillica geldi.ki yasin abi gibi banada 30 fpe cok rahat yeterli.

Kimse urettigi urunu 1000 atis sonra bozulsun diye yapmaz .bu silahin birde perde arkasi var.uretilen parcalarda belli bir sinira gore emniyet katsayisi var. Demek istedigim keske gelsede alsam.tam istedigim urun...

Saygilar...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Bende okuyunca anladim 18 sonrasinda her 2 pompa il tek bir 80 fpe atisi yapan pcp bana cok akillica geldi.ki yasin abi gibi banada 30 fpe cok rahat yeterli.

Kimse urettigi urunu 1000 atis sonra bozulsun diye yapmaz .bu silahin birde perde arkasi var.uretilen parcalarda belli bir sinira gore emniyet katsayisi var. Demek istedigim keske gelsede alsam.tam istedigim urun...

Saygilar...

iyi hoşta fiyatı ne olur param olsada ben alsaaaaaaaaaam ;rofl.;

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Silahın nasıl kurulduğunu gördük hepimiz... bana göre çok sağlıklı değil en azından sertlik derecesini bilmiyoruz ikinci olarak 30 cal bir bobcat max güçte 25 atış yapabiliyor ki 75 yardta 1 cm grupmanıda eklersek bence Arazide fazlasıyla yeter...

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Evet, scuba tüpüne, pompaya, vs. bağlı olmaması hoş görülüyor. 17-18 pompadan sonra her atış için iki kere pompalamak da yeterli oluyor. Ama bu özellik, dağda bayırda serbestçe gezerken av yapmak için gereken bir özellik ve bilindiği gibi ülkemizdeki kanunlar havalı tüfek ile av yapmayı yasaklıyor.

O takdirde geriye yapacak iki iş kalıyor: Ya plinkinge devam veya grupman yapmak. Ama iş buraya geldiğinde de her atış için 1-2 pompa yapmak bile olsa, Nasreddin Hoca'nın keçi boynuzu için söylediği rivayet edilen sözünü hatırlatıyor:

Bir dirhem bal için, bir çeki odun çiğneyemem! ;,;- ;rofl.;

İzzet Abi bir yanlış anlama olmasın. FX independencenin 25 fp gücündeki atışı 3 pompaya tekabul ediyor. Nasıl oluyorda bu tüfek 2 pompayla 70fp güç sağlıyor ki? Belkide 2 pompa yaparak 5 6 atış yapılıp sonra tekrar 18 pompa yapılıyor olabilir mi?

• Alıntı

İzzet Abi bir yanlış anlama olmasın. FX independencenin 25 fp gücündeki atışı 3 pompaya tekabul ediyor. Nasıl oluyorda bu tüfek 2 pompayla 70fp güç sağlıyor ki? Belkide 2 pompa yaparak 5 6 atış yapılıp sonra tekrar 18 pompa yapılıyor olabilir mi?

Uyarın için teşekkürler. Evet doğru söylüyorsun. Videoyu acele ile izlemiştim u½%; , şimdi tekrar izledim. Tam olarak söylediği şu: (0.30 kalibre ile) İki atıştan sonra tekrar atış için 15-18 pompa yapmak gerekiyor ki, benim vurgulamak istediğim hususu daha da destekliyor. Her atıştan sonra tam güç ile tekrar atış istersen habire pompalamak zorundasın, zaten video sunumu yapan kişi de "pompalaması çok kolay, bütün gün pompalayabilirim ;) " diyor :rolleyes:

Sırf bu pompalama derdi yüzünden Crosman M4 177'yi kesip biçip PCP haline getirdim.

Sonuç: Bence Nasreddin Hoca haklı :thumbup:

• Güzel tüfek av için idael.

1.Av yasak
    2.Tüfek ithal olduğundan servis sıkıntısı verirse hadi 1-2 sene gider sonra? arıza yapmaya müsait bir tüfekmiş gibime geliyor.Pcp pompalardan biliyoruz dönem dönem bakım yapılması gerekiyor.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot