zorakim eteşlemiyor yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamun aleyküm arkadaşlar yaklaşık 8 ay önce aldığım zoraki hp01 ultra tabancam önce hava kaçırmaya başladı. 1. pumpda peleti bile atmıyordu ama 3. ve 4.ncü pumplarda gayet iyiydi ne olduysa anlamadım 4 kere pumplayıp tetiğe bastığımda çıt yok haznede hava var ama tetik düşmüyor 5. pumpu yaptığımda fazlalığı tahliye ediyor. yaklaşık 3000-4000 atış yaptım yardımlarınızı bekliyorum. garantisi var

zoraki hp 01 ultra

HAYAT İMAN VE CİHADTIR.

• Zorakilerin en zayıf yanı sorun çıkarmaları . Bende kısa bir süre kullanabilmiştim .Sıfır aldım 3-4 kutu pellet attıktan sonra hava kaçırmaya başladı fabrikasına götürdüm tamir edip verdiler ,hemen sattım.Hw45 aldım 10000 atışı geçmiştir sıfır sorun ,bundan sonrada beni gömeceğe benziyor..Sizinkininde sorunu hava haznesinde havayı tutamıyor servise gönderin hallederler.

• İlk defa sorun cıkaran zoraki konusu okuyorum ve duyuyorum fabrikaya gönderin sorununuzu halletsinler ve silahı kullanirken aşırı pompadan kaçının 5 c. pompanın kimseye faydası olmayacaktır sadce silahı zorlayacaktır kullandımn kaynaklı hata olduğunu düşünüyorum ben.

• zorakilerin en zayıf yanı sorun çıkarmaları lafına katılmıyorum oldukça kalitelidir ben dahil onca kişide zoraki var dediğiniz gibi olsa forum zorakiye ait sorun konuları ile dolup taşardı sonuçta kul yapısı yanlış kullanımdan kaynaklanan sorunlar çıkmış olabilir.
    gönderin fabrikasına tamir ederler. the.bad in dediği gibi sürekli 4 pompa üzeri kullanmayın üreticisi kullanım klavuzuna dahi yazmış ne kadar az pompa yapılırsa kullanım ömrü o kadar uzun olur bu iş mantık olarakta böyledir.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• her 200-300 atış sonrası tabancamı yağladım benim anlamadığım tetiğin boşta olması hava haznede olduğu gibi duruyor bir türlü tahliye edemedim cesaret edip sökemedim de garantiden çıkar diye. haftasonu diye kargoyada veremedim artık pcp zamanı geldi gibi. zaten şu cricket gözümün önünden gitmiyor offf kararsız kalmak çok zor nasıl bir hastalıkmış yaw bu. ateşli silahlarla ilgili bütün imkanlarım var ama şu havalı işi yokmu resmen hastalık. düşünsenize zoraki gez arpacıkla 30 metreden vurduğum kola kapakları ssg08 ile 800-1000 metrede vurduğum boy hedeften daha zevk veriyor. ateşli ile 20 fişekten sonra bıkkınlık verirken havalı ile bir kutu saçma atıyorum bide bakıyorsun hava kararmış akşam olmuş. abi yemin ederim bu bir hastalık

zoraki hp 01 ultra

HAYAT İMAN VE CİHADTIR.

• her 200-300 atış sonrası tabancamı yağladım benim anlamadığım tetiğin boşta olması hava haznede olduğu gibi duruyor bir türlü tahliye edemedim cesaret edip sökemedim de garantiden çıkar diye. haftasonu diye kargoyada veremedim artık pcp zamanı geldi gibi. zaten şu cricket gözümün önünden gitmiyor offf kararsız kalmak çok zor nasıl bir hastalıkmış yaw bu. ateşli silahlarla ilgili bütün imkanlarım var ama şu havalı işi yokmu resmen hastalık. düşünsenize zoraki gez arpacıkla 30 metreden vurduğum kola kapakları ssg08 ile 800-1000 metrede vurduğum boy hedeften daha zevk veriyor. ateşli ile 20 fişekten sonra bıkkınlık verirken havalı ile bir kutu saçma atıyorum bide bakıyorsun hava kararmış akşam olmuş. abi yemin ederim bu bir hastalık

Pinomatik sistemli silahlar oring barındırması ve karışık yapısı sebebiyle arıza vermeye meyillidirler en azından pistonlu bir silaha göre..İlk mesajınızda hava kaçırıyor demiştiniz birde tetik düşmüyor diye yazmışsınız. Hava kaçağı varsa pompaladığınız hava zaten sıfırlanmıştır tetik düşmediği için ..Siz en iyisi fabrikaya gönderin silahınızı.

• Arkadaşlar silahı arıza yapan bir çok kişi başta gerek duymadığından yada başka sebepler dolayısıyla foruma konu açmazlar. ..Benim silahım arıza yapıp yaptırdıktan sonrada koyduğum satış ilanının linkini atıyorum ..İlandada sorundan bahsettiğimi görebilirsiniz.
    Z-SATILMIŞTIR Zoraki hp1

• Salı günü gönderecem inşallah. Umarım 1 haftada gelir.

zoraki hp 01 ultra

HAYAT İMAN VE CİHADTIR.

• Birde ilk defa zoraki sorunu okuyan arkadaşlar aramaya zoraki sorun yada yanına başka kelimeler yazıp diğer sorunlu zorakileri okuyabilirler.

• Arkadaşlar tabancayı salı günü gönderdim halabir cevap gelmedi. Narmaldeşimdiye kadar gelmesi gerekmiyormuydu?

zoraki hp 01 ultra

HAYAT İMAN VE CİHADTIR.

• bende aldım 2. El 1 hafta kadar önce, tek pompada atış yapmıyor.. çok az havadan dolayı.. 2. Ve 3. Pompada daha biraz zayıf gibi. Bu bir arızamıdır..

• Benimde zorakim ateşlemiyor söktüm içinde bir mekanıizma kırılmış pompasınıda deyiştirtcem işlah tuzlu çıkmaz

• bir ara zorakiyi aradım arpeçık istedim adresi ver abi yollayalım dediler kaç lira dedim borcum bizden olsun dediler :))