Hatsan galatian .22cal grupman(75metre)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Galatıan için fena sayılmaz.ne kadar ekmek o kadar köfte

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• İnce mehmetlerden iyi sonuç alamadım hassat atışlarda.Pelletler 21 grain olması lazım h&nler.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Elinize saglık ben forumda 75 metrede böyle kactane grupman gordum hatırlamıyorum bence cok cok basarılı ..

• mesafeye göre oldukca başarılı :) emeginize sağlık. Birde o turuncu Stickerleri nereden aldınız bi türlü bulamadım geçenlerde :)

[Hatsan Mod 99 LE (.22)] + Optima 3*9x-32

Jsb Exact Jumbo RS 13.43 gr :thumbup:

• Gayet iyi bence emeginize saglik. 27 grn ince mehmetle
    Yaklasik 4 cm de toplayabildim plasik kasadan
    Yapmistim atislari oda cok sallaniyordu onunda etkisi
    omustur.

GALATİAN ıv 5.5 lw
    Bsa 8 32 44
    Wrangler moderator
    Sumatra 500 25mm
    AT 44 LONG LW 5.5
    AT 44 10 S 5.5

• Ellerinize sağlık bence 75 metre için güzel grupman. Bu baracuda match'ları alalı bir ay oldu denemek nasip olmadı. Bu jsb18.13 gr o kadar memnunum ki şarjöre başka saçma koyasım gelmiyor elimde son 3 kutu kaldı ondan sonra artık gelmezse 7 kutu baracuda match'a sarılacağız. İşin doğrusu performaslarını merak ediyordum jsb 18,13 ile H&N 21.14 gr leri kıyaslabilecek birileri varmı acaba?

Ben ilk aldığımda mesafe olmadığı için 33 mt ince mehmetle 10 saçmalı tek delik bir grupman yapmıştım bir dahada o saçmaları kullanmadım. Hala elimde duruyorlar.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Abi atışlar çok iyi maşallah. Ayıptır söylemesi glada regölatür varmı

zoraki hp 01 ultra

HAYAT İMAN VE CİHADTIR.

• Abi atışlar çok iyi maşallah. Ayıptır söylemesi glada regölatür varmı

Galatianlar regülatörsüz malesef ama stabilitesi fena değil. Yarım regülatör tabir ettikleri akış kontrolü sağlayan bir parçayla dengesizliği azaltmışlar.

Ellerinize sağlık bence 75 metre için güzel grupman. Bu baracuda match'ları alalı bir ay oldu denemek nasip olmadı. Bu jsb18.13 gr o kadar memnunum ki şarjöre başka saçma koyasım gelmiyor elimde son 3 kutu kaldı ondan sonra artık gelmezse 7 kutu baracuda match'a sarılacağız. İşin doğrusu performaslarını merak ediyordum jsb 18,13 ile H&N 21.14 gr leri kıyaslabilecek birileri varmı acaba?

Ben ilk aldığımda mesafe olmadığı için 33 mt ince mehmetle 10 saçmalı tek delik bir grupman yapmıştım bir dahada o saçmaları kullanmadım. Hala elimde duruyorlar.

Baracuda'lar 40fpe üzeri güçteki silahlarda iyi sonuç veriyor. Silaha-namluya göre farklılık göstermekle birlikte, 40fpe altındaki silahlarda JSB'lerden isabetli değil.

• ''Baracuda'lar 40fpe üzeri güçteki silahlarda iyi sonuç veriyor. Silaha-namluya göre farklılık göstermekle birlikte, 40fpe altındaki silahlarda JSB'lerden isabetli değil.''

Teşekkür ederim bilgilendirme için isabette Jsb 18,13 gr kadar iyi değilse kısa mesafe de sorun yaşatmazsa kısa mesafe atışlarında kullanırım bu saçmaları.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Güzel atışlar tebrikler Doğan.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• süpper :thumbup:

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Tebrikler güzel atışlar. Galatian tüpüyle bt65 tüpü aynı mı? Regulatör takılabilme olanağı açısından sordum.

• moderatörsüz yapmışşındır kesin :) helal olsun Doğan

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Silah güçlü. Bence 75 metre için gayet başarılı.

• Atışlar air splinterla yaptım.Tüfekte namlu desteğini kaldırdım yani tam free flow namlu mevcut şuanda isabete çok olumlu etkisi oldu. aslında orda 2 grupman üst üste nasılmı 6 atış yaptım ilk 3 atış çok iyidi merkezdekiler görebilirsiniz sonraki 3 atış sağa kaydı biraz:D

• mesafeye göre oldukca başarılı :) emeginize sağlık. Birde o turuncu Stickerleri nereden aldınız bi türlü bulamadım geçenlerde :)

Benim arkadaş vardı hobiyi bıraktı bende atış malzemelerine çöktüm:D