Arkadaşlar JSB 18 grain pelletler gelmiş

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Şu test kutularından alıp denemek lazım herhalde. 16 mı 18 miden ziyadele LW namlularda 5.51 , 5.52 ve 5.53 çapların hangisi daha iyi olur meraktayım.

• Kırmızı kutu JSB 5.52 18 grain pelletlerim geldi, kutuları teker teker açıp inceldim pelletlerin eteklerinde herhangi bir eziklik bozukluk yok gayet iyi görünüyor, almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim, saygılar...

;tufey# Erden ÖZDEN
    Daystate Airwolf Tactical 5.5 (Hawke 8x32x56 pro)

• Hw 100 de deneyen varmı 18 grainleri?

HW100 de denedim çok güzel uyum sağladı,bundan sonra 16gr çok sıkışmadıkça kullanmam...

HW100T FSB. 22/Barska sniper Gx2 6-24x50 IR+HW moderatör
    Hatsan mod 95 SaS. 22/Optıma 3-9x44E
    P.Beretta power lıne model 92 co2 177.cal
    Brunı Auutomatıc cal 8 mm

BROTHERS TEAM

• Kırmızlar mı iyi yoksa hatsanlar kafam karıştı?

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Sadece Hatsan yada sadece Kırmızı kutu JSB kulananların yorumundan ziyade her ikisini kullananlar varsa yorumlarını bekliyoruz...

;tufey# Erden ÖZDEN
    Daystate Airwolf Tactical 5.5 (Hawke 8x32x56 pro)

• ''Üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun.''
    :love:

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]

• ''Üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun.''
    :love:

İsmail kırmızı ile her tüfekte sonuç alınsa tamam ama senin tüfek kırmızıyı sevmiş keyifler iyi tabi :)

• kırmızı kutulardan 2 kutuda ben aldım (500 lük)2 sinide açtım bence temizlik pürüzsüzlük bakımından çok iyi yani bendeki paketler böyle atış olarak deneyemedim kutu arkasında 5.52 yazıyor ayrıca çokta yumuşak değil hemen yamulmuyor zaten bence çok sertte olmamalı yivseti tamamen hissetmeli ayrıca siz olsanız kendi adınıza olan ürünümü yoksa baskası adına ürettiğinizimi iyi üretirsiniz ?hadi daha iyi üretmedin herhalde daha kötü üretecek kadar hata yapmazlar herhalde hatsanı incelemedim ama onlarda güzel duyduğum kadarıyla çok bekledik ama neyse herkes güle güle kullansın...

Hatsan AT 44 NOVA COMPACT 5.5
    300 bar yarıkarbon luxfer
    Huğlu 104A Süperpoze

• hatsan jsb 18 gr kulandim çok memnun kaldım ezilmesi çok güç çünkü etekler 16 gr göre epey kalın. Acaba kırmızı kutular da aynımi ?

• arkadaşlar tam net bi yorum yazabilecek biri yokmudur acaba mavi kutu 16 gr kullanıyorum ancak 18 grain kırmızı kutu olan 18 grain mavi kutunun yerini tutarmı kullananlardan alalım yorumları görsellikten öte atış sonucları nedir yazılan yorumlara bakınca sipariş vericem ancak kararsız kaldım

At-44 Long Lw .22 + Hawke 6-24x50 mil-dot IR
    Drager 6 LT Scuba

• Geçenlerde daha 18 grainlikler gelmeden önce 15.89 grain Hatsan jsb almıştım, ilk defa bugün rüzgarsız ortamda kullanma fırsatım oldu. 10-11 metrede 3 atış yaptım rüzgarsız ortamda deneme olsun diye. Üç atışta tek delik yaptı; yanlış anlaşılmasın deliği büyütmüyor tek bir saçmanın çapı kadar alana üç atışı topladı ve gerçekten hayran kaldım. Bugün 18 grainlikleri sipariş ettim, merakla ve heyecanla bekliyorum açıkçası gelmesini. Hiç 18 grain kullanamamıştım daha önce, forumdaki arkadaşların yazdıklarını okuyunca sipariş verdim umarım 15 grainlikler kadar iyi çıkar. Daha önce kırmızı kutu kullandım fakat açık söylemek gerekirse çok ta memnun kalmamıştım. Mavi kutular gerçekten çok iyi. Bilgili arkadaşlardan ricam, 200 ve üstü mesafelerde bu saçmanın isabetini bana yazmaları, çünkü Hatsan torpedoyla bugün rüzgarlı ortamda 200 metre atışı yaptığımda gayet memnun kaldım ki bulunduğum ortamlarda bu mesafedeki atış alanıyla daha önce hiç atış yapma fırsatım olamadı maalesef. Umuyorum aynı hatta daha iyisini bu 18 grainlik saçmalarla yakalayabilirim. Lütfen kullanan arkadaşlar 18 grain Jsb hakkında bana geri bildirimde bulunsun.

• Geçenlerde daha 18 grainlikler gelmeden önce 15.89 grain Hatsan jsb almıştım, ilk defa bugün rüzgarsız ortamda kullanma fırsatım oldu. 10-11 metrede 3 atış yaptım rüzgarsız ortamda deneme olsun diye. Üç atışta tek delik yaptı; yanlış anlaşılmasın deliği büyütmüyor tek bir saçmanın çapı kadar alana üç atışı topladı ve gerçekten hayran kaldım. Bugün 18 grainlikleri sipariş ettim, merakla ve heyecanla bekliyorum açıkçası gelmesini. Hiç 18 grain kullanamamıştım daha önce, forumdaki arkadaşların yazdıklarını okuyunca sipariş verdim umarım 15 grainlikler kadar iyi çıkar. Daha önce kırmızı kutu kullandım fakat açık söylemek gerekirse çok ta memnun kalmamıştım. Mavi kutular gerçekten çok iyi. Bilgili arkadaşlardan ricam, 200 ve üstü mesafelerde bu saçmanın isabetini bana yazmaları, çünkü Hatsan torpedoyla bugün rüzgarlı ortamda 200 metre atışı yaptığımda gayet memnun kaldım ki bulunduğum ortamlarda bu mesafedeki atış alanıyla daha önce hiç atış yapma fırsatım olamadı maalesef. Umuyorum aynı hatta daha iyisini bu 18 grainlik saçmalarla yakalayabilirim. Lütfen kullanan arkadaşlar 18 grain Jsb hakkında bana geri bildirimde bulunsun.

hakan hocam ben at44 ile 200 metre denemelerinde 18 grdan daha çok 30 gr incemehmetten daha iyi verim aldım bilginize.18 gr en iyi 50- 150 metre arası çok iyi isabeti vardı.Solid pelletin uzun mesafelerde etkisini çok iyi buldum.

[Resim Engellendi: http://u1312.hizliresim.com/1j/x/vznln.jpg]

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]