Yeni aldığım AT-44

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Formdaşlar bundan 2 hafta önce aldım AT-44'ümü. Harika birşey her atış yaptığımda ayrı bir mest ediyor beni.
    Dün kağıtta 50 metrede sıfırlama atışları yaptım bir kaç şişe vurdum, bugün gittiğimde ise 60 metreden şişeleri patlattım ardından işi büyütüp şişe kapaklarına yöneldim. İnanın mod 125 artık aklıma bile gelmiyor.
    Atış rahatlığı deseniz var tepme yok, tutmayan dürbün ayarı; oda yok, sadece zevk alma var.
    Yine bugün biraz işi abartıp 83 metreye(Google earth'ten bakarak söylüyorum) şişeyi koyup attım, o anki kırılma sesinin verdiği mutluluk silahın fiyatını fazlasıyla veriyor. İnsan mod 125'ten sonra dünya varmış diyor.
    Tahribatını kıyas etmek için mod 125'te yaptığım 10 metre uzaklığa 1 santimlik sunta hemen arkasına cam şişe koydum ikiside görevini yaptı :D
    Umarım bir gün herkesin pcp tüfeği olur :)

İyi akşamlar.
    Saygılarımla...

Hatsan Mod 125 Th kundak .22kalibre Optima 3-9'32 :thumbup:
    Hatsan AT-44 S10 .22 :love::thumbup:

• :) eglenceli atislarinin devamini dilerim

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• vallah arkdaşım bende dün aldım at 44 taktical ..kral safari magum 5.5 tüfeğimle sabun testi yapmıştım göye kral safari magum 305 m/s 5.5 paleti.5 metrede hacı şakir sabunu yanlamasına zor deliyordu.delip duruyordu.ama at 44 ile ayısıı yaptım sabunu yanlamasına deldi arkadasıdaki terliği deldi suntayıda yarısından fazlasına girdi.bayıldım .hele moderatör süper.ama yaylıda başka bir şey ama.ama pcp bambaşka

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• Böyle yazıları görünce mutlu oluyorum :) şuan bendede mod 125 var ve tüfeği gerçek anlamda seviyorum atış yapmak keyif verici fakat hobiden tam soğumak üzereym umarım pcp'de alınca bende böyle yazılar yazabilirim hayırlı olsun bu arada :)

• tüfeğiniz hayırlı olsun. Bende mod 125 ten pcp ye geçiş yaptım ve pcpnin zevki bambaşka dediğiniz gibi ne dürbün ayarı derdi var ne birşey.Bu saattn sonra aksesuarları geliştime çabası oluyo sadece :)

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• :) eglenceli atislarinin devamini dilerim

Çok saolun Metehan hocam.

vallah arkdaşım bende dün aldım at 44 taktical ..kral safari magum 5.5 tüfeğimle sabun testi yapmıştım göye kral safari magum 305 m/s 5.5 paleti.5 metrede hacı şakir sabunu yanlamasına zor deliyordu.delip duruyordu.ama at 44 ile ayısıı yaptım sabunu yanlamasına deldi arkadasıdaki terliği deldi suntayıda yarısından fazlasına girdi.bayıldım .hele moderatör süper.ama yaylıda başka bir şey ama.ama pcp bambaşka

Aynen öyle mütiş birşey güçlü olması bir yana atış kalitesi çok güzel.

Böyle yazıları görünce mutlu oluyorum :) şuan bendede mod 125 var ve tüfeği gerçek anlamda seviyorum atış yapmak keyif verici fakat hobiden tam soğumak üzereym umarım pcp'de alınca bende böyle yazılar yazabilirim hayırlı olsun bu arada :)

:) Kardeşim sende umarım alırsın. Bak aklında At-44 olsun güç herzaman çok iyi olmıyabilir örneğini mod125'te görmüş olman gerek :D 8o

• tüfeğiniz hayırlı olsun. Bende mod 125 ten pcp ye geçiş yaptım ve pcpnin zevki bambaşka dediğiniz gibi ne dürbün ayarı derdi var ne birşey.Bu saattn sonra aksesuarları geliştime çabası oluyo sadece :)

Saol kardeşim. Aynen dediğin gibi şuan içimde yaza doğru dürbün alasım var 8o:thumbup:

• Güç her zaman işe yaramıyor dediğiniz gibi ama benim gönlüm yine güçlüden yana bt65 düşünüyorum:D

karşılaştığım bt65 sorunlarından en çok duyduğum ve ortak olanı havayı fazla harcadığı.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• ama şu bir gerçek yaylı tüfekler gerçek tüfeklere en yakın olanıdır.çünkü tepmesi vardır.ben 17 yaşından beri yaylı kullandım.ve defalarca amcamlarla ava çıktım.bu sayede atıcılık belgesini(keskin nişincı rozetini) almıştım askerde.onun için yaylı atıcılığıı çok geliştirir.ama dürbünsüz atacaksın.ama pcp bambaşka gerçekten.ama gerçekten mod 125 snperıda merak ettim bu saaten sonra.benim 51 cm kral slug pompalımda var.onla 50- 80 metrelerde çok güzel atışlar yapıyorum.silahıı satma derim.ama yaptır derim.sen gel bide benim pompalı tüfeğimle atış yapda tepmeyi gör derim..

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• heheheh yanlış yere yazmışım ben ya dedim yazdıklarım nereye gitti diye :)

• hayırlı olsun

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Hayırlı olsun..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• 83 metre atışını tüfeğiniz kaç barda iken yaptınız ve hedefin neresine nişan aldınız ?

• 83 metre atışını tüfeğiniz kaç barda iken yaptınız ve hedefin neresine nişan aldınız ?

Bar 130 civarı idi attığım şişe Beypazarı soda şişesi idi. Dürbünüm ise 3x9*32 optima, saçma 18 grain jsb , şişenin tam kafasına nişan aldım alt kısmından vurdu.
    İyi akşamlar.

• kazasiz belasiz kullanin hayirli olsun.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• kazasiz belasiz kullanin hayirli olsun.

Çok saolun. İnşallah.