Atış yapabilmek için "ANKARA"daki uygun mekanlar ...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • o zaman sayıyorum (bu arada ben hk usp üyeliğim mesajları mobilden yazarkewn kuısa kısa çok yazmamdan dolayı sonlandırlıdı neyse )

1-gölbaşında oturan varsa kafasına takmasın
    2-atatürk orman çiftiliğinin arkasında şuan yakınında çarpışan arabalar var oranın arkaası bomboş arazi
    3-karşıyaka mezarlığının arkalarında ful arazi tabiri caisse adam kesseniz duyan olmaz
    4-batıkent ostim sanayide çok arsa var daha
    5-konya yolunda çok eski fabrika var

daha çok yer var aklıma gelmeyen şimdi gelenler bunlar ama çok yer var

• Bir yer kararlaştıralım ve orada toplanalım.Evin içinde koridorda dış kapıya hedef tahtası astım.Tabi bir iki pellette kapıya geldi.Atış tutkusu çileye dönüşmeye başladı.

• benim dip odanın duvarları delik deşikti ama neyse plastik camekan yaptırırken usta sağolsun hepsini sıvadı, şimdi yeni baştan başlayacağım :) hedefe denk gelmeyenler duvarda daha kolay belli olacak, iyi ki bekarım, sultanlık bu olsa gerek

• Katiliyorum haberlesip bulusulursa cok kalabalik olmamak sartiyla gunun cok verimli ve eglenceli gececegine inaniyorum.Ayrica mangal da harika bir fikir . Hatta ilk olarak incekte yapabiliriz. 2 hafta once gittim bos bir arazi eski insaat arazisi baya genis bos toprak bir yol acmislar Fenerbahce tesislerine giderken solda kaliyor. Cok nadiren de olsa 1 ya da 2 araba geciyor (nereye gittiklerini hala anlamis degilim) hatta cogu zaman gecmiyor bile. Hatta kirdigim siseler baya birikti bi ara toplamayi dusunuyorum. Ayrica kimse silahi gorup de tedirgin olmuyor aksine selam verip oyle geciyorlar. Hatta bir arkadas gri bir clio ile yaklasip tufek guzelmis dedi biraz sohbet ettik sonra da gitti:) Sozum o ki orada skinti olmuyor arkadaslar. Okuluma yakin zaten sizin icin o mekanin birkac fotografini ceker buraya yuklerim. (Profil resmim ayni mekanda cekildi)

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen brk21 ().

• Arkadaşlar buyrun Hacettepe Üniversitesi'ne gelin, Beytepe'ye. Sizi misafir edeyim. Ağaçlık alanlar da var, boş alanlar da. Hem de temiz havasından istifade edersiniz :)

• boş alan açısından iyi fikir olabilir ama yine de üniversite arazisine silahla girmek sorun olabilir, bkr21 arkadaşımızın teklifi daha uygunmuş gibi geldi bir gün gidip bakalım hatta gitmişken bir kaç pelet atarız, oranın şişeleri hakikaten kırılıyor mu bir bakarız, bütün arkadaşlarımızın teklifleri için teşekkür ederim, daha iyi yerler de mevcuttur belki herkes malumatınndan bahserese iyi olur.

• yeni oyuncağım gelsin bi mart gibi bi bulusma yapalım rüzgarsız bir yerde :)

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• hayırdır onur yolda ne var. Bak merak ettim şimdi

• hayırdır onur yolda ne var. Bak merak ettim şimdi

imzama ekledim air arms var yarın elime gecicek :)

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• öyle yazıyla olmaz bunu denemek gerek

• boş alan açısından iyi fikir olabilir ama yine de üniversite arazisine silahla girmek sorun olabilir, bkr21 arkadaşımızın teklifi daha uygunmuş gibi geldi bir gün gidip bakalım hatta gitmişken bir kaç pelet atarız, oranın şişeleri hakikaten kırılıyor mu bir bakarız, bütün arkadaşlarımızın teklifleri için teşekkür ederim, daha iyi yerler de mevcuttur belki herkes malumatınndan bahserese iyi olur.

Ben Atılım Üniversitesinde okuyorum, bizim okula havali silahlarla giris yasak birgun guvenlik beni uyarip yonetmelikteki yaziyi gosterdi oradan biliyorum. Ayni sekilde Hacettepede de yasaktir diye dusunuyorum.

Musait oldugunuzda haber verirsiniz Alparslan bey ortak bir zaman ayarlanip gider atis yapar sohbet ederiz.

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• Birsürü fotoğraf çektim ancak boyutları çok büyük olduğu için ekleyemiyorum. Fotoğrafı kesmek ve paint programı dışında fotoğraf boyutunu nasıl küçültebilirim bilen var mı? En fazla 1.6MB küçültebildim.

• Birsürü fotoğraf çektim ancak boyutları çok büyük olduğu için ekleyemiyorum. Fotoğrafı kesmek ve paint programı dışında fotoğraf boyutunu nasıl küçültebilirim bilen var mı? En fazla 1.6MB küçültebildim.

Photo filtre diye.ufak bir program var .İndir programı ve resimi aç . ctrl+h tuşlarına birlikte basıp çözünürlüğü ayarla ..bunun dışındada bir sürü ayar var .Hadi kolay gelsin.

• Ben de fotosizer kullanıyorum. Photoshop gibi programlarla tek tek uğraşmaya hiç gerek yok. Pratik şekilde boyutu küçültüyor.

Photo filtre diye.ufak bir program var .İndir programı ve resimi aç . ctrl+h tuşlarına birlikte basıp çözünürlüğü ayarla ..bunun dışındada bir sürü ayar var .Hadi kolay gelsin.

Tamamdır teşekkür ederim. Birazdan incekteki mekanın fotoğraflarını yüklüyorum.

• Sonunda resimleri yükleyebildim. Araçtan hedef 90m (adımla), o yolun devamını daha çok genişletmişler, çok daha uzun mesafe atışları için daha uygun ancak eğimli bir yol.

Linkler :

1) http://www.imagesturk.net/6Lf

2) http://www.imagesturk.net/6L8

3) http://www.imagesturk.net/6LB

4) http://www.imagesturk.net/6Lx

5) http://www.imagesturk.net/6Lh

6) http://www.imagesturk.net/6Lj

• Burak yanılmıyosam benim mekanı bulmuşsun incekte :) Tüfekle giriş sıkıntı olursa bana haber et bizim kampüse bırak, bizim dekanı bile ikna etmiştim bi ara hobiye :)

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Burak yanılmıyosam benim mekanı bulmuşsun incekte :) Tüfekle giriş sıkıntı olursa bana haber et bizim kampüse bırak, bizim dekanı bile ikna etmiştim bi ara hobiye :)

Olabilir:) Tufekle girise skinti yaparlar normalde ama arka koktukta duruyor okula girerken kimsenin ruhu duymuyor:) olurda skinti olursa aklimda olsun, ulasirim sana tesekkur ederim:) Yarin oglen atisa gidicem gelmek ister misin?

• Salı günü 2. vizeler var maalesef eve kapandım haliyle... Ayın 7sinden sonra birgün belirleyelim sana da uyarsa?

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177