mod 99 namlu kiliti kullanışlımıdır ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • slm arkadaşlar,hatsan mod 99 tüfeği ahşap olmasından,orta ideal güç olmasından dolayı çok beğeniyorum,almama tek engel namlu kiliti kullanışlımıdır ? uzun vadede namlu düşmesi vs sorunlu, kimileri değil diyorlar çalışma şekli nasıldır....kullanan bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum....şimdiden teşekkürler

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Atos ().

• dün mod 99 sahibi oldum tüfek çok yakışıklı ve namlu kilidi hiçbir sıkıntı çıkartmıyor tavsiye ederim

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• Hatsanin yaptigin dogru seylerden biri bu namlu kilit mandali..
    Namlu tokatlamak gibi sacma bir durumu ortadan kaldiran...el avuc ici dostu :)

Gayet stabil calisiyor...insan gibi davranilirsa bozulmaz ....

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Hatsan sayesinde Mod 99 kullanicilarinin avuc icleri artik daha yumusak ve eski renginde :D

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• namlu tokatlmaya son ayrıca tokatlama ortadan kalktığı için kurma için harcanan güçte azalmış ve namlu klidi oldukça pratik tüfek genel anlamda oldukça iyi tavsiye ederim

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Hatsan bir de sas sistemini gercek anlamda ise yarar hale getirse tadindan yenmez.Bir de su var gecenlerde hatsana da mail attim daha cevap yok.Dedim ki tabancalarin yaninda harbi seti de veriyorlar kutuya koyuyorlar.Bugun 15 liraya vs. harbi varken her tufegin kutusunun icine harbi seti koysalar daha guzel olur bence.Millet misinayla,bezleugrasmak zorunda kalmaz

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• namluyu kırmak için uygulanan darbeden ötürü; namlu eğilmesinin önüne geçer :)

( iş yerinde öneri yazınca, öneri sonucu tahmini kazanç ve tasarruflar nelerdir sorusuna cevap verebilmek ve önerimizi kabul ettirebilmek için kullandığımız bir yöntem; olayı abartmak :) )

• mod 125 kullanıyorum uzerınde durbun durdurmayı başardım ve sıfırladım,,uzun vadede sıfırlamamda bozulmadı şükür.....mod 99 un ahşap yakışıklı ve orta ideal gücü kısmen sessiz olması (mod 125 göre) beni cezbetti,,mod 125 demirbaşım,gücü ve tahribatınada bayılıyorum....bu arada yardımcı olan Arkadaşlara çok tşkler

• bora kara adlı bu forumda işi bildiği bariz belli olan bir forumdaşımızın mod 99 un beşbelası namlu kilidi demesi sizce uzun vadede namlu düşmesi gibi bir sorunmu arkadaslar.......bora beyin yazısından alıntı buyrun.....Mod 95 25 metre grupman çalışması(Pahalı yaylılar kıskanacak )
    Bugün yeni aldgım mod 95 i denedim. atışlar 25 metre tam düz mesafe , rüzgar yok, ayakta destekli , silah standart mod 95, pelet RSW Super Field 5.51 mm 15.90 grain. dürbün optima 3-9x32 9x zoomda.
    Silah yeni model mod 95 lerden , Fabrikada bizzat şahsım adına ayrıntılı kalite kontrolden geçmiş 8o . 2012 ekim ayı üretim.
    dürbün yeni nesil optimalardan. dürbün ayağı Sports Mach OPC4 TC çift parça sabitleme pimli ayak. arkasında orjinal hatsan dürbün stobu var. grupman 5 atış
    silah çok isabetli grupmandan sonra denemelerime devam ettim 30m lerde her attıgım şiyeyi kırdı hiç boş yok. dürbünün ayarı onca atıştan sonra bile kesinlikle en ufak bir değişim göstermedi sapasağlam duruyor. demekki bu seriyi çift parça ayakla rahatça kullanabiliriz.
    silah katagorisinde rakipsiz, mod 99 da oldugu gibi baş belası namlu kilidide yok, bu mesafeden Diana Mod 48 im kadar isabetli , pahalı yaylılar kıskanacak ama , mod 95 imle bir gün geçirdikten sonra niçin Diana mod 48 i aldım keşke almasaydım dedim kendime.

• Gerekli yorumlari yaptik hocam....

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• metehan kardeşim senın 99 ile atış namını cok duydum forumda, tekrar tebrikler,senınkı 99 le modelıydı zannerdersem.....metehan ve kadir beyin mod 99 u bayilerde stokda yok-sınırlı stok olmasında büyük etkenler,netteki cok vıdeo sızlere ait.....katkılarınız yol gösterdıgınız ıcın tşkler...

• ben mod 85 sniper de kullandım namluyu açmak için ciddi şekilde tokatlamak gerekiyor stoeger x20 gibi rahat açılmıyordu mod99 a namlu kilidi konulması konforlu hale getirmiş ilk serilerinde namlu klidinin sorun çıkardığını okumuştum yeni modellerinde bu soruna denk gelmedim karar sizin
    mod95 te güzel ancak kundaktaki yanak dayama kısmı ve namlu kilidi bence mod99 u ön plana çıkarıyor

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• tüm hobidaşlara selamlar. ben de uzun arastirmalar sonucu aylar once bir mod99 aldim. fakat namlu kilidi problemli cikti. namlu kilidinin devami olan tufegin kapali olmasini saglayan tirnak kisa kaldigindan tufegi kapatmiyor. bikac kapamadan sonra tufek kapali pozisyona gelse de atis yapinca kendiliginden kiriliyor. atistan sonra pellet yuvasi gorunuyor. bu durumdan dolayi isabet mumkun olmuyor. sorunu fabrikaya bildirdim tufegi yollamami istediler haliyle. buyuk hayallerle aldigim tufegimde boyle bi sorun beni soguttu. ne yolladim ne kullandim oyle yatiyor. basit bir sorun ama butun duzeni alt ust ediyor. o kadar para verip aliyoruz boylesine bir sorun cok can sıkıcı.

• mod 99 u burada sora sora hal oldum sorunsuz ürün alıp gercekten kullananlara cvp verenlere eyvallah.... ne yazıkki senın başına gelenın bır benzerı benım basıma geldı arkadasım...sıfır aldıgım mod 99 namlu kilitlenıyor ancak 3 mm kadar yukarı aşağı lak lak oynuyor namlu ,böyle şey olurmu bu ne sacmalık ...aldıgım gun gerı gonderdım ısrarla mod 99 dan uzak durun arkadaslar........işi bılen bır hobıcının yazdıklarını tekrar eklıyorum buraya ''Adam boşuna dememiş, mod 95 alın mutlaka,,,,Mod 99 un kiliti baş belası diye ...!!!!

• bora kara adlı bu forumda işi bildiği bariz belli olan bir forumdaşımızın mod 99 un beşbelası namlu kilidi demesi sizce uzun vadede namlu düşmesi gibi bir sorunmu arkadaslar.......bora beyin yazısından alıntı buyrun.....Mod 95 25 metre grupman çalışması(Pahalı yaylılar kıskanacak )
    Bugün yeni aldgım mod 95 i denedim. atışlar 25 metre tam düz mesafe , rüzgar yok, ayakta destekli , silah standart mod 95, pelet RSW Super Field 5.51 mm 15.90 grain. dürbün optima 3-9x32 9x zoomda.
    Silah yeni model mod 95 lerden , Fabrikada bizzat şahsım adına ayrıntılı kalite kontrolden geçmiş 8o . 2012 ekim ayı üretim.
    dürbün yeni nesil optimalardan. dürbün ayağı Sports Mach OPC4 TC çift parça sabitleme pimli ayak. arkasında orjinal hatsan dürbün stobu var. grupman 5 atış
    silah çok isabetli grupmandan sonra denemelerime devam ettim 30m lerde her attıgım şiyeyi kırdı hiç boş yok. dürbünün ayarı onca atıştan sonra bile kesinlikle en ufak bir değişim göstermedi sapasağlam duruyor. demekki bu seriyi çift parça ayakla rahatça kullanabiliriz.
    silah katagorisinde rakipsiz, mod 99 da oldugu gibi baş belası namlu kilidide yok

• bu yazdığın son mesajla (daha öncede yazmışsın aynını) konuyu açtığın ilk güne geri dönmüşsün.. onca yazılana rağmen ve yine son mesajının başında aynı soruyu sormuşsun..