Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bunu alınca sanırım ne kameraya ne mesafe ölçer hiç birini almaya gerek kalmıyor :) Müthiş yapmışlar parası olan ve benim gibi kalabalıktan hoşlanmayanlar için müthiş bir parça :)

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.

• Zaten pcp silahlarda sağlanan ilerlemeler ve optik gelişmeler atıcılıkta insan unsurunu asgari düzeye indirmeye başlamıştı ki, birde bunlar devreye girince artık yaptığımız playstation oyunundan öteye geçmeyecek. Bence işin tadı kaçmaya başladı.

• Biraz kaba ancak hepsini içinde barındırdığı düşünülürse mükemmel bir dürbün. Fiyatı baya pahalıdır diye düşünüyorum. Keske ucuz olsa da herkes alabilse. 8)

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• İnşallah av bayilerimizden biri ithal eder de arabayı satar alırım :) Halil bey paralaks tekeri yapmak ve mesafe ölçümlerini belirlemek şimdi bana çok zor gelecek, şimdi de ilkel dürbünümü sevmem için başka bir video rica ederim :)

• Zaten pcp silahlarda sağlanan ilerlemeler ve optik gelişmeler atıcılıkta insan unsurunu asgari düzeye indirmeye başlamıştı ki, birde bunlar devreye girince artık yaptığımız playstation oyunundan öteye geçmeyecek. Bence işin tadı kaçmaya başladı.

Bu şekilde düşünmemelisiniz güzel bir gelişme Konu sahibinin paylaştığı video yu izlerseniz ordaki test yapanlar ürünü askeri birimlere tanıtıyorlar sadece havalı silahlarda kullanılmayacak kadar iyi bir parça (maddi anlamda büyük çaba isteyeceğini düşünüyorum)

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#

• Bu şekilde düşünmemelisiniz güzel bir gelişme Konu sahibinin paylaştığı video yu izlerseniz ordaki test yapanlar ürünü askeri birimlere tanıtıyorlar sadece havalı silahlarda kullanılmayacak kadar iyi bir parça (maddi anlamda büyük çaba isteyeceğini düşünüyorum)

Bu tip teknolojiler önce savaş silahları için üretilir. sonra hem ucuzlaması hem teknolojisinin değişmesi ile av ve spor amaçlı silahlara kadar iner. Tercihtir bir şey demem. Ama pcp ler de artık nerede ise sıfır sarsıntı, elektronik hız, tetik ayarları ve hesap hatasına yer vermeyen bu tip dijital optik ve ölçümler ile yapacağımız işe; artık atıcılık değil sadece atış denilebilir.

• Bu tip teknolojiler önce savaş silahları için üretilir. sonra hem ucuzlaması hem teknolojisinin değişmesi ile av ve spor amaçlı silahlara kadar iner. Tercihtir bir şey demem. Ama pcp ler de artık nerede ise sıfır sarsıntı, elektronik hız, tetik ayarları ve hesap hatasına yer vermeyen bu tip dijital optik ve ölçümler ile yapacağımız işe; artık atıcılık değil sadece atış denilebilir.

Dediğiniz gibi tercih meselesi o zaman abimde bulunan ve at 44 lw almasıyla boşa çıkan benim kullandığım mod 125 sniper gibi bişiyiniz olacak :)

• gayet güzel görünüyor, ama dediğiniz gibi insan hatalarını sıfıra indirmeye yönelik bir dürbün. hobi olarak kullanılan pcp tüfeklere göre olduğunu düşünmüyorum , zevk i azaltacağını düşünüyorum. lakin herşeyi içinde mükemmel bi alet diyebilirim.

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• bu dürbünü kullancaksan ya meraklı bi avcı olucaz afrika amerilka avusturalya asya olsnu herde avlancazki bu dürbünün hakkını verelim yoksa target atıcığının anlamı kalmaz

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2