kargoda havalı tüfek gönderi sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • av silahı yanı ateşli silah olduğunu bıldırısenız sorun çıkmayacaktır hatta fabrıkaya giden bı arızalı silah için hiç bı sorun olmaması lazım

ateşli silah olma durumunda ruhsatlı ise eğer hiçbir sorun yok .Ruhsatın fotokopisini alıp gönderi yapıyorlarmış

hatsan torpedo 155 5.5
    filinta otomatik 6+1

insan iyi nişancı olmalı kuklayı değil kuklacıyı vurmalı

• tamda böyle oldu bi emir iş tamam :)

Şimdi Hatsana gönderdiğinizi söylemiştiniz yanlış hatırlamıyorsam anlaşmalı müşterilerden şubeler pek para kazanamıyor bu yüzden gönderirken caz yapabiliyorlar herkes para peşine düşmüş insanlık feci halde yaşından başından bile utanmayacakları bir hal aldılar... Yazık.

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.

• KArgo bilgisini yanlış verirseniz kutu dağılması halinde dolandırıcılıktan suç duyurusu bile yapılabilir hakkınızda ayrıca gönderiniz sigorta kapsamından çıkar içerik farkından dolayı gönderi zarar görse bile zararıınızı talep edemezsiniz en güzel çözümünü açıkça belirtiyorum kargo araçları üzerindeki 444 lü numarayı arayıp şubenin adını söylüyorsunuz örneğin Trabzon Değirmendere Şubesi sonra sizi ilgili bölge müdürlüğüne yönlendiriyorlar ve şikayetinizi dile getiriyorsunuz sonra onlara iç hattan direk ihtar gidiyor yani gönderinizi almak mecburiyetindeler.

bunu bilmiyordum ama ben hatsanı arayınca hiç sektirmediler sağolsunlar hemen çözüldü iş

hatsan torpedo 155 5.5
    filinta otomatik 6+1

• Şimdi Hatsana gönderdiğinizi söylemiştiniz yanlış hatırlamıyorsam anlaşmalı müşterilerden şubeler pek para kazanamıyor bu yüzden gönderirken caz yapabiliyorlar herkes para peşine düşmüş insanlık feci halde yaşından başından bile utanmayacakları bir hal aldılar... Yazık.

işin tuhafı aynı gönderiyi 7 8 ay evvel yapmıştım 21.50 l almışlardı şimdi ise 15.5 tl aldı şaşırdım herhalde buda hatsanın etkisi

hatsan torpedo 155 5.5
    filinta otomatik 6+1

• bunu bilmiyordum ama ben hatsanı arayınca hiç sektirmediler sağolsunlar hemen çözüldü iş

Şimdi herkes sizin gibi değil ki üç kağıt peşinde olan çok insan var altın getirip içinde elma var diye gönderten bir kuyumcuya şahit olmuştum böyle misal 3 kilo altın normalde ups harici hiç bir şirket taşımıyor zaten şubelerde bankoların arkasında yazar bilmem kaçıncı kanuna göre şunu şunu beyan etmeniz gerekmektedir diye.

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#

• işin tuhafı aynı gönderiyi 7 8 ay evvel yapmıştım 21.50 l almışlardı şimdi ise 15.5 tl aldı şaşırdım herhalde buda hatsanın etkisi

işin tuhafı aynı gönderiyi 7 8 ay evvel yapmıştım 21.50 l almışlardı şimdi ise 15.5 tl aldı şaşırdım herhalde buda hatsanın etkisi

Bazen o bazen de Kilo/desi de uyanıklık yapıyorlar böyle bi emirde daha titiz davranırlar malum bölge müdürlüğünden gelen bir müfettişin acente kapatma yetkisi var :)

• herkese yorumları için teşekkür ederim ama şöyleki bu olayla birsürü şey öğrenmiş oldum.Artık gönderi yaparken bana sorun çıkartmayacaklarınıda söylediler bunuda garantiledik bulgur peynir gibi malzemelerin içinde silah uyuşturucu gönderirlermiş titizlik bu yüzdenmiş gibi bahaneler dinlesekte işimizin hallolması sevindirdi.Tabiki arayıp HATSAN' ada teşekkür ettik.burdan tekrar teşekkür ediyorum iyiki varsın HATSAN... :thumbup:

hatsan torpedo 155 5.5
    filinta otomatik 6+1

• kutuyu sağlam güzel paketledim belki fabrika böyle paaket yapmıyordur.Tüfeğin boncukkk attığını söyledik ne diller döktük maşallah kargodaki bayan silahı tanıyor diyor ne boncuğu kimi kandırıyorsun bunlar küçük kurşun atıyor diyor :)

:) baltayı taşa vurmulsunuz en nihayetinde işin hallolması iyi ben ptt de cinnet geçirecektim gamo p900 gönderirken faturasıda yanımdaydı hatta ptt kapıda ödeme ile almıştım faturada buda yazıyordu al faturası bak banada ptt ile geldi zaten dedim dinletemedim daha sonra gidip yan masasındaki görevliden geçirdim o da mal mal bana bakıyordu :)

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• :) baltayı taşa vurmulsunuz en nihayetinde işin hallolması iyi ben ptt de cinnet geçirecektim gamo p900 gönderirken faturasıda yanımdaydı hatta ptt kapıda ödeme ile almıştım faturada buda yazıyordu al faturası bak banada ptt ile geldi zaten dedim dinletemedim daha sonra gidip yan masasındaki görevliden geçirdim o da mal mal bana bakıyordu :)

kargocu bayanın söylediği şeylerden biride bu kişiye göre yorumlanabliyor böyle şeyler birsine önemsiz gelebilirken diğeri çokça önemsiyor işini

hatsan torpedo 155 5.5
    filinta otomatik 6+1

• KArgo bilgisini yanlış verirseniz kutu dağılması halinde dolandırıcılıktan suç duyurusu bile yapılabilir hakkınızda ayrıca gönderiniz sigorta kapsamından çıkar içerik farkından dolayı gönderi zarar görse bile zararıınızı talep edemezsiniz en güzel çözümünü açıkça belirtiyorum kargo araçları üzerindeki 444 lü numarayı arayıp şubenin adını söylüyorsunuz örneğin Trabzon Değirmendere Şubesi sonra sizi ilgili bölge müdürlüğüne yönlendiriyorlar ve şikayetinizi dile getiriyorsunuz sonra onlara iç hattan direk ihtar gidiyor yani gönderinizi almak mecburiyetindeler.

Ben yurtiçi kargonun Bursa'daki bir şubesinden ne yaptıysam yollayamadım. Önce oradaki adamlarla sonra da telefonda müşteri hizmetleri ile yarım saat tartıştım. İş akışımızda silah taşımak yok deyip durdu. Ee bana o zaman nasıl oluyor da satın aldığımda teslim ettiğiniz silahı göndermek istediğimde taşımıyorsunuz, bu çelişkiyi açıklayın dedim ama aynı şeyleri geveleyip durdu tatmin edici bir cevap veremedi. Sonuç olarak da aras karyoya içeriği hakkında yalan söyleyerek verdim.

• Kargo sirketlerinin standart yakalamasi gerekir.Sadece bu forumda yuzlerce silah satiliyor-aliniyor.Turkiyede kargolarda bir suru silah dolasiyor.Ancak ne hikmetse x ilindeki beyefendinin kargolayabildigi havali tufegi y ilindeki beyefendi ayni sirket olsa bile kargolayamiyor.Standartlari yok ki adamlarin.Basina buyrukluk var.O an oradaki calisanin keyfine kalmis hersey...

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Havalı tüfek olduğunu söylüyorum her seferinde, hiçbir sıkıntı olmadan kabul ediyor MNG kargo.

• tamamen o sırada sizinle ilgilenen görevlinin keyfine kalmış bi durum adama falanca av bayii nin sizinle anlaşması var türkeyenin her yer yerine gönderiyorsunuz ben gönderincemi sorun olacak diyorsun aval aval yüzüne bakıyor 8o neyse hobi adına katlanyoruz

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• arkadaslar birakin baska sube farkini ayni subede bile standart yok. Ben 6 7 ay evvel ayni tufegi ayni subeden yolladim gitti bugun direnise gectiler.

hatsan torpedo 155 5.5
    filinta otomatik 6+1

• tamamen o sırada sizinle ilgilenen görevlinin keyfine kalmış bi durum adama falanca av bayii nin sizinle anlaşması var türkeyenin her yer yerine gönderiyorsunuz ben gönderincemi sorun olacak diyorsun aval aval yüzüne bakıyor 8o neyse hobi adına katlanyoruz

+1 Kesinlikle

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?