Hatsana Kargo Gönderme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • faturayı göstermeye vakit vermediler direk biz ruhsatı olmayan tüfekleri göndermiyoruz diyip kesip atı

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• Kendilerince haklı bir uygulama olabilir ama bizim için hiç te iyi değil.
    Bizim yıllarıdr arasla anlaşmamız var ben mesela gidiş geliş bu zamana kadar 1 tl ödüyorsam bu kez 3 tl ödüyorum en az.
    Hergün en az 1 defa hatsana tüfek gönderiyorum ve cidden bu durum bizi çok etkiliyor.Çünkü bunu müşteriye yansıtmak zorunda kalıyoruz.E sadece Hatsan için de başka kargo firması ile anlaşmamız da olmuyor.Küçük esnaftan sa Hatsanın bu konuda kargolar konusunda iyileştirmeler yapması daha mantıklı.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• arkadaşlar tüfeğimi hatsana göndermeyi düşünüyorum bakım için. kargoyu karşılıyorlar mı ?

ya da kemalpaşa fabrikasına bi ara götürüp bırakabilirim öyle kabul ederler mi?

Tüfeğinizi kendinizde götürüp teslim edebilir,duruma gore bekleyip bakımı yapıldıktan sonra teslimalabilirsiniz.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• ben bu konuda ysadigim sikintiyi burda yazmistim.aynen soyledikleri gibi hatsana bilgilendirme yapinca hatsan bolgeyi aramis ve gonderimi almislardi.ancak kargo firmasi yanlizca fabrikaya gonderi aliyirmus.satisyada baska amacla sahsa gonderi yapmadiklarini soylediler. buda ayri bur handikap

hatsan torpedo 155 5.5
    filinta otomatik 6+1

insan iyi nişancı olmalı kuklayı değil kuklacıyı vurmalı

• abi ben hep yurtiçi ile gönderiyodum herşeye pürüzleri var ama aras direk aldı bişe sormadan işlemi yaptı faturayı verdi sıkıntı olmadı bundan sonra aras

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• teşekkürler bu iyi oldu =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;