Hatsana Kargo Gönderme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dün Hatsan teknik servisiyle görüştüm. Bundan sonra tamir için gönderilecek tüfeklerin Yurtiçi Kargoyla gönderilmesi gerekiyormuş. Aras, paketlerin açılmasına izin vermediği için yolda kundağa bir zarar gelip gelmediğini kontrol edemediklerinden böyle bir karar almışlar.

• Ayrıca yurtiçi kargo şubesi havalı-ateşli tüfek diye kargonuzu almazsa bizi arayın şubeyle görüşür sorunu hemen hallederiz dediler.

Yurtiçi kargo artık havalı tüfekleri alıyor. Verirken "Yalnız bunun içerisinde havalı tüfek var içi boş ama bir kağıt imzalamam gerekiyormuş" dediğiniz zaman hemen kağıdı çıkarıp imzalatıp kargonuzu kabul ediyorlar. Bundan bilgisi olmayan şubeye denk gelirseniz, her zaman bu şekilde farklı şubelerden yolladığınızı ve genel müdürlüğün bu prosedurla çalıştığını izah ederseniz. En fazla başka şubeyi arayıp bilgilenirler.

Tabi sorumluluk sizde olduğu için tüpü boşaltıp ya da az barda yollamanızda fayda var.

• bu uygulamayı sistemleştirmeleri iyi olmuş inşaallah çözüm olur gönderi sorunlarına. :thumbup:

hatsan torpedo 155 5.5
    filinta otomatik 6+1

insan iyi nişancı olmalı kuklayı değil kuklacıyı vurmalı

• Bilgilendirme için teşekkürler.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Bilgilendirme icin tesekkurler abi

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Yurtiçi kargo artık havalı tüfekleri alıyor. Verirken "Yalnız bunun içerisinde havalı tüfek var içi boş ama bir kağıt imzalamam gerekiyormuş" dediğiniz zaman hemen kağıdı çıkarıp imzalatıp kargonuzu kabul ediyorlar. Bundan bilgisi olmayan şubeye denk gelirseniz, her zaman bu şekilde farklı şubelerden yolladığınızı ve genel müdürlüğün bu prosedurla çalıştığını izah ederseniz. En fazla başka şubeyi arayıp bilgilenirler.

Tabi sorumluluk sizde olduğu için tüpü boşaltıp ya da az barda yollamanızda fayda var.

Tahattütname imzalıyorsunuz aslında pek iyi bişi değil sigorta kapsamına girmiyor ama yapacak bişi yok ancak bu şekilde götürüyorlar.

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.

• bu gün havalı tüfegimi göndermek için yurt içine gittim ruhsat istiyo abi ruhsatı yok bu silahların havalı tüfek yok ruhsatsız göndermiyoz dediler almadılar malatyada arasa kargoya gittim aldılar ve kagıt felan imzalatmadılar

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• Çok geç bir açıklama. Bir haftadır tüfeğim aras kargo şubelerin de sürünüyor. Ne Hatsan ne Aras bilgilendirme yapmıyor. Birisi biz götürdük almıyor diyor. Diğeri Aras kargo getirmiyorlar bize diyorlar. Hatsan ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Kargolar imza atmadan paket açtırmazlar bu genel kural. Ama aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında açıp kırık dökük ne ise tutanak tutarsınız. İşinize gelmiyorsa Aras konusunda bayileriniz i uyarır ve web sitenizden duyuru yaparsınız.

Söyleyecek ve yapacak çok şeyim var ama şu anda iki firma nezdinde de gerekli girişim ve şikayetlerimi yaptım. Süreci bekliyorum.

• bu gün havalı tüfegimi göndermek için yurt içine gittim ruhsat istiyo abi ruhsatı yok bu silahların havalı tüfek yok ruhsatsız göndermiyoz dediler almadılar malatyada arasa kargoya gittim aldılar ve kagıt felan imzalatmadılar

Eyvah... Sizde tuzağa düşmüşsünüz. Şu işe bak. Hala teslim etmeyecekleri veya edemeyecekleri kargoyu alıyorlar. Bir an önce kargonuzu geri çağırın.

Faturası yanınızda değil miydi faturası yeterli olmalıydı

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/KgBy40.jpg]+ Nikula 3-10x42 tactical + Bushnell 1x40 Reddot :thumbup:;tufey#
    SATILIK Gamo PX-107 4.5mm .177cal + CO2 tüp ve BB ;director;

;şrofls;. I am the Metallurgical Engineer ;şrofls;.

• arkadaşlar tüfeğimi hatsana göndermeyi düşünüyorum bakım için. kargoyu karşılıyorlar mı ?

ya da kemalpaşa fabrikasına bi ara götürüp bırakabilirim öyle kabul ederler mi?

Hatsan Mod 90 quatro sas 5,5
    Hawke Sport HD 3-9x40 AO

Şahsıma münhasır , bütün Umudum Kendimde...

• yanlız ben hatsana göndermedim tüfegi başka bi arkadaşa sattım

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• arkadaşlar tüfeğimi hatsana göndermeyi düşünüyorum bakım için. kargoyu karşılıyorlar mı ?

ya da kemalpaşa fabrikasına bi ara götürüp bırakabilirim öyle kabul ederler mi?

Kargoyu sizin ödemeniz gerekiyor.