yeni tüfeğim :) stoeger X20

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Nihayet aldım :)
    ve beklediğimden çok daha güzel ve başarılı buldum tüfeği.. Özellikle tüfeği kurmak için çok fazla enerji harcamaya gerek yok, hatta kurduktan sonra kapatırken bile kibarca yerine oturtmak bile yeterli, yani kruma işleminin başında ve sonunda tokatlama yada çarpmak, vurmak, vurdurmak gibi şeylere gerek yok, bu çok hoşuma gitti.

Ve mekanik atışlar için gez-arpacık çok net bir şekilde atışlar yapabilme imkanı verecek tahminime göre, en beğendiğim kımlarından biride bu oldu tüfekteki, gez ve arpacık çok iyi, halbuki yeni nesil hatsan gez ve arpacık almıştım bu eski tüfeğe, alakası yok..bi artı da buradan veriyorum.. :)

ses; ev içinde bi kaç atış yaptım, bence kabul edilebilir bir ses çıkarıyor, beni rahatsız etmedi..

tepme; elimdeki eski hatsan açıkçası hiç tepmiyordu ama gücü hiç yoktu, bu yüzden yeni alacağım tüfek ne olursa olsun bu anlamda daha güçlü olacağı için daha çok tepme olacaktır endişeşi taşıyordum.. ama muazzam, bu gücü olmayan tüfekten farkı yoktu; :) , ve bi artı da buradan verdim tüfeğe.. ve hafifliği ve dengeside cabası..

isabet, çok özenmeden ilk aldığımda 5-10 atış yaptıydım, ve anladımki aslında ben çok iyi bir atıcıymışım ;avci; 8o

uzun lafın kısası, bu tüfeği çok başarılı buldum.

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/eWO0E2.jpg]

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/e5Og2j.jpg]

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/e7GqXW.jpg]

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/eoMj3b.jpg]

ve plastik askerleri telef eden kahraman :)
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/eNQpEX.jpg]

ayrıca bu konunun bana göre en önemli kısmı olan, bana göre çok keyifli bir alışverişi gerçekleştirdiğimiz barbar1987 (Faruk Hocam'a) gösterdiği ilgi-alaka, paketleme konusundaki özeni ve alışverişin tamamında gösterdiği kolaylıklar için bi kere daha teşekkür etmek istiyorum..

Keşke tüm alışverişlerim böyle olsa,
    ayrıca Cudi (Ali Bey) den dampa aldım, aynı şekilde bi dünya güzellik ve kolaylıkla karşılaştım :) kendisine de buradan teşekkür ediyorum..

böyle işte :) hem aldığım ürünlerden keyif aldım, hemde yaptığım alışverişler beni mutlu etti,..
    Sizlerle paylaşmak istedim.

• hayırlı olsun abim güle güle kullan =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin inşallah

yavruda yakışıklıymış maşallah :) Allah iyilere eş etsin.

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• Hayirli olsun abi Allah kaza bela vermesin.Keyifli atislar dilerim.Bakalim kardesimiz daha ne plastik askerler telef edecek bu silahla :)

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• hayırlı olsun abim güle güle kullan =)

sağol kardeşim ..

hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin inşallah

yavruda yakışıklıymış maşallah Allah iyilere eş etsin.

amin kardeşim.. sorma bizim oğlanı :) büyünce yandık ya :) Allah bahtlarını açık etsin hepsinin..

Hayirli olsun abi Allah kaza bela vermesin.Keyifli atislar dilerim.Bakalim kardesimiz daha ne plastik askerler telef edecek bu silahla

sağol kardeşim..valla doğru dedin şimdi..ötekinle yaptıklarını görsen, tetiğe basmak için gücünün tamamını harcamasına rağmen güzel atışlar yapıyordu.. bununla neler yapar bende merak ediyorum açıkçası..
    eyvallah.:)

• hayırlı uğurlu olsun,bende uzun araştırmalardan sonra yeni sipariş verdim:). inş sizin gibi memnun kalırım

• hayırlı uğurlu olsun,bende uzun araştırmalardan sonra yeni sipariş verdim:). inş sizin gibi memnun kalırım

sağolun, teşekkür ederim.
    bence güzel bir seçim olmuş.. inşaalah sizin içinde aradığınız tüfek olur, ancak ben dediğim gibi çok beğendim..

• hayırlı uğurlu olsun abi , benimde aklımda x20 var görünüşüde güzel .

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• hayırlı olsun güzel seçim faruk beyle benimde alışverişim oldu söylediğinin aksi çıkmıyor sattığı ürünler gerçekten temiz durumda :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Hayırlı uğurlu olsun nihayetinde istediğiniz bir tüfeğe sahip oldunuz..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• hayırlı olsun çok güzel tüfek daha önce kullanma şansım olmuştu isabetli bir tüfek güle güle kullanın valibey

• Ferhat bey güle güle kullanın. Sizi bilmem ama orada gördüğüm delikanlıya kesin yakışmış :) Tabi sizin gözetiminiz de olmak şartı ile.

• Hayırlı olsun gayet güzel tüfektir. Tek eksiği tetiği biraz ağırdır zamanla alışırsınız.

• çok teşekkürler arkadaşlar, Kaan Bey'in dediği gibi, nihayet :)
    ancak dediğim gibi çok keyif aldım ben bu tüfekten, teknoloji hakikaten ilerlemiş :) elimdekine kıyaslayınca..
    mesela daha düne kadar bütün yaylıları elimdekinden pek bi farklı görmüyordum açıkçası ne yalan söylileyyim :) ama dengesi, namlusu, tetiği v.s. elimizdeki tüfek değil odunmuş sanki :) öyle geliyor şu anda..

hayırlı olsun güzel seçim faruk beyle benimde alışverişim oldu söylediğinin aksi çıkmıyor sattığı ürünler gerçekten temiz durumda

evet hocam Faruk Bey, forumda yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen güzel bir örnek teşkil eden arkadaşlarımızdan, abilerimizden biri, teşekkür ediyorum kendisine..

Ve dediğim gibi Ali Bey'de (cudi) ve daha tanımadığım ne güzel insanlar vardır da haberimiz yoktur.
    teşekkürler ..

• Abicim beğendiğine çok sevindim. Zevkle kazasız belasız kullanman dîleğî ile

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Ferhat bey güle güle kullanın. Sizi bilmem ama orada gördüğüm delikanlıya kesin yakışmış :) Tabi sizin gözetiminiz de olmak şartı ile.

vallahi bu dediğiniz doğru olabilir, bilmem ki :)..
    ayrıca benle beraber bazen oda forumu takip ediyor.. mekanizmalara-tüfeklere falan bakıyor :)

Hayırlı olsun gayet güzel tüfektir. Tek eksiği tetiği biraz ağırdır zamanla alışırsınız.

hocam, sen bendeki tetiği görse idin :) bu pamuk gibi, alışmak ne demek.. belki diğerine 2-2,5 kg ağırlık bağlasam eminim kaldırırdı, gerisi sen hesap et :)

• Abicim beğendiğine çok sevindim. Zevkle kazasız belasız kullanman dîleğî ile

beğendim Ahmet abi :) teşekkürler.

ağabey hayırlı uğurlu olsun çok iyi bir tercih. sizi pişman etmeyecek bir silah. güle güle kullanın. Yeğenime de slm lar öpüyorum :)

sağolasın Cemal'im :) inşaalah,
    ve aleykum selam, burda gülüyor şimdi mesajı okuyunca :) hoşuna gitmiş senin yazdığın.

• Cok sevindim Ferhat abi gule gule kullan :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver