Hawke Nite Eye

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaşlar, Hawke Nite-Eye serisi hakkında tecrübesi olan var mı? Artı kılı biraz karışık geldi ama kullanışlımıdır aydınlatabilirseniz çok memnun olurum.

Hatsan Torpedo 155

Aır arms s510

Hawke Nite Eye 6-24x50 SR12

• merhabalar;

ben kullanıyorum 10x half mıldot esase bu urunun en buyuk ozellıgı ısık hassasıyetı ve ayar ozellıgı.

6x24x50 seklınde gayet kullanıslı ve guzel bır secenek sunuyor

benım beklentılerımı fazlasıyla karsılıyor...

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Bende kullaniyorum gayette memnunum.gayet kibar hafif ve kullanisli bir durbundur.ayrica hawke nin inch degilde metric seri ayarlı tek modeli diye biliyorum.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Eğer SR reticle'dan bahsediyorsanız hedeflerin mesafe tahmininde kullanılıyor. Ayrıca çok hafifmiş muadili olacak no name markalar en az iki katı ağırlığında

• Cevaplar için teşekkür ederim almayı düşündüğüm 6-24x50 SF modeli gerçekten çok hafif(378 gr), örneğin aynı büyütmede Barska sniper 703 gr gibi neredeyse iki katı ağırlığa sahip Hawke markasının ağırlığı ile dürbünün hafifliği yanında sizlerin olumlu yorumlarını da eklersek doğru seçim yaptığıma kanaat getirdim tekrar teşekkür ederim.

Hatsan Torpedo 155

Aır arms s510

• Nite eye 6.24.50 de 10 mildot ve sr-12 reticle olan var diye biliyorum.sf ?

steyr challenge
    cricket 6.35

• Evet şimdi farkına vardım ve tekrar soru işaretleri oluşmaya başladı HK 5147 modelinde SR 12 Field target artıkıl'ı mevcut , HK 5144 modelinde ise farklı bir artıkıl var.Hangisi daha kullanışlı bilemedim şimdi ?(

Hatsan Torpedo 155

Aır arms s510

• 10 mildot lu olanı tavsiye ederim.ben kullaniyorum ve memnunum.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Ürün Kodu : HK5144
    Modeli :
    6-24
    x50 SF
    Artıkıl : 10x Half Mil Dot , Kırmızı & Yeşil
    Görüş Açısı : 4.6-1.1 m @ 100
    Göz Kurtarma : 81 mm
    Uzunluk : 378 mm
    Ağırlık : 378 gr

Ürün Kodu : HK5147
    Modeli :
    6-24x50 SF
    Artıkıl :
    SR 12 , Kırmızı & Yeşil
    Görüş Açısı : 4.7-1.2 m @ 100
    Göz Kurtarma : 83 mm
    Uzunluk : 378 mm
    Ağırlık : 630 gr

İkisinin arasında 252 gr fark var artıkıl hariç diğer özellikleri aynı gibi fiyat olarak da neredeyse fark yok??

Hatsan Torpedo 155

Aır arms s510

• hayır nite eye ultra hafif olmasından dolayı tutuluyor yalnış hatırlamıyorsam...

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Evet her iki dürbün de 618 gr görünüyor :thumbup: teşekkürler Erhan Bey.

Hatsan Torpedo 155

Aır arms s510

• sr 12 olanını kullanıyorum,netliği ve retikılı mükemmel.kesinlikle tavsiye ederim.fiyatından fazlasını hakeden bir dürbün.