webley patriot için yardm!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar bn 2 gn once tufegımı ynı aldm yalnz tufktn once we bılgıszce tasko 3-9x56e drbun aldm sekıl ıcabı ya ;kihhik, 56lık olsn ddm buyuk mercek v.s. ama forumda okudgm kdryla bı sılhn ttresımı yuzndn durbun hurdaya cıkıyorms bunu daha oncednde dymstm ama sılahla ates etmedn once pek umrsamıyordm tabı ates ettktn snra tum fkrm dgstı ;kihhik, we ynı dampa ayagmda yok ayrıca drbunude takamadm drbun ayakları buyuk geldı.galıba 2-3 gune bı yere dampa ayak gelck onu alcm ama bnm aklmda kaln tek sey su drbunu dgstrp yerne ne alym ayrıca dampa ayak ıcn yardmcı olrsanzda sewnrm formdada ynıym :) smdıdn teskkrler

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• Silahı dürbünle kullanmak için sabırsızlanıyorsun ama biraz sabırlı ol, Gezle atışlar yap silaha elin alışsın. Yanlış hatırlamıyorsam Katresu Dampa ayakları çok ucuza getirecek. Katresuyu bekle Dampa al tak devam et. 3X9-56 yerine hangi dürbünü alırsan al sonuç değişmez, Patriot gibi magnum silahlara kesinlikle DAMPA şart.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Damba hem silahın tepmesinden kaynaklanan dürbün ayarı bozulmesını ve büyük çaplı dürbünlerdeki mercek çatlamalarını önler Legolas abime katılıyorum katresuyu beklemeni öneriyorum bende;bizim gibi beklemeye dayanamayan çok abimiz var ama napalım beklicez. :thumbup:

• hmm tesekkr ederm :thumbup: ;tese;kkur ewet bıran once durbunu almak sıfrlamak we atşa baslamak ıstıorm ;kihhik, yalnz sıtede yenı oldgm ıcn su Katresu nedr pek anmalamdm formda arstrdm ama bı av bayıgı gbı bısı mı tam anlamadm ynı beyler bu dampa gelrse nası alabılcm ????

Walther cp99 compact 4.5

• Drifter Kardeş,

Burada köntür kaygısı yok. Bu yüzden lütfen Türkçemizi, sms den mesaj atar gibi kullanma ki seni daha iyi anlayalım.

+1 katılıyorum lütfen türkçemizi daha özenli ve düzenli kullanalım. soruya gelincede bencede fazla acele etme, forumda DREZİN dampa üzeritiyordu onunla bi görüş elinde varsa sana yollar fiyatıda baya cazip , olmadı KATRESU yu bekle şu anda piyasadan alacağın dampa ayaklardan %30-40 daha ucuza temin edebilirsin.
    diğer bi, konu şu anda kullandığın ayak ne ? fotosunu koyabilirmisin , ayağın büyük gelmesi durumunu pek anlayamadım ? eğer düşündüğüm gibiyse silahında bi problem olabilir.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• abiler, katresuya başka silahlar da gelecekmi yoksa pcp ağırlıklımı olacak? yani hatsan falan olacakmı?

Torun K-101 Magnum 5.5mm

korfezteam.png

• Official Post

Bu konuda ilginç bir çalışma içerisindeyim,Bahtiyar bey önümüzdeki hafta ziyarete geliyor,bu konu hakkında detaylı görüşme için. :whistling::him:s;şrofls;.

• mevlam neyler neylerse güzel eyler ^^
    o tüfekler yapılacak yani bahtiyar beyle buluşmanız o anlamı ifade ediyor mustafa abi :D

• yazış tarzımdan oturu pardon bundn snra dıkkat edicem

Walther cp99 compact 4.5

• ;kihhik, fena alışmışsın sen kardeş , işin zor..

webley patriot 5.5

• +1 katılıyorum lütfen türkçemizi daha özenli ve düzenli kullanalım. soruya gelincede bencede fazla acele etme, forumda DREZİN dampa üzeritiyordu onunla bi görüş elinde varsa sana yollar fiyatıda baya cazip , olmadı KATRESU yu bekle şu anda piyasadan alacağın dampa ayaklardan %30-40 daha ucuza temin edebilirsin.
    diğer bi, konu şu anda kullandığın ayak ne ? fotosunu koyabilirmisin , ayağın büyük gelmesi durumunu pek anlayamadım ? eğer düşündüğüm gibiyse silahında bi problem olabilir.

taskoların ayakları standart degıl mı kı yanı işte sılahtakı durbun yuvasına buyuk gelıyor sılahtakı yuvanın genıslığı 11mm degıl mı ama durbunun ayaklarnn arası 15 mm falan olması lzm aldıgım adama goturdum bısıler yapıcak olmadı elıne dampa ayak gelıcekmıs waltherın ayagı gelıcek dedı ama uyar mı cnku 56 lık oldugu ıcın durbun sılaha deger eger dampa yuksek olmazsa ynı ;(

Walther cp99 compact 4.5

• walter dampa ayak üretiyormu tam bilmiyorum ama dampa görünümlü tek parça ayağı var fiyatıda normal tek parça ayağın 3 4 misli

• merhabalar bn 2 gn once tufegımı ynı aldm yalnz tufktn once we bılgıszce tasko 3-9x56e drbun aldm sekıl ıcabı ya ;kihhik, 56lık olsn ddm buyuk mercek v.s. ama forumda okudgm kdryla bı sılhn ttresımı yuzndn durbun hurdaya cıkıyorms bunu daha oncednde dymstm ama sılahla ates etmedn once pek umrsamıyordm tabı ates ettktn snra tum fkrm dgstı ;kihhik, we ynı dampa ayagmda yok ayrıca drbunude takamadm drbun ayakları buyuk geldı.galıba 2-3 gune bı yere dampa ayak gelck onu alcm ama bnm aklmda kaln tek sey su drbunu dgstrp yerne ne alym ayrıca dampa ayak ıcn yardmcı olrsanzda sewnrm formdada ynıym :) smdıdn teskkrler

İlk 3-5 kelimeden sonra yazdıklarınızı okumadım. Adam gibi bir dille yazarsanız okur ve yardımcı olacağım bir konu varsa yazarım. Türkçe'yi bu hale getirmekle elinize ne geçiyor anlamadım. Çok mu zor adam gibi yazmak X( Kendi dilini yazmak sana zor geliyorsa diyecek birşey bulamıyorum, aslında buluyorum ama yazmıyorum...

• İlk 3-5 kelimeden sonra yazdıklarınızı okumadım. Adam gibi bir dille yazarsanız okur ve yardımcı olacağım bir konu varsa yazarım. Türkçe'yi bu hale getirmekle elinize ne geçiyor anlamadım. Çok mu zor adam gibi yazmak X( Kendi dilini yazmak sana zor geliyorsa diyecek birşey bulamıyorum, aslında buluyorum ama yazmıyorum...

arkadasım o mesajı yazdıgımda forumda yenıydım ve uye olur olmaz yazdım senın dısındakı bazı arkardn aldıgım yorumlardan sonra ozurdıledım ve artık gerektıgı gbı ıstenıldıgı gbı yazıorm msjlarımı yorumlarımı tekrar ozurdılerm ılk mesajım oldugu ıcndı u½%;

Walther cp99 compact 4.5

• Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır.

Bu yukardaki söz, Atatürk'ün bir sözü. Hala hiçbir imla kuralına ve diline uygun değilsin yazılarında. Biraz dikkat lütfen...

• Official Post

Sevgili Doruk,

Yazdığın mesajları göndermeden önce okursan sana faydası olur,çünkü halen sesli harfleri eksik yada "i" leri ı olarak yazıyorsun

• evet arkadaşım lütfen biraz dikkat yoksa türk dilkurumuna dönecek burası :)