yeni yerli peletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • umarım bahsedilen standartları yakalarlar da biz de teknolojiyi satın alan değil üreten taraf olabiliriz. umarım jsb'yi unuttururlar piyasaya

• sahsen umudu kesmek uzereyim sanirim resimlerle kalacak :him:s

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM

• Biraz daha zaman tanımak lazım , seri üretim öyle göründüğü gibi kolay değil . standartı yakalamak için uğraş veriliyor olabilir , pek çok beklenmedik sıkıntı çıkar böyle işlerde

• Biraz daha zaman tanımak lazım , seri üretim öyle göründüğü gibi kolay değil . standartı yakalamak için uğraş veriliyor olabilir , pek çok beklenmedik sıkıntı çıkar böyle işlerde

Güzel özetlemişsiniz fakat forumda tarih verilmesi heyecanlandırdı insanları zira aksaklıklar,pürüzler çıkabilir bunu anlayışla karşılarız ufak bir açıklama yapılırsa soru işaretleri giderilir..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• arkadaşlar,bu işle uğraşan abilerimiz belliki hassas ve gerçekten iyi iş çıkarmak istiyorlar.yani ya çok çok iyi yapacaklar yada hiç yapmayacaklar.benim anladığım bu.Allah kolaylık versin sabır versin.geç olsun sorun diil,yeterki istenilen sonuç alınsın.

• Konuyada cevap verilmiyor artik her halde bayaa uzun bi sure daha jsb ye devam edicez

KOnuya cevap verememe gibi bir sıkıntı yok.Ben iş değişikliği yaptığım için foruma eskisi kadar sık giremiyorum bu aralar haliyle.

Üretimde ,resimlerde görmüş olduğunuz doluların sivri uçlarının ucunda ki çıkıntının düzeltilerek sıfırlandığı konusunda bir geliştirme yapıldığını bilmenizi isterim.

Gerek konu üzerinde ,gerek se özel mesaj ile ben ve üreticimiz ihtiyari nickli Atakan abimize bununla ilgili gelen mesajlar doğrultsunda üretici bu konu hakkına düzenlemeye gitmiştir.

Son zamanlarda iş yoğunluğu nedeniyle pek sık görüşemiyoruz ama bildiğiniz üzere üretim zor ve çok aşamalı bir iş, makineden çıktı hadi satalım demekle olmuyor e

Atakan abimiz de konuyu görünce ayrıntılı açıklamayı yapacaktır elbette.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Arkadaşlar,

Bu geçici iletişimsizlik nedeni ile tüm hobidaşlardan özür dileriz.

Ortada bir üretim aksaklığı var ve bu konuda bilgi akışı icab ettiği halde bu yönde bir aksalık da buna ilave olunca ortaya iletişimsizlik çıkmış oldu.

Togay Arkadaşın belirttiği gibi, Dolu mermilerin uçlarındaki, bizim kılavuz dediğimiz eksenel çıkıntıyı, kaldırmak istedik. Bu bizler için imalatta azami 2 günlük bir kesintidir. Fakat bu kılavuzu kaldırınca, yaptığımız dolu mermilerin BC değerleri öngördüğümüzün üzerinde düşme gösterdi.

Kılavuzu kaldırma sebebimiz, ön yargılarla savaşmak istemez hale gelmiş olmamızdır. Bunda ilk çıkış ürününün alınmadan, kullanılmadan tartışılır hale gelmiş olmasının da etkisi vardır.

Kılavuzsuz dolu mermilerde istenilen performansı yakalayabilmek için hızlı bir süreç yaşadık. 25.4 Grain dolu mermi taahhüdümüz bizim önümüzde sorun oluşturdu. Kılavuzsuz bu grainde performansı yüksek bir mermi üretmeyi başaramadık. Ya 27 Graine doğru sonuç alabiliyoruz ya da 24 Graine doğru.

Bu krizle uğraşırken, foruma yazacak, söyleyecek söz bulmak da zor. Nihayet 24 Grain doludan sonuç aldık. Kılavuzlu mermileri daha sonra sizlere sunmak üzere kenara aldık. Pazartesi günü 24 Grain Dolu mermileri stoğa çekmeye başlayacağız.

Kılavuzsuz 30 Grain Dolu mermide de aynı sorun var. Onun test çalışmaları hummalı bir şekilde sürüyor. En iyi performansı veren 30 Grain civarı kılavuzsuz modeli çıkarana da kadar da bu çalışmalar devam etmek zorunda.

Yanlış anlamaya yol açma ihtimali barındırmasına rağmen söylememiz icab eder ki, "bu olmadı" deyip sistemini söküp attığımız mermileri her hangi bir firmaya sunsak çoktan satışa çıkardı. Çünki onların hiç biri mevcut standartların altında değildi. Fakat bizim kapasitemizi yansıtmıyordu.

Bu işi herkes ciddiye almak zorunda değil. Ama biz buna mecburuz. Fakat sizlere hesap verme konusunda da ciddi olmalıydık. Bu sorumsuzluk nedeni ile bir kez daha hepinizden özür dilerim.

Saygıyla.

• Sarfettiğiniz emeğe, mesaiye, azime saygı duymamak elde değil. Bizim fikirlerimizi dikkate almanız tüm sektöre örnek olması dileği ile. Kolay gelsin.

• Gecikme için bende sizlerden özür diliyorum.

Hobidaşlarımızın,bizi merakla bekleyenlerin affına sığınaraktan sizlerden ,bizleri mazur görmenizi ve zaman vermenizi rica ediyorum.

Üretimde doğan aksaklıklar ve yenilikler nedeniyle piyasaya çıkış tarihimizi temmuz ayı içinde öngörüyoruz.
    Muadilerimize kıyasla iyi olmamız bizim ,piyasaya çıkışımız için yeterli değil.Markamızın karakteristik kalitesini ortaya koyarak,piyasada ki kalite standartını da yükseltmek istiyoruz.

Affınıza sığınıyor ve desteklerinizi bekliyoruz.

Yakın zamanda ''ŞAVK'' ı sizlere sunmak dileğiyle ...Saygılar ;grin;

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.... umarım piyasayı altust edersiniz.

• Allah yardımcınız olsun,kaliteli yerli pelet için yıllarca beklemişiz bir kaç ay daha bekleriz sıkıntı yok.

Hatsan Torpedo 155

Aır arms s510

Hawke Nite Eye 6-24x50 SR12

• Allah kolaylik versin sabirsizlikla bkliyoruz..hernekadar atisa vakit de bulamasam heyecanlandim::))

AA S510 Sprlt. Xtra FAC 30 grn, 53 ft/lbr .22 bsa swf (8x32x44)
    colt 1911 45 cal.
    marin guard pomp.

• ŞAVK çok bekletti bizi :)
    Geç olsun güç olmasın. Allah utandırmasın.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• HAid hayırlı olsun o zaman kaç grainler üretildi şuan için çaplar neler

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• hayırlı olsun hepimize ne zaman nerden alabilecez bilgisi olan varmı

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM

• birkaç gün içinde buradan satışa başlıyoruz.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22