yeni yerli peletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ürünün piyasaya çıkış tarihi nedir acaba? Etiket değişiminin haricinde başka bir aksilik mi belirdi acaba?

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Çıkanlardan 6.35 solidleri ücretsiz test edebilirim. :)

• YArın ayrıntıları görüsüp sizlerle paylaşacağım ,sizleri çok beklettik.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Artık piyasaya çıkmalı. Ben kendi adıma 40 grain 6.35 solid peletlerden satın almak istiyorum.

• Merak etmeye başladım bir çok arkadaş gibi. umarım bir an önce çıkar, alır kullanırız :)

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Fiyat ucuz pellet kalitesi de bariz olursa.Herkes seve seve kullanır diye düşünüyorum

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Baya uzun zaman oldu piyasaya sürülsede kullansak ..

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Üretimimiz tamamlandı,sitcker işini hallettik.
    Mermiler üzerinde de biraz değişiklik yaptık.Şimdi bir kaç prosedur kaldı o da tamamlandı sayılır.
    Ayrıca her zaman alacağımız malın ucuz olmasını istiyoruz haklı olarak ama unutmayalım ki kaliteyi istedikçe mecburen fiyatta artmak zorunda kalıyor.Yoksa kurşunun kilo maliyetini hesaplayıp fiyat belirleyecek olsak dünyanın en iyi pelletlerinin 1 ya da 1.5 tl ye satış yapmaları lazım.
    Fiyatı etkileyen onlarca faktör var. BİZ yinede bu etkenleri en az şekilde fiyata yansıtıp piyasaya sunmaya çalışıyoruz.
    Ne yazık ki ucuz olsun satılır diye bir gerçeklik yok artık.Kalite yi üretmek istiyoruz biz.Yoksa bu zamana kadar çoktan piyasaya çıkıp satış yapabilirdik.
    Sizlerde takdir edersiniz ki kaliteye uluşmak oldukça zor ve maliyetli.Süre istemeden uzayabiliyor. Ama artık yolun sonundayız ve umarız sabrettiğinize deyecek.

Saygılar.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Yeni bir ürün de kullanıcıların ilk intibası önemlidir. Mümkün mertebe kusursuz bir şekilde piyasaya çıkmalıdır. Sonradan ne kadar sorunlar giderilse de olumsuz düşünceleri değiştirmek zordur. Bu nedenle acele edilmemesi iyidir.

• Fiyat en son ne olarak karar kılındı Togay abi ?
    Ve net çıkış tarihi ne zaman ? Ben 2-3 kutu sipariş etmek isterim :)

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Cikmiyor muuuuuuu halaaaa :)

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Sabırsızlıkla bekliyorum.Hem ucuz.Hem yerli.Hem kaliteli. İnş güzel olacak :)

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Az daha sabretmek gerekiyor yüze yüze kuyruğuna geldik sanıyorum bir kaç basit merhale ve prosedür tamamlanınca ürün piyasada bomba etkisi yapacak ve sabırla bekleyişe değen bir ürün olacak..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Afyondaki av bayilerinden de temin edebiliriz inş.

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)

• bayilerin bir çoğu yeni çıkan ürünleri getirmiyor.ama hani derler ya bayinizden ısrarla isteyiniz diye...o hesap ;)

8)

• Afyondaki bayiler o kadar şuursuz ki ürün getirttiğin zaman 20 kutu getirttip hepsini satın almanı istiyolar :) Geçen hafta av bayisinden jsb pellet getirmesini istedim 20 kutu getirttim 2 kutu mu alacaksın sadece kime satıcam ben bunları dedi şok oldum

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Senin yerine benim satmamı istermisiniz diyecektin sende tepkisi nasıl olacak bakalım.:)

• Ülkemizde ki üretememe zaafını düşününce pelet deyip geçmemek lazım. Sonuç da ciddi bir mühendislik isteyen sanayi ürünü. O kadar yabancı peletin içinde bile 2-3 markada yoğunlaşıyoruz ki, sanırım dünyada da bu böyle .

O nedenle bu işe girişen arkadaşların başarılı olmasını çok istiyorum. Dünya çapında bir kaç pelet markasının arasına yerli bir firmamızın girmesi eminim hepimizi çok mutlu eder. HATSAN, ZORAKİ derken bir de araya pelet sıkıştırdık mı değmesinler keyfimize...

En büyük endişem peletlerin nasıl test edildiği ile ilgili. Üretimdeki arkadaşlar ne kadar titiz olurlarsa olsunlar netice de bu işin kararını kullanıcılar verecektir. Umarım mümkün olduğunca çok atıcı ve farklı silah tarafından deneniyor dur.

• Peletlerin üretim sürecini uzun süredir takip eden birisi olarak titiz bir çalışma yürütüldüğünden haberdarım üstelik üretimi gerçekleştiren kişiler ince eleyip sık dokuyorlar aerodinamiği,ağırlık ve kütle dağılımı,ambalajı,tasarımı vs teferruatı derken çok uzun süreler kafa patlatıldığını biliyoruz buna ilaveten çeşitli prototipler üretilip en iyiyi bulmak adına çizim tahtasına tekrar tekrar dönüldüğünü gözlemledik sonuç itibariyle kusursuz ve en iyi ürünü elde etmek adına ciddi arge ve çalışma var ürünün arkasında, sarfedilen emek ve çabalar umuyorum karşılıksız kalmayacaktır..

Bu hobide solid-bullet gibi içi dolu peletleri üretmek ciddi anlamda itina ve tecrübe istiyor neticede içi boş peletlerde hata düzeyi bir nebzeye kadar tolerans gösterebiliyor içi boş olan peletler kalibrasyon farklılıklarında dahi esneyerek şarjör yada namluya sığabilmekte,dar geldiğinde ise eteği ezilerek şarjöre tam oturmuş hissi vermektedir fakat içi dolu olan bu peletler üretilirken en ufacık kalibrasyon farklılığında şarjöre sıkışabiliyor yada dar kalabiliyor bu nedenle bu peletlerin üretim süreci çok daha zordur içi dolu bir şey üretirken formunu koruması için titiz hesaplamalar gerekiyor..

Solid-bullet gibi içi dolu pelet üretimi yapan firma sayısı oldukça az üstelik ithal olupda şöyle kaliteli diyebileceğimiz istikrar gösterenide yok piyasada bulunan malum ünlü markaların ürün gamındaki tek tük solidlerin fiyatlarıda oldukça yüksek ayrıca kendini bu markaların fiyat aralığıyla bir tutan başka bir yerli marka ise kendini bulutların üzerinde görürken bu yeni nesil yerli üretim peletler hem kalite hem fiyat hemde istikar açısından ön plana çıkmakta benim kanaatimce en başarılısı olacağa benziyor..