2014 Karagöl Ft Fotoğraflari

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • FTBRTURK takımı olarak 17-18 Mayıs tarihlerinde düzenlediğimiz Ulusal FT yarışmasının İzmir Karagöl ayağı fotoğraflarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz :thumbup:

Keyifli seyirler...

[Resim Engellendi: https://farm3.staticflickr.com/2932/14032437619_fbe3c814e6_n.jpg]

2014 KARAGÖL FT-İZMİR

• Emre bey yabacı bir FT yarışmasını andıran güzel fotğraflar için teşekkürler. Tüm emeği geçenleri ve katılanları tebrik ederim.

• Organizatörleri,yarışmacıları ve Derece alanları kutlarım.. Sorunsuz ve kazasız bir yarışma daha hobimize ivme kazandırmıştır.emeği geçen herkesi tebrik ederim. :thumbup:

Emre resimler için teşekkür ederiz eline sağlık..

A Takımı Üyesi

• herkesi kutlarım, ayrıca hobi adına; farkındalık yaratıldığı içinde teşekkürler.. :thumbup:

• Organizatörleri,yarışmacıları ve Derece alanları kutlarım.. Sorunsuz ve kazasız bir yarışma daha hobimize ivme kazandırmıştır.emeği geçen herkesi tebrik ederim. :thumbup:

Emre resimler için teşekkür ederiz eline sağlık..

Teşekkürler Osman abi :)

• Arkadaşlar yarışmanın tertibinde emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Yaşanılan aksaklıklar mutlaka olacaktır. Tecrübe böyle kazanılıyor. Yalnız çıta her yarışmada daha da yükseliyor. Bir sonraki yarışmayı merakla bekliyorum. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Katılamasakta fotoğrafları keyifle izledik. Elinize sağlık. Katılan arkadaşları tebrik ederim.
    Yarışma istatistiklerini de merakla bekliyorum

• Tüm katılanları kutluyorum çok güzel bir organizasyon olmuş, emeklerinize sağlık.

• Emre, fotoğraflar harika, ellerine sağlık.

Daha önce Avrupa'da yapılan FT Yarışmalarının videolarında, fotoğraflarında gördüğümüz ve imrendiğimiz ortamları aratmayacak, çok güzel düzenlenmiş bir parkurda yapılan harika bir yarışma oldu. Emeği geçen tüm İzmir'li arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ederim.

Yarışmada derece alan arkadaşlarımızı ve takımlarımızı da ayrıca kutlarım.

• Emre, fotoğraflar harika, ellerine sağlık.

Daha önce Avrupa'da yapılan FT Yarışmalarının videolarında, fotoğraflarında gördüğümüz ve imrendiğimiz ortamları aratmayacak, çok güzel düzenlenmiş bir parkurda yapılan harika bir yarışma oldu. Emeği geçen tüm İzmir'li arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ederim.

Yarışmada derece alan arkadaşlarımızı ve takımlarımızı da ayrıca kutlarım.

Keyif aldıysanız ne mutlu :thumbup:

• Emre Abi,o hengamede baya cekmişsin foto, güzel oldu o anları tekrar yaşamak.. Ellerine sağlık..

:thumbup:

• emre abi resimler harika parkura bayildim şuana kadar yapilan en keyifli yarişmaydi 3gun çok keyifli geçti gece biraz üşüdük ama genede harikaydi yarismada emegi gecen herkeze teşekkür ederim

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima

• Çok güzel bir yarışmayı çok güzel fotoğraflarla taçlandırdığınız için ayrıca teşekkürler, ellerine sağlık Emre.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Emre Bey elinize sağlık, teşekkür ediyoruz. Benim gibi yarışmaya katılamayan arkadaşlar böylelikle yarışma heyecanın yaşamış oldu. Ayrıca organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Tüm İzmir ekibine sonsuz teşekkürler. Çok emek verilmiş bir organizasyon oldu, ben büyük keyif aldım. Emeği geçen herkese kendim ve oğlum adına tekrar teşekkür ederim. Fotolar da ayrı bir tat verdi, ellerine sağlık Emre... Bu arada müsabaka sonrası gölden 5.5 mu 4.5 mu toplayacağız derken, gölden Passat topladılar ya aklımdan çıkmaz o anlar...

• Tüm İzmir ekibine sonsuz teşekkürler. Çok emek verilmiş bir organizasyon oldu, ben büyük keyif aldım. Emeği geçen herkese kendim ve oğlum adına tekrar teşekkür ederim. Fotolar da ayrı bir tat verdi, ellerine sağlık Emre... Bu arada müsabaka sonrası gölden 5.5 mu 4.5 mu toplayacağız derken, gölden Passat topladılar ya aklımdan çıkmaz o anlar...

Birtek Passatı planlamamıştık 8o Biz teşekkür ederiz Kamuran hocam :thumbup:

• Birtek Passatı planlamamıştık 8o Biz teşekkür ederiz Kamuran hocam :thumbup:

yazık oldu passata titanic gibi battı :)

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima

• Emre bey çok güzel fotolar yakalayıp paylaşmışsınız elinize emegğinize sağlık.

İmkan varsa sonuçlar hakkında bilgilendirme yaparmısınız.

2 gün geçti şampiyon kim onu bile bilmiyorum.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel