Bir Selfie de bizden Buluşması :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • A takımına teşekkürler. Çok güzel hareketler bunlar!! Takım içi ve takımlar arası ilişkileri pekiştirmek, dostlukları korumak lazım. Güzel bir mesaj olmuş camiaya...

Selamlar hepinize

HW 100 22 cal.- Hawke sr pro 8-32×56

HAVALI KUVVETLER

• Neşeniz bozulmasın dostlar. Amma velakin simitlerde haşhaş biraz fazla kaçtı galiba. :thumbup::thumbup:

+1 :)

HAVALI KUVVETLER

• Arkadaşlar neşeniz daim olsun. İnsanın sevdiği işi sevdikleriyle beraber yapması kadar güzel bir şey yok.
    Levent o ne yaaaa, Yasin Hocamın arkasından bi işler karıştırıyosun ama anlamadım. 8o

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Saol Tolga abi, Yasinle müsabaka yapıyorduk onu yenmemin tek yolu buydu, arkasında dal kırarak zafere ulaştım, mutlu son.

A-TAKIMI

• Dün selfielere bayağı güldüm :) Mutluluk akıyor suratlardan.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Saol Tolga abi, Yasinle müsabaka yapıyorduk onu yenmemin tek yolu buydu, arkasında dal kırarak zafere ulaştım, mutlu son.

Levent selam,
    Herkes Erdinç'in başlığından ve bazı resimlerle nereye ve kime gönderme yaptığınızı anladı diye düşünüyorum. Konuyu farklı mecralara taşımanın kimseye faydası olmayacağı kanaatindeyim.

Selamlar

HAVALI KUVVETLER

• Hepimizin nesesi daim olsun arkadaslar...

Siz boyle olun, ben her hafta "simit" getiririm... :)

Sevgiler...

Air Arms S510 FAC 5.5 + NikkoStirling TargetMaster 10x50x60MD
    (Yivlilerimi ve Skeet tüfeklerimi yazmıyorum - burası ile alakası yok)

• Levent selam,
    Herkes Erdinç'in başlığından ve bazı resimlerle nereye ve kime gönderme yaptığınızı anladı diye düşünüyorum. Konuyu farklı mecralara taşımanın kimseye faydası olmayacağı kanaatindeyim.

Selamlar

Bende aynı kanaatdeyim. Ayrıca farklı bir mecraya taşıma gayreti içinde de değilim.

A-TAKIMI

• Gerçekten çok güzel bir buluşma oldu.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Herkes çok sempatik çıkmış :))

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88