Hatsan Galatian Serisi Hakinda Bilgisi Olan Varmi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • SELAM ARKADASLAR BEN BIR TANE PCP HAVALI TÜFEK ALACAM FUAR DA HATSANIN YENI URUNÜ GALATİAN I GALATİAN II GALATİAN III SERISI COK HOSUMA GITTI BU SERI HAKINDA KULANIPTA BILGISI OALAN VARMI YADA SIZCE YERLI MI YABANCI ARAYIS ICERISINE GIREYIM BANA YARDIMCI YORUMLARINI BEKLIYORUM BIR DE HATSAN PCP TUFEK LERINI KULANALARIN TAVSİYESİNI ISTIYORUM ....

AirArms 510 tc

• Kendinizi tanışalım bölümünde tanıtırsanız daha sağlıklı ve uygun olacaktır. Daha sonra kullanan hobidaşlarımız cevabını verecektir. İyi günler

• büyük harfle yazmazsanız ve kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtırsanız daha iyi anlaşırız.siz bütçenizi söyleyin biz pcp tavsiye edelim.

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• ben başlayım o zaman tanışmış oluruz galatıan agırlığı dışında güzel dengeli güçlü stabıl doğru pallet le yerlide en güzeli malum başka pcp üretende de yok memlekette de

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM

• Bunları bir arkadaş göndermişti bana belki malzeme kalitesi olarak incelemenizde fayda olur

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Kısaca tecrübemi yazayım.

Genel olarak malzeme kalitesi iyi sayılır. Tüfeğin en isabetli attığı saçma H&N Baracuda 21.14gn. 50 metrede 50 kuruş büyüklüğünde grupman yapabiliyor. Fabrika ayarıyla 21.14 Baracuda'ları 970fps seviyelerinde atıyor(44fpe=60j gibi bir güç eder, gayet iyi). Stabilite at44'e oranla iyi, çok farklı hızlarla karşılaşmadım. İnce mehmet 30gn. ile 50 metrede pek iç açıcı değil. 7-8 cm dağıldığını söyleyebilirim.

Tüfeğin kundağını beğenmedim, dedemin tek kırma tüfeğini tutuyormuşum hissi veriyor, hemde ağır. Önemli bir dezavantajı da hava sarfiyatı. 200-100 bar arası 20-25 kadar stabil sayılabilecek atış yaptı. Pompa ile kullanılmasını hiç tavsiye etmem.

• Bende kullanıyorum bi sıkıntı gözlemlemedim hala gurupman yapamıyorum ama sanırım benden kaynaklı bir durum ..birde galatisnın güç ayar vidasını bulsam süper olacak

hatsan galatian 3
    Emektar hatsan mod 60
    Opinel no 12

• Merhabalar,

Yakın zamanda aldığım Galatian II tüfeğimin ilk incelemesini ve testlerini sevgili kardeşim "Wrangler" zaman ayırdırmak nezaketini göstererek yaptı sağolsun. Foruma yazdığı bilgileri ben de o test ederken bizzat izledim, gayet güzel özetlemiş. Yazmadığı bir husus var, onu da ben ekleyeyim :) Tüfeğe yine kendi imalatı olan wrangler ses moderatörü takılıydı. Moderatör olmadığı zaman Galatian fazlasıyla gürültülü, neredeyse küçük kalibre bir ateşliye yakın ses çıkartıyor. Ancak moderatör o kadar iyi çalışıyor ki, namluya takınca sadece tüfeğin yay sesi duyulu. Düşünün ki bu tüfekle evde tetik düşürdüm ve ev ahalisinden kimsenin haberi olmadı! Kendisine bu vesileyle yapmış olduğu kaliteli üretimden dolayı teşekkür ediyorum ve hayırlı işler diliyorum.

Sevgilerimle

- HW 100 T (5/6); 5.5 mm [4x16 Nikko Stirling Gameking] --> BTtal boy tüp taktık :)
    - Hatsan Dominator 200W; 5.5 mm [Diopter Gez - Arpacık]
    - Hatsan Galatian II; 5.5 mm
    - ASG (Steyr M9-A1); 4.5 mm BB, CO2

• arkadaslar kendını tanıt yerıne yazdım ama cıkmadı galıba acaba yanlıs yeremı yazdımkı

AirArms 510 tc

• arkadaşım bende hatsan galatian 1 kullanıcısıyım on numara hiç düşünmeden al saygılar

• arkadaslar hatsan derken 2 el bı avrupa tufek dekgeldı onu aldım yorumlarınız ıcın tesekurler. aldım tufek airarms s510tc

AirArms 510 tc

• arkadaslar hatsan derken 2 el bı avrupa tufek dek geldı onu aldım yorumlarınız ıcın tesekurler. aldım tufek airarms s510tc

AirArms 510 tc

• Atıcılık kariyerine süper ligden başlamışsın. Hayırlı olsun.

• Plastik dipcik galadian 3 alaydın iyiydi nese hayırlı olsun

AT44 TH-10 0.22 CAL
    NİKULA 6X24 50
    6 LT POSOİDON 300 BAR
    JSB 18.13 GRAİN
    GHOST MODERATÖR
    UNİVERSAL AL BİPOD 22mm

+;tuftabV#f;s;s

• türk malı dururken arkadaş bu yapılırmı hatsana :) bende
    hatsan galatian 1kullanıyorum dostum on numara iş tüfekte degil atıcısında biter
    yinede hayırlı olsun

• namlusu üzerinde yazdığına göre lw ile yapılmış. acaba bu silaha sahip olanlar namludan çeşitli pellet ler geçirerek resimlerini koyabilirlermi? bu sayede namlu lw mi değilmi anlamış oluruz.

• galatian 3 kullanıyorum ağırlığı dışında gayet güzel

hatsan galatian 3
    Emektar hatsan mod 60
    Opinel no 12

• arkadaşlar bende de galatian 1 var, hava sarfiyatı çok geldi bana. 200bar dolumdan sonra 2 şarjör bitirince basınç 100 bar oluyor.
    regülatör takılınca bu sarfiyat azalır mı? veya bu kadar sarfiyat normalmi?

Hatsan Galatian I

Yıldız SPZ ME 12 ga

Benelli M4