Mod 99 KRM Pelet Testi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar değerli abilerim Kardeşlerim ;
    Geçen hafta sonu denemek için bir kutu KRM ultra dome aldım .. Ve bir boşluk bulup deneme fırsatım oldu ve peletleri gerçekten çok sevdim isabet anlamında JSB lerden çok geride kalmayan bir pelet .. 30 metreden sayın Velibey abimin daha önce forumda verdiği chalk target hedefleri çok rahat desteksiz vurabildim ... Sanırım bundan sonra hep KRM kullanırım gamodan 10 kat daha iyi peletler ancak elbet jsblerin gerisinde .. Ancak büyük bir sorunum var bu KRM peletler ele alır almaz dahi elimi simsiyah yapacak kadar partiküller var ..
    Bu partiküllerden kurtulma şansımız var mı ? Yıkamak süzüp günüşte kurutmak etki eder mi ? Yada porçözlü suda bekletip süzüp kurutmak etki eder mi yoksa 1-2 kutu sonra yivset falan kalmayacak ne yazik ki ..
    Diğer bir sorunum ise geçen gün kardeşim namluyu tam kapatmadan atış yapmış silahımın namlusu eğilmiş olabilir mi acaba ... 30 metreden 10 cm caplı bir chalk targeti desteksiz vurabiliyorum dürbünden vurmak istediğim yeri vuruyor ancak dıştan baktığım zaman namlu hafif aşağı doğru gibi gözüküyor ...
    Cevaplarınız için çok teşekkürler ...

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen hatsan_sniper ().

• Konu basligini hemen Mod 99 Krm pellet testi olarak degistir bence.daha aciklayici konu olur...
    Vuruyorsan sifirlamada hata olmadiysa egilmemistir

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Kötü pelet kullanımı sizi hobiden Soğutur.evet iyi pelet fiyat olarak yuksek olsada kötü peletle yaptığınız kötü atışlar sizi daha çok zarara sokar.ilk olarak silahin sevdigi doğru peleti bulmanız şart. Gelelim elinizdeki pelet lerin temizliğine. Ben bu video da yapılanları yapıyorum.

Harici İçerik m.youtube.com

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Düzeltme için teşekkürler Metehan abi ... Yani vuruyor abi sorun yok gibi teknik olarak ama görsel anlamda sorun var gibi .. Şuan açıkcası kırsalda olduğum için internetimde neredeyse çekmiyor yoksa hem pelet testinin fotoğraflarını hemde namlunun fotoğrafını ekleyebilirdim ... Ama ne yazik ki öyle bir imkanım yok ...

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Videolar için çok teşekkürler şuan internet sıkıntısından dolayı izleyemiyoeum ama en yakın zamanda izleyeceğim ... Ben hep bugune kadar Jsb kullandım ( başta kullandığım rodaj için gamo hariç ) ve 2 kutu jsb bitirdim elimdede 2 kutu daha 500 lük jsb var ama demem o ki maksimum 50 metreye atış yapan biriyim ve çok büyük bir fark göremedim açıkcası ... Getboğa abim kesinlikle haklısınız kötü pelet kullanmak istemiyordum ama biri 15 tl 500 tanesi diğeri 35 tl ve 50 metreye atınca çokta bir sıkıntı yok gibi ama siz jsb derseniz devam ederim ... Sadece benim için silaha bir sıkıntı oluşturmasın ..

• spot on pelletleri daha çok tavsiye ederim.kalibrasyonları krm ye göre çok daha iyi.ve tölerans ölçüleri jsb ile neredeyse aynı.

• Tabi ki koyarım 1-2 gün içinde mutlaka koyacağım ..

• Mustafa abi spoton lara baktım ancak hiçbiryerde bulamadım daha doğrusu aksu ava baktım orda yoksa hiçbir yerde yoktur dedim :D
    Başka bulabileceğim bir yer var mı birde kaç grain acaba ?

• Hocam 16,5 grain normal bir yaylı için ağır değil mi ? Forumda 15,6 için bile ağır denilirken 16,5 baya ağır geldi ...

• Hocam 16,5 grain normal bir yaylı için ağır değil mi ? Forumda 15,6 için bile ağır denilirken 16,5 baya ağır geldi ...

• Kundağın tetik arkasındaki vidaya bak istersen eger bosluk varsa ve kundak hafif kayıp kastırrmişsa oda görüntü bozukluğu yapar

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Emir abi çok teşekkür ederim seninde söylediğin gibi sanırım geri tepmeden dolayı vida gevşemiş onu sıkınca sorun halloldu görünüşü düzeldi abi teşekkürler ...

• Ağırlığı çok fazla olmadığı sürece paraşüt saçmalar yaylılarda kullanılabilir. Spot on dome 16.5 grain, orta seviyede.

Aşağıdaki linkten alabilirsiniz.
    www.sanalpazar.com/Spot-On-Dome-Pellet__isp24863869