BT 65 Regülatör Uygulaması,krono sonuçları,regülatör ayarı ve söküm(video)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 30 graini 800 fpslerde atarsak tahmini kaç atış yaparız sonuçta güç tüfeği

yaklaşık 20-22 atış en fazla.ama denemek lazım tabi.o amaç doğrultusunda belki valfi değiştirirsek sonuç iyi yönde değişebilir.

• satılık ikinci el bt 65 olan varmı :P hatsan bt 65 sevdiremedi (at44 den daha az talep diye düşünüyorum) bunu mustafa kardeşimiz başaracak kesin. helal olsun gurur kaynağımız. bu gidişle regülatör filan derken tüfek imalatına geçersin inşallah. g;$i başarıların devamını dilerim kardeşim... :thumbup:

Hatsan Mod 125 Camo
    Daisy Powerline 008 £tabanxalı$
    AT44 Tacticak Long LW
    Hill Pompa (SATILIKTIR 300TL) ;director;
    Sıradaki 6 LT Scuba ;)

• satılık ikinci el bt 65 olan varmı :P hatsan bt 65 sevdiremedi (at44 den daha az talep diye düşünüyorum) bunu mustafa kardeşimiz başaracak kesin. helal olsun gurur kaynağımız. bu gidişle regülatör filan derken tüfek imalatına geçersin inşallah. g;$i başarıların devamını dilerim kardeşim... :thumbup:

saolasın Murat bey :)

• At44 icin calismanin sonuclanmasinida dort gozle bekliyorum Mustafa abi...

Videoyu izlerken beni sevinc kapladi.cok gururlandim senin adina ... Allah yolunu acik etsin.. :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• yaptığın hakikaten sabır ve emek isteyen bir iş eline sağlık daha nice güzel işler başarman dileğiyle... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • yaptığın hakikaten sabır ve emek isteyen bir iş eline sağlık daha nice güzel işler başarman dileğiyle...:thumbup::thumbup::thumbup:

teşekkürederim saolun :)

• Mustafa bey sizi canı gönülden kutlarım, büyük sabır ve mühendislik bilgisi gerektiren bir işi başarmışsınız.Allah yolunuzu açık etsin.

AA S500 XTRA FAC
    HAWKE 6*24*50 (10x mildot)

• Mustafa bey sizi canı gönülden kutlarım, büyük sabır ve mühendislik bilgisi gerektiren bir işi başarmışsınız.Allah yolunuzu açık etsin.

Çok teşekkür ederim :)

• Ellerine sağlık mustafa abi başarılarının devamını dilerim sen gururumuzsun bu kadar büyük bir iş başarmana karşılık hiç bir teklif falan gelmedimi şaşırıyorum

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Official Post

Tebrikler Mustafa zor olanı başardın takdire şayan bir çalışma birde şu bt sb için farklı boyutlarda bolt kolu yaparsan orjinal hali eli çok el acıtıyor

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen akşemseddin ().

• Ellerine sağlık mustafa abi başarılarının devamını dilerim sen gururumuzsun bu kadar büyük bir iş başarmana karşılık hiç bir teklif falan gelmedimi şaşırıyorum

saolasın kardeşim durmak yok :) teklif derken nasıl yani?

• saolasın kardeşim durmak yok :) teklif derken nasıl yani?

hani sonuçta oldukça zor bir işi başardın ben hatsan'ın yerinde olsam seni mühendislerimin arasına alırım hem yerli bir tüfekte yerli bir Regülatör fabrika çıkışlı süper olur bence diye düşünüyorum.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• .videoyu daha yeni seyrettim şu an ankaradayim tüfeği elime almak daha nasip olmadı ben mustafaya güveniyorum bana çok övdü tüfeği inşallah hafta sonu denemek nasip olur meyve ağaçlarından çok meyve koparırim gibime geliyo

• Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • .videoyu daha yeni seyrettim şu an ankaradayim tüfeği elime almak daha nasip olmadı ben mustafaya güveniyorum bana çok övdü tüfeği inşallah hafta sonu denemek nasip olur meyve ağaçlarından çok meyve koparırim gibime geliyo

İnşallah beğenirsin abi,gülegüle kullan.

• Acaba galatian 4 e de uygulanabilirmi bu regülatör tüpler bt ile aynı bildiğim kadarıyla

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • Mustafa bey elinize sağlık! tam da tüfek alma arefesindeyim, galatianlara da oluyorsa galatian 1 alıcam, olmuyorsa bt65..
    sizden gelecek cevabı bekliyorum artık :) iyi günler..

Hatsan Galatian I

Yıldız SPZ ME 12 ga

Benelli M4

• teşekkürederim.tüm tüfeklere regülatör yapıyorum.galatianda olur bt 65 de olur.orumdan akşemseddin arkadaşımız galatian satıyordu.çok az kullandığını ben biliyorum gayet temiz uygunda fiyat yazmıştı.eğer illede sıfır almak istiyorum demesseniz onun tüfeğine bi göz atın derim.ben kefil olurum.

• mustafa bey ellerin dert görmesin, mükemmel çalışma olmuş. yakında biraz da ben uğraştırmayı düşünüyorum sizi benim condorla :)

https://www.youtube.com/channel/UCjQg6CUWJXHv3VB2ZYFZ9DQ

Air Force Condor Bullpup-Made by Kas Bay&berkman(Gunpower SSS)-5.5 mm-(HAWKE Nite Eye Digi IR SF 6-24x50 SR12 Scope)
    M.Ekiz regülatör

Hatsan mod 125-5.5 mm

Kral-4.5 mm-(ahşap kundak)

Zoraki (ATAKARMS) HP-01 Light 4.5 mm (Nikula red dot)

• Mustafa abi gerçekten çok teşekkürler hemen para biriktirmeye başladım 100 tl airstripper a vermektense 200 daha verip bu kadar stabil güçlü ve isabetli bir tüfek olacaksa ; Haydi Bt65 ler Mustafa abiye :D

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...