BT 65 Regülatör Uygulaması,krono sonuçları,regülatör ayarı ve söküm(video)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese selamlar.bu saate kadar videonun yüklenmesini bekledim.bidaha bukadar uzun çekim yaparmıyım bilmiyorum,yüklenmesi 16 saat sürdü :) videoda forumumuzdan Halil Mete beyin bana gönderdiği bt 65 tüfeğin kronosunu ve regülatörün sökümü ve ayarlanışını çok net olmayan ve tek başıma yaptığım bir çekimle anlatmaya çalıştım.ilk fırsatta net bir kamera almam şart galiba :) neyse iyi seyirler,yorumlarınıza sunuyorum.saygılar...

http://www.airguntube.com/video/HATSAN_BT-65_REGULATOR

• Ellerinize sağlık bt 65 in boğazını sıkmışşsınız

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Eline sağlık mustafam ,

AKINCI37
    Ellerinize sağlık bt 65 in boğazını sıkmışşsınız

yukardaki teknik açıklamanız için teşekur ederim hüseyin bey ,

• ellerine sağlık abi =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• teşekkürler,halil abi daha görmedi heralde :) bu arada zor kurma sorunu vardı silahın,hızlıca çektiğinizde kuruluyordu,çekici çıkarım azcık tetikiğin tuttuğu yeri traşladım şimdi çok daha kolay kuruluyor,nerdeyse webley raider gibi :)

• Eline sağlık mustafam ,

AKINCI37

Eline sağlık mustafam ,

AKINCI37

Aykut abim saolasın

• çok güzel bir teknik ve uygulama... ellerine sağlık.. çalışmaya devam.. hiçir zaman oldu deyip bırakmamak lazım. çok güzel... hayırlı olasın kullanacak olanada camiyayada..

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• çok güzel bir teknik ve uygulama... ellerine sağlık.. çalışmaya devam.. hiçir zaman oldu deyip bırakmamak lazım. çok güzel... hayırlı olasın kullanacak olanada camiyayada..

Ali abim saolasın,tırmanışa devam :)

• eline sağlık Mustafa. Tüpü delmeden montaj olayı iyi olmuş. Tebrikler

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• eline sağlık Mustafa. Tüpü delmeden montaj olayı iyi olmuş. Tebrikler

Saolasın Mustafa.bakalım at 44 lerede deneyeceğim şimdi.

• Benim tüp delik melik ama iyi iş görüyor. Pc de sorun var kac gündür fotoları yükleyemyorum. 70m den 25kr luk gurup yapabildim. Tekrardan eline sağlık cok güzel olmuş at44.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Herkese selamlar.bu saate kadar videonun yüklenmesini bekledim.bidaha bukadar uzun çekim yaparmıyım bilmiyorum,yüklenmesi 16 saat sürdü :) videoda forumumuzdan Halil Mete beyin bana gönderdiği bt 65 tüfeğin kronosunu ve regülatörün sökümü ve ayarlanışını çok net olmayan ve tek başıma yaptığım bir çekimle anlatmaya çalıştım.ilk fırsatta net bir kamera almam şart galiba :) neyse iyi seyirler,yorumlarınıza sunuyorum.saygılar...

http://www.youtube.com/watch?v…2bHo&feature=youtu.be

Hocam videonun 2160 px çözünürlük seçeneği var :D ne ile çektiniz bunu :!:
    Bu çözünürlükteki videonun 16 saatte yüklenmesi normal :D

• Eline sağlık Mustafa. Sayende bt 65 lere gün doğdu. Satılık ilanlarında zor görürüz artık bt leri. Başarılarının devamını dilerim kardeşim. :thumbup:

• Eline sağlık mustafa.bir regülatör ihtiyacım olsa geleceğim tek adresin. Kardeşim buarada senin evle benim ev arsi 900 m :)

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Eline sağlık Mustafa. Sayende bt 65 lere gün doğdu. Satılık ilanlarında zor görürüz artık bt leri. Başarılarının devamını dilerim kardeşim.

teşekkürler mustafa abim :)

• Eline sağlık Mustafa. Sayende bt 65 lere gün doğdu. Satılık ilanlarında zor görürüz artık bt leri. Başarılarının devamını dilerim kardeşim. :thumbup:

Eline sağlık mustafa.bir regülatör ihtiyacım olsa geleceğim tek adresin. Kardeşim buarada senin evle benim ev arsi 900 m :)

gelemedin bi türlü şu 900 metreyi be :)

c

• buarada güç ayarıyla oynanarak ve regülatörü uygun basınca ayarladığımda 16 grn jsb yi 870-880 aralığında 45 atış yaptırabiliyorum bt 65 lere

• 30 graini 800 fpslerde atarsak tahmini kaç atış yaparız sonuçta güç tüfeği

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.