patrıot piston keçesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Orjinalinden elime geçsin ben maccari'ye ölçü vereceğim ya da göndereceğim. Belki insafa gelip üreteyim şunlardan bir alan olur der. Yoksa şu anda orjinali bulunurken arkadaşların toplanıp maccari'den isteyeceğini sanmıyorum.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• üzerinde ki keçe ile aynımı ki?

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• yok bu keçe sert plastik den yapılma şeffaf renginde,satıcıda webley patriot hava contası yazmış oraya ordan incelersin.hiç yokdan iyidir

• ben sıparişi geçtim veli abiye şimdilik bir er adet.kral magnum sıparişide verdim bildiğimiz kral magnum ağaç üzerine plastik kaplama yapmışlar ;tacli# no problem :thumbup:

• sideprensi kardeşime teşekkürler. webleyim ani bir sinirle satılmak üzereydi. veli bey'e buradan sitem; müşterisi olarak önce ondan istemiş ve mail atmıştım cevap alamadım. ihtimalki yoğunluktandır. selamlar.

marmarateam.png