patriotun nişangahı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • nişangahı bir türlü ayarlayamadım aşağıya atıyo yukarı kaldırdımmıda üstündeki vida fırlıyo gezi tüfeğe bağlayan iki ayağınada pul koydum yine hüsran bu seferde o vidalar gevşiyo gez şangır şungur oynuyo ne yapmam gerekiyo sizce ??? tüfeği hiç elime alasım gelmiyo çok soğudum tüfekten.

HATSAN mod 99
    Torun magnum K-101 4.5 tasko 4 * 20
    Walter Target standart ahşap Yarı Otomatik 4+1
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12
    Üzümlü Çifte cal.12 ( dede yadigarı )

marmarateam.png

Mücahid Enes YILMAZ BALIKESİR / Merkez

• ayrıca tüfeği sökerken emniyet mandalı gevşedi. galiba yayın üstünde küçük bilye gibi bişey var galiba öylemi? ne var orda :) emniyet mandalı çalışıyo ama kendini özgür hissediyo boşandı tüfeği dik tuttummu aşağıya düşüyo. ?????

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png

• imkanın varsa arpacıgı alçaltmayı dene gezi yükseltmekle aynı işi görür. emniyet konusunda bi yay ve bilye kaymetmiş olabilrsin

• sağol kardeş ben o plastik bilyeyi düşürmüşüm yaw oraya şimdi ne koyem ben?? 1 numara tüfek saçmasından dahamı büyüktür o parça. bu arada arpacığı nasıl indireyim öyle bişey söz konusu olamaz heralde.

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png

• örgü ipliği,tığ,mil satan dükkanlarda çeşitli ebatlarda boncuklar var oradan da temin edebilirsin,delikli kısmını kapatırsın bişekilde tutkal vs ile,
    gezin bulunduğu kısma birşeyler yapmaya çalış derim kardeş güzelim arpacığı mahvedersin sonra.olmadı az bir miktar loctite sür vidaya istediğin mesafede bırak,ayrıca bu loctite den tüfeğin gevşeyen vidalarına da az bir miktar sürersen o sorunda ortadan kalkmış olur :)

• tüfekteki bilyenin orjinali çeliktir. oraya koyacagın bilyede çelik olsa daha iyi olur plastik ve benzeri şeyler uzun ömürlü olmaz sanırım.

• uzun mesafe atışlarında benimde başıma geldi. gezi söktüm ve ayar vidasının hizasına namlu kütüğü üzerine matkapla iki mm derinlikte çukur açtım. aynı diş daha uzun bir vida kullandım. şimdi gez eskisinden fazla yükseldiği halde vida fırlamıyor.atışlarda mutlaka yanıma tornavida alıyorum. silah aşırı güçlü ne yaparsan yap bağlantı vidaları gevşiyor.üstelik altlarında tırtıklı kontra pul varken...

marmarateam.png

• tüfekçi cemal var bizim burda ona götürcem o halleder heralde boncuk fikri güzel boncuk olur sanırım oraya uygun. yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png

• Vida gevşeme olayı benim Patriot'ta hiç olmadı, ilk başlarda gevşiyordu fakat o zamanlarda kendi vidaları vardı, şuanda alyan başlı vidalar var, belkide bundan dolayı gevşemiyor, o kadar atış yaptım, hiç aklıma gelmemişti vidalar, az önce baktım tek gevşeme yok çok şükür. :) Alyan başlı vidaların baş kısımları kundaktaki delik ile sıfır, tam oturuyor yani, orjinal vidasında kenarlarda boşluk kalıyor. Locktite vs. kullanmıyorum. Gez için bir yorumda bulunamayacağım, aldığım ilk günlerde söktüm gezi ve arpacığı.

• benimde gevşemiyor kundakdaki vidalar kendi vidaları duruyo benim teek derdim nişangah.

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png