Zoraki ustalarının dikkatine

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfek te ancak o kadarını başarır sanırım. Zorakinin kurma derdi haricinde hiç bir kusuru yok. O kadar kusur kadı kızında da olur demişler.

hocam kurmayı yanlıs mı yapıyorsunuz korması cok kolay zorakinin yanlız bi teknik olabilir diye düşündüm

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• kurmasi kolay aslnda ama 3-4 . pompalar bazen alışkın olmayanı yorar amsa zamanla alışmış olursunuz

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• evde 1 kur sokakta 2 max 3 yetıyor..biraz farklı yöne çekilebilir kafiyeli bı cumle oldu sankı :)

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• :) kurmanın tekniğimi olur arkadaşlar . Sağ elimde tutuyorum sol elimle açıp kapıyorum. Tersini yaptığımda kabzanın çıkıntısı sol elimi açıtıyor mecburen sağ elle tutuyorum kabzayı.

• kurmanın tekniğimi olur arkadaşlar . Sağ elimde tutuyorum sol elimle açıp kapıyorum. Tersini yaptığımda kabzanın çıkıntısı sol elimi açıtıyor mecburen sağ elle tutuyorum kabzayı.

:rolleyes:
    1-2 gün kadar kullanma imkanım oldu, hakikaten 3. pompadan sonra çok zorluyor, hatta 2. pompa bile yeterince sert.. belki en fazla kullana kullana mevcut sertliğe alışılabilir, ki en fazla olacağı da odur herhalde g;$i

• belli bir kullanımdn sonra bilek ve göüs kaslarınız gelişiyor vücut fit oluyor.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• belli bir kullanımdn sonra bilek ve göüs kaslarınız gelişiyor vücut fit oluyor.

zaten bu ekipmanlar ile, (pcp pompa, zoraki, yaylı tüfek) mevcut salonlarda çalıştırmıyacağınız, daha önce farkında olmadığımız kaslarımız çalışıyor galiba :P

• hahaha milet kas yapmak için badi salonlarına tonlarca para döküyor. Bak zorakinin bir faydası daha çıktı ortaya :)

• Selçuk sonuçta Zorakinin gücü belli. 5.5 daha fazla düşme yapar. Şişe kıracaksan gamo rocket pelet alırsın.

• Ithalatı olsa veya zahmetsizce dışarıdan siparişle getirilse bu klasmanda Hw 75'den başka silah kullanmayı düşünmem, Evladiyelik olarak adlandırılan Zoraki Hp-01 ultra 177 yi bir süre kullandım, ilk olarak ortapedik kabze pedi yalama oldu, dert etmedik, daha sonra hafifleştirilen ve ağırlığı azaltılan tetik kapağın kapanmasıyla otomatik şekilde patlar hale gelince mesafe ve ağırlığı geri sınırlandırmak durumunda kaldık onuda dert etmedik,hayır belli bir sevinenin altında hafifleştirilmemesi gerekirken bu tolerans değerine ayar olanağı tanımanın mantığı nedir? uygun uzunlukta vida bulamamkmı?
    akabinden 4 pompa ve uzak mesafe atışlarında rüzgardan etkilenmemesi için H&N nin magnum tüfek klasmanındaki yaylılar için ürettiği extra heavyleri kullandım, tabanca şuanda pompalama ile hava sıkıştıramıyor ve kurulmuyor, 1000 küsür saçma atmadan bu hale gelen silah hangi kategoride evladiyelik olabilir tartışılır, bunun dışında 2 pompada gayet net ve stabil atışlar yapıyor, tetiği ise gene kendi fiyat etiketi altındaki diğer ürünlerle kıyaslanmayacak kadar iyi, ama bu kadar erken bozulması ilginç, bilmiyorum acaba bir yerde yanlışmı yaptık yoksa sorunlusunamı denk geldik,yerli olduğu içinde pek kurcalamadım açıkçası

• @Steyr silahınızı sıfır mı aldınız yoksa 2. el mi?

Zoraki Hp Ultra 01 0.177 cal
    Hatsan mod 125 sniper
    SMK Beeman P17 Pneumatic 0.177 cal

• Meydan avda sağolsun dalga geçer gibi 1 yıldır weirauch getiremediğinden, yerine çözüm bulamadık.

• Sıfırda böyle bir sorun olması beni şaşırttı çünkü çok araştırdım zorakiyi genel itibariyle sıkıntılar uzun süre 3-4 pompa olarak kullanıldığından ve 1500-2000 atışı geçtiğinde başladığı kanaatine vardım.. Aman siz kullanınca dikkatli olun herhangi bir kazaya sebebiyet vermesin.Bu durumu fabrikasına bildirin sonuçta çok tehlikeli bir tabanca..Bu arada Weihrauch mükemmel bir silah..Zorakinin abisi diyebilirim..

Zoraki Hp Ultra 01 0.177 cal
    Hatsan mod 125 sniper
    SMK Beeman P17 Pneumatic 0.177 cal

• Maalesef ne yeni durumda Hw-40 nede Hw-75 var yeni ürün ithal edilmiyor, Gamonun bir modeli var ama ürünün yenimi yoksa stokta uzun süredir gezinen ürünlerdenmi oldugunu bilemiyorum,şu aşamada bekliyeceğiz gibi görünüyor.

• Maalesef ne yeni durumda Hw-40 nede Hw-75 var yeni ürün ithal edilmiyor, Gamonun bir modeli var ama ürünün yenimi yoksa stokta uzun süredir gezinen ürünlerdenmi oldugunu bilemiyorum,şu aşamada bekliyeceğiz gibi görünüyor.

Evet gamo compact bahsettiğiniz ben 15 gün önce aldım atışlarının güzel olduğunu düşünüyorum.

• Evet gamo compact bahsettiğiniz ben 15 gün önce aldım atışlarının güzel olduğunu düşünüyorum.

http://www.pyramydair.com/s/m/Gamo_Compact/61 bahsettiğim ürün bu, bazı sitelerde discontunied olarak geçsede üretiminin durduğunu teyid eder bir bilgi bulamadım internette, Gamonun ithalatçısı Adana imiş,yarın arayıp konuşucam, stoktaki malzemeler yeni ürünler ise sipariş ederim,mecbur kalmadıkça internet üzerinden aksesuar haricinde malzeme almayan biri olarak istanbulda yada izmirden alabileceğim güvenilir gamo ürünleri satan bir yer varsa oralarada bakabilirim ama henüz biryer bulamadım.

• http://www.pyramydair.com/s/m/Gamo_Compact/61 bahsettiğim ürün bu, bazı sitelerde discontunied olarak geçsede üretiminin durduğunu teyid eder bir bilgi bulamadım internette, Gamonun ithalatçısı Adana imiş,yarın arayıp konuşucam, stoktaki malzemeler yeni ürünler ise sipariş ederim,mecbur kalmadıkça internet üzerinden aksesuar haricinde malzeme almayan biri olarak istanbulda yada izmirden alabileceğim güvenilir gamo ürünleri satan bir yer varsa oralarada bakabilirim ama henüz biryer bulamadım.

ben anakaradan av bayisinden aldım başka yoktu. evet çok kolay bulunan bir tabanca olmadığı aşikar ama emin olun bulabilirseniz çok seversiniz onu ben zoraki yerine bunu seçtim ki fiyatı 550 TL zor bir karar oldu benim için :)