Samyang Sumatra 2500 Carbine İle 50 Metre Atışları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İşlerimin bu gün biraz hafif olması nedeniyle, fırsatını bulmuşken ofisin arka bahçesinde biraz atış yapayım istedim. Rüzgar oldukça fazla olmasına rağmen keyifli vakit geçirdim. Uzun zamandır atışa çıkamıyordum... Kısa mesafe de olsa arka bahçede biraz stres attım iyi oldu :)

Sumatra 2500 için almış olduğum Samyang domed pelletleri doğru düzgün deneme fırsatını bugün buldum. Oluşan grupmanı da paylaşmak istedim. Bence bu silahın ilacı bu pelletler... Samyang pelletlerin haricinde elimde at44 ile kullandığım jsb 15.89 grain pelletler vardı. Karşılaştırma yapmak adına onları da kullandım ama silah onları pek sevmedi sanırım :) rüzgarın da etkisi fazlaydı.

Silah & Dürbün: Sumatra 2500 Carbine .22 cal. & UTG 4-16x44 Range Estimating
    Mesafe: ~50 metre
    Pellet: JSB Exact Jumbo 5.5 mm 15,89 grain ve Samyang domed 5.5 mm 28.4 grain
    Sıcaklık: Yaklaşık 32 Derece
    Rüzgar: Oldukça rüzgarlı
    Zaman: 05.07.2014 17:29
    Atış Pozisyonu: ayakta destekli
    Zoom: 16 x
    Atış Sayısı: 1 şarjör samyang pellet ile (6 atış) ve 1 şarjör jsb pellet ile (6 atış)

[Resim Engellendi: https://farm4.staticflickr.com/3897/14393307708_fd6b7b9482_z.jpg]

[Resim Engellendi: https://farm4.staticflickr.com/3874/14578251164_1c80e44c28_z.jpg]

• Elinize sağlık güzel atışlar..Domedle kıyaslayınca Jsb fena iş çıkarmamış hafif kütlesine rağmen..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Bu senin ilandaki tüfek ile yapılmış atışlar değilmi?

SamYang Sumatra 2500 Carbine ve Extraları

ellerinize sağlık :thumbup: , ama aslında daha uzun mesafelerde kullanılabilecek bir tüfek ve yanlış hatırlamıyorsam; havalı tüfek ile avın serbest olduğu ülkelerde yine bu anlamda kullanım için üretilmiş güçlü bir tüfek diye biliyorum, doğrumudur Murat kardeş.. g;$i

• evet av için üretiliyor o yüzden namlu da 1/8 twist oranına sahipti yanlış hatırlamıyor isem.yani yivli Tüfek namlusu gibi.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Eline saglik Murat abim:) tam bir zevk tufegin var .

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Bu senin ilandaki tüfek ile yapılmış atışlar değilmi?

SamYang Sumatra 2500 Carbine ve Extraları

ellerinize sağlık :thumbup: , ama aslında daha uzun mesafelerde kullanılabilecek bir tüfek ve yanlış hatırlamıyorsam; havalı tüfek ile avın serbest olduğu ülkelerde yine bu anlamda kullanım için üretilmiş güçlü bir tüfek diye biliyorum, doğrumudur Murat kardeş.. g;$i

Teşekkür ederim ferhat abim evet verdiğin bilgiler aynen doğrudur...

evet av için üretiliyor o yüzden namlu da 1/8 twist oranına sahipti yanlış hatırlamıyor isem.yani yivli Tüfek namlusu gibi.

Teşekkürler Togay bey...

Eline saglik Murat abim tam bir zevk tufegin var .

Teşekkür ederim Metehan :) kullandıkça daha da keyif alıyorum bu silahtan...

güzel atışlar. yokmu murat tahribat resim video ?

Teşekkürler Melih. Sen yazdıktan sonra aklıma geldi gerçekten tahribat ile ilgili atış yapıp paylaşmak :) teşekkürler ve az önce sıcağı sıcağına çekilmiş yeni fotoğrafları ekliyorum buyrun...

Silah & Dürbün: Sumatra 2500 Carbine .22 cal. & UTG 4-16x44 Range Estimating
    Mesafe: ~50 metre
    Pellet: İnce mehmet 5.5 mm 30,00 grain ve Samyang domed 5.5 mm 28.4 grain
    Sıcaklık: Yaklaşık 29 Derece
    Rüzgar: Rüzgarlı
    Zaman: 07.07.2014 18:55
    Atış Pozisyonu: Ayakta destekli
    Zoom: 16 x
    Atış Sayısı: 1 şarjör samyang pellet ile (6 atış) ve 1 şarjör İnce Mehmet ile (6 atış)

Sağ taraftaki grupman ince memet ile sol taraftaki grupman samyang pelletlerle yapıldı...

[Resim Engellendi: https://farm3.staticflickr.com/2934/14593925501_f08a9cee87_z.jpg]

[Resim Engellendi: https://farm4.staticflickr.com/3874/14596565042_d1d104dd18_z.jpg]

[Resim Engellendi: https://farm4.staticflickr.com/3840/14410613418_7885f64872_z.jpg]

• Videoda dikkatimi çeken bir durum var sumatrada Pcp olmasına rağmen geri tepme mi var ben mi yanlış görüyorum :)

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Yalnız videodaki silah recluse .357 yani 9mm.

Tepme normal olarak var tabiiki.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Normal mi ben tüm PCP lerde tepme yok diye biliyordum :D

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Official Post

evet av için üretiliyor o yüzden namlu da 1/8 twist oranına sahipti yanlış hatırlamıyor isem.yani yivli Tüfek namlusu gibi.

150 metreden domuz kafasını delip geçdiriniz biliyorumdiğer silahlar ile samyang sesine bakın

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

marmarateam.png