Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar herkese selamlar..

hw100 t modeli pcp tüfeklerde en ıyı sonuc ıcın tavsıye edecegınız pellet nelerdır..

ayrıca bu tufek için plastık tasıma çantası arıyorum ama henuz bulmus degılım...

bakmadıgım site kalmadı..

bu konular hakkında yardımlarınızı beklıyorum..

tesekkurler

saygılar..

• Kutu için şöyle bir ürün tercih edebilirsiniz;
    http://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=2817#.U8m6zON_vFQ

http://www.aksuav.com.tr/defau…mp;urun=2817#.U8m6zON_vFQPellet olarak JSB, FX, H&N, RWS, Hatsan JSB, Falcon bunlar aklıma gelen kaliteli peletler ve kullanıcılarını genelde memnun edenler. Ancak her silahın bir pelleti olduğunu duymuşsunuzdur. Genel olarak JSB çok tercih edilir 4,5 cal hw97'mde en yüksek verimi aldım.

Silahınızın kalibresi 4,5 ise 8,44/ 5,5 ise 13,43 veya 15,89 grain olanını öneririm. Ancak ilk etapta fazla miktarda almayın. Çap olarak 0-2 mm lik model farkları var bunların en uygununu deneyebilirsiniz.
    Selamlar

• Yardımlarınız ve tavsiyelerınız için tesekkur ederım..
    sağolun...

Rica ederim aklınıza geldikçe sormaktan çekinmezseniz karınca kararınca aklımızda olanları paylaşırız. Keyifli atışlar dilerim :)

• 4.5 mu yoksa 5.5 mu silahınız? İkisinin sevdiği pelletler farklı çünkü...

sağlam bir envanter ;)

• Merhaba...
    tüfegimin calibresi 5,5

ayrıca tüfeğimin toplam uzunlugu 114cm ve bu uzunlukta ve en de (23cm) taşıma çantası bulamıyorum..
    Ama ozellıkle plastık tasıma kabı istıyorum...Maalesef tüm av bayiilerının coguna baktım ve bulamadım..
    genellıkle fermuarlı bez modeller var..
    Eğer sızın bu konuda bır bılgınız varsa ayrıca bu konu ıcınde yardımınızı ve gorusunuzu beklerım..
    tesekkurler..
    Saygılar...

• Hocam 5.5 ta jsb 15.89 grain ile mükemmel sonuçlar alıyorum. Çanta işine gelince maalesef plastik çanta yok. Ölçülere göre aluminyum yaptırman lazım. Plastik için tek çözüm cabelas tan plano double marka ve modelli çantayı sipariş etmen olacaktır.

sağlam bir envanter ;)

• Bu tufegi takım arkadasim hamatum ömer abi ve legatus cem kullanmakta. Ömer abi yukarıda belirtmiş 16 grn jsb sevdiğini fakat bu pelet in kalibresini 5.52 olmalı. Zira 5.51 ile yaptığımız atışlar dan istikrar alamadık! (Mavi kutulu hatsan jsb 16 grn peletler 5.51) kırmızı kutu jsb 5.52 kullanın! Ayrıca her 100 atışta namlunuzu kuru harbi çekin. Zira namlunuz fsb ise kirlenme fazla olacak ve isabetinizi bozacaktir

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Tüfeği çapraz koymayı deneyin ben doskosport çantaya hw100 üzerinde dürbün (4x32 tasko dürbün değil, Falcon T35x56 ) hamster airstripper üzerine takılı, yanında 3 kutu pellet ve moderatör ile sığdırıyorum ve kapağı da kapanıyor.

Tüfeği evirin çevirin, bir şekilde sığıyor :) Benimki dürbün tutma kulbunun tarafında duracak şekilde çapraz duruyor. Bu şekilde dürbünün taretleri çantanın en geniş yerine denk geliyor.

Bir ara bauhaus dan aluminyum çanta almıştım. Belki hala vardır ama çok ağır ve çok uzun hiç tavsiye etmem. Evde sağlam bir yerde dursun diyorsanız çok sağlam bir çanta , o konuda tavsiye ederim. Ben 97KL min ebedi istirgahatı olarak o çantayı seçtim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• paylasım için tesekkur ederım..
    soyledıklerınızı deneyecegimmm...
    inanın bakamdıgım yer kalmadı..
    umarım çözüm olur..

• ayrıca doskoport u begendim ama türkiye satış ı yok sanırım..
    ebay dan temin edılıyor buyuk ıhtımalle...