Açık Arttırma ile gelen Webley Tempest

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Forumun başarı ile biten ilk açık arttırması barbar1963 nickli Faruk abimiz tarafından başlatıldı. Bu tabanca bana nasipmiş. Tabanca birkaç saat önce elime geçti. Sıfır gibi gelen kutudan çıkan tabancanın malzeme kalitesi ve tasarımı çok iyi. Hatsanla gurur duydum. İlk yerli üretim silahı envantere sokmuş olduk. Şimdilik beğenmediğim tek parça güvenlik mandalı sebebi ise plastik olması ve geçişler arası hareketin çok az olmasından güvenlikte mi değil mi anlaşılamıyor.

• Hüseyin bay tekrardan hayırlı olsun. Mandal üstünde ki kırmızı nokta dan emniyet kontrolü yapabilirsiniz.

• mod 85 sniper ın vortex i ni envantere eklemişsiniz.sizede hayırlı olsun aksu av ;)

8)

• Hüseyin bay tekrardan hayırlı olsun. Mandal üstünde ki kırmızı nokta dan emniyet kontrolü yapabilirsiniz.

hayırlı olsun hocam.

Hayırlı olsun havalı tabancalar genelde kaba olur ama bu çok zarif görünüyor

Teşekkürler.

Bir de ahşap kabze bulursak.. :)

• hayırlı olsun benimde envanterime katmak istediğim bi model yalnız türkiyede üretilmesine rağmen yurt içine satışı yapılmıyor

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk