Bajaj pulsar 200ns

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kawasaki Ninja reklamı ...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Şaka değil gerçek tabi :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Kawasaki Ninja reklamı ...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Şaka değil gerçek tabi :)

Vadenin dolmaması bu işte :)

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love:

• İsim bu arkadaştan esinlenilmiş sanki.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Kardesim selamlar,bende bu motosiklet isine 2011 yilinda sifir beyaz bi kawasaki ninja250r la basladim,toplam butceni biraz artirabilirsen mukemmel bir secim olucaktir,ninjami tek sezon kullandim ve toplamda 20 k km yapip sattim,sonra 3 ay motorsuzlugun ardindan 2007 mod. Cbr 600f alarak motosiklete devam ettim,su anda Kocaelinde buyuk bi grubumuz var,bajaj alan 5 kisi var cokta memnunlar,sana tavsiyem bir bayide ustune oturman,imkanin varsa test etmendir...ekipman icin ayirdigin butce oldukca yeterli,cogu bilincsiz kullanici senin butcenin ceyregiyle bu ise girmeye kalkisiyor,erkenden hevesleri geciyor :) Ekipman veya motor konusunda elimden geldigince yardimci olurum tekrardan hayirlisi olsun...

• Yorumun için teşekkür ederim :) Ekipman işini çözdüm sayılır. Motosella başlangıç paketi diye bi kampanya yapmış. Başlangıç olarak ihtiyaç duyulabilecek her şey var. 1200 lira gibi bir fiyat belirlemişler. Bu da hoşuma gitti.

Alpinestar Verona Air Mont

Nox N911/912 Kask

Ixon Assault Bot

Eldiven, dizlik, baf ve balaklava.

Ben de ihtiyacın olursa havalı silahlar konusunda yardımcı olmaya çalışırım. İyi akşamlar.

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• aklıma yeni geldi alternatif olarak honda msx 125 e bak.Ufak tefek ama güzel motordur

[Resim Engellendi: http://ultimatemotorcycling.com/wp-content/uploads/2013/08/2013-honda-grom-review-3.jpg]

• Msx 125 pekk tavsiye etmem. Ufak tefek birsey. 182 boy ile pek de yakışmaz kanımca.

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love:

• videoda incelemesi var incelemeyi yapan kişi epey iri olmasına rağmen abes durmuyor . Bence tam başlangıç motoru

Honda Msx125 (Grom) - YouTube

• Barkın abinin grom incelemesini izlemiştim daha önce. Kayıp düşmüştü hatta virajda :P O da 183 cm. Motosiklet güzel ama ben daha kaslı bir şey arıyorum. Bu böyle ne biliyim çok tatlı çok şeker be abi :D

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• Motosiklete tadını veren içinde bulunduğun arkadaş grubudur. Beraber toplantılara katılır, sağlam dostluklar edinir, yolculuğa çıkar, güzel anılarla dönersin. Ben Regal Raptor Daytona ile başlayıp m800 Intruder ile yoluna devam edenlerdenim. Ama halen Regalraptor grubundayım. Eğer motosiklette yeniysen, gösterişli bir makine istiyorsan ve boyun 1,82 ise bir Spyder ile başlayabilirsin. Johnny Pag adlı Amerikalı tarafından tasarlanmış Çin üretimi makinelerdir. Bu sene arkadaşlarım ile Ege turunda aramızdaki Spyder veya Daytonalar ile sorunsuz bir şekilde 2200 km yolu tamamladık. Bir Japon veya Avrupalı makine kalitesi ya da konforu beklenmemesine; bazı makinelerde (şans veya kullanıcı hatası) şanzıman veya elektrik problemleri gibi sorunlar çıkarabilmesine rağmen başlangıç motoru için oldukça gösterişli makinelerdir. İkinci eli tutulan bir markadır, sen de ikinci el alırsan zarar etmezsin. Forumlarına üye olup daha yakından tanıyabilirsin ;)

AA S510 EXTRA FAC .22
    Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    Weihrauch HW77 .177 Hawke 3-9X40 AO
    Diana Mod54 Airking .22

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen SSSalih ().

• Evet o dostluklar vazgeçilmez gerçekten :) Henüz motorum olmamasına rağmen Kütahya'da bi kaç kere motorcularla bulunmuştum. Spyder güzel bi araca benziyor ama kapalı garajım yok onun için :/ Dışarıda da yazık olur.

Bu arada siz de öğretmenmişsiniz. Böyle uğraşları olan öğretmenlerin olduğunu bilmek çok güzel. Kendi bölümüme bakıyorum da hiç bir uğraşı olmayan programlanmış öğretmenler yetişiyor.

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• Kardesim selamlar,bende bu motosiklet isine 2011 yilinda sifir beyaz bi kawasaki ninja250r la basladim,toplam butceni biraz artirabilirsen mukemmel bir secim olucaktir,ninjami tek sezon kullandim ve toplamda 20 k km yapip sattim,sonra 3 ay motorsuzlugun ardindan 2007 mod. Cbr 600f alarak motosiklete devam ettim,su anda Kocaelinde buyuk bi grubumuz var,bajaj alan 5 kisi var cokta memnunlar,sana tavsiyem bir bayide ustune oturman,imkanin varsa test etmendir...ekipman icin ayirdigin butce oldukca yeterli,cogu bilincsiz kullanici senin butcenin ceyregiyle bu ise girmeye kalkisiyor,erkenden hevesleri geciyor :) Ekipman veya motor konusunda elimden geldigince yardimci olurum tekrardan hayirlisi olsun...

. Öncelikle selamlar. kardeşim seni şuanda çok iyi anlıyorum. Her ne kadar 250 cc başlangıc motoru dense de tavsiyem 125-150 cc bi motosikletle başlaman. Eğer motosikleti araç olarak değilde kendinden bi parca olarak görenlerdensen 1 sezonda sana 150cc ye kadar olan motosıkletler yetmıycektır. Şimdi gelelim soruna. Pulsar 200 ns. Henüz Türkiyeye yeni bi adım atmış olsada eskilerini biliyoruz deyim yerindeyse Taş dedikleri motorlardandır. fiyat yakıt performans olarak sıfırlarına göre çok hesaplı. fakat tavsiyem sıfır almaman.Sadece pulsar değil her markada özellikle alt segmentte 2.el almandır. Yukarıda belirttigim gibi motosıklet bi sevdaysa eger degıstırırsın ve bu yuzden zarar etmenı ıstemem. Pulsarı alabilirsin en fazla 1 sene parca sıkıntın olur o da ahım şahım degıl sadece biraz fazla beklersın dıgerlerıne gore. Ki alırsan kesinlikle o lastiklerle olmaz. bi 250-300 tl daha ekle o fiyata. Şimdi gelelim diğer marka tavsiyesine. Yukarıdaki arkadasımın da belırtmesı uzerıne (tecrüben varsa) biraz daha koy al bi ninja arkana bakma. çift silindir olması sebebiyle yakıt biraz artar ama öyle daglar gelmesin aklına. Ben cbr tavsiye etmiyorum cünkü 250 cc bi cbr ninjayla kafa kafaya fiyat olarak. Kime sorarsan da kawa mı honda mı ? kawa cevabını alırsın kardeşim. ha yok tuzlu kacar dersen ikinci el bu söylediklerim hep. pulsar olur inazuma olur. daytona 250-350 olur fakat chopper tarzı istediğini zannetmıyorum. hyosung 250gt ve gtR düşünebilirsin. biraz daha kalite düşük tabi. sym wolf önermem. deneyımsızım dıyorsan. ilk tavsiyem tvs apache rtr 150 olur. atladığım unuttugum yerler olabilir. kusura bakmayın. aklınıza takılan yerlerı sorabılırsınız teşekkürler.

;kovboys; Uzun lafın kısası, uzun laftan kısadır.

• Yorumunuz için teşekkür ederim :) Motosiklet kullandım ama tecrübem hiç yok desek daha iyi olur benim için. Lastik konusunu biliyorum bir çok kez duydum fabrika lastiklerinin yetersizliğini. Hangi marka olursa olsun. Dediğiniz gibi chopper ilgimi çekmiyor hiç. Seçenekler arasında en çok kafama yatan naked motorlar oldu. Öyle hız derdim yok. O yüzden az yaksın çok kaçsın gibi bi isteğim de yok :) Yamaha'nın yeni çıkan 125'lik motorunu sevmiştim ama sıfır fiyatı biraz tuzlu geldi. 2. el de henüz yok piyasada. Pulsar da aynı şekilde yeni çıktığı için 2. elleri sıfırından pahalı plaka lastik vs. ile :P Karenajlı motorlara tecrübem olduğunda direkt 600 cc'lik bir araçla geçiş yapmayı düşünüyorum. Karenajlılarda diğer motor hacimleri amiyane tabirle çok tırt gözüktü gözüme :P (Benim düşüncem tabi bu) Ticaret sayesinde epey otomobil tecrübem var küçüklüğümden beri (2-3 seneden daha fazla 8| ) Çok klişe olan "o parayla araba alınır hede hüde" laflarına takılmıyorum. Çünkü otomobil ve motosiklet çok ayrı kafalar. Hw97 fiyatına pcp seti alınabilmesine rağmen hala tercih edilmesi gibi :) Neyse, bu yüzden şu an için beni üzmeyecek ve ileride yükseltebileceğim modellere kafa yoruyorum. 2. el küçük hacimliler gibi. Daha sportif olmasını istediğim için honda cbf 150, apache ve inazuma'yı pek beğenmedim. (Amma naz yaptım.) Sym'ler iyi gibi duruyor sanki.

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• güzel kardeşim nacizane tavsiyem tecrüben az ise tvs apache ya da cbr125.şöyle ki motosiklette düşerek tecrübe edinirsin. senin için şuanda 250 cc segmenti yedek parca olarak cebini yakar. Hele ki honda daha cok yakar.Gazı acarsın elin ayağın dolanır.Motosikleti tam olarak tanımayan bırısı ıcın 250 cc cok rahat Allah muhafaza ölüm getirebilir. tavsiyem ikinci el bi tvs apache alman. kendim şuanda onu kullanıyorum. başlangıc seviyesi için performansı dudak ucuklatır. yok ben 250 cc yle başlarım düşerim kalkarım parcasını öderim param var dersen. pulsar inazuma gt250 cbf250 ve cbr250. Bunlar naked. R serisi istiyosan kawa ninja 250r honda cbr250. Sym yi önermiyorum ev sahibim aldı. 1k km yapıp sattı. işçilik performans kalite olarak gerçekten kötü bi motor. parayı çöpe atmanı istemem. Ama eminim ne deseler boş gelir şuanda. Gönlündeki motoru al kardesim :) ama tavsiyeleri göz önünde bulundurmalısın :)

• Sanırım yanlış anlaşıldım :) Büyük hacimli motor kaygım yok. Sadece racing replica tipindeki motorların küçük hacimlilerini beğenmiyorum. O yüzden cbr 125 ya da cbr 250 tipindeki motorları istemiyorum demiştim :) Dediğiniz gibi güçlü motorlar korkutucu geliyor şu an için. Tvs apache'leri bir inceleyeyim o zaman. Gözümle görürsem kafama yatması daha kolay olur :)

Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir

• Sanırım yanlış anlaşıldım :) Büyük hacimli motor kaygım yok. Sadece racing replica tipindeki motorların küçük hacimlilerini beğenmiyorum. O yüzden cbr 125 ya da cbr 250 tipindeki motorları istemiyorum demiştim :) Dediğiniz gibi güçlü motorlar korkutucu geliyor şu an için. Tvs apache'leri bir inceleyeyim o zaman. Gözümle görürsem kafama yatması daha kolay olur :)

:thumbup: