Avrupa Yakası Buluşma ve Atış Alanları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hobimizin İstanbul ayağında herhangi takım üyesi olmayan münferit olarak atışa gitmek isteyenler malumunuz gerek iş gerek yoğun tempolarından dolayı organize olmakta sıkıntı yaşıyorlar iletişim ve buluşma konularında kopukluk olup izole kalmaktalar bu başlık altında buluşmalar tertipleyip organizasyon düzenleyebilir ve atış alanları hakkında bilgilendirme yapabilirsiniz..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• ilk adımı ben atim bari :) tetilkci52 arkadaşıma yakınlığımdan dolayı kısa bür süre içerisinde bir organizasyon ayarlayıp ilk buluşmamızı yapmayı temenni ediyorum saygılar..

• Arkadaşlar eylül ayından itibaren herhangi bir pazar buluşmasına katılabilirim.

• Arkadaşlar bu gün vardiye ye geçtiğim için biraz sıkıntı oldu ama uyduğu taktirde her zaman ben varım ve her türlü yardimda da bulunmaya çalışırım öncelikle katılımcı sayımızı belirlemek güzel olur diye düşünüyorum

1.Tetikçi52 :)

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Ben Anadolu yakasındayım. Avrupa yakasında makul bir nokta seçilirse (Köprülere yakın bir yer) belki gelebilirim.

• Hic sorun degil ben her yere gelebilirim istanbul il sinirlari icerisinde...

• İş programıma uygun olduğu takdirde denk gelirse bende uğrayabilirim..

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• Arkadaşlar bu gün vardiye ye geçtiğim için biraz sıkıntı oldu ama uyduğu taktirde her zaman ben varım ve her türlü yardimda da bulunmaya çalışırım öncelikle katılımcı sayımızı belirlemek güzel olur diye düşünüyorum

1.Tetikçi52 :)

bu vardiya bizi çürütüyor be kardeş bende haftaya gecicem ama vardiya sorun dil benim hanım 1 ayı kaldı doğuma doğum olmadan bir bulaşma ayarlayalım bi pazar günü buradan duyururuz sonra katılan arkadaşlar olursa toplanıp biyere çörekleniriz...

• Arkadaşlar yarın (13 Eylül Cumartesi) öğleden sonra saat 3 civarı avrupa yakasında Arnavutköy yakınlarında şamlar civarında her zaman gitiğim mekana atış yapmaya gideceğim. O tarafa yakın olan ya da gelebilecek arkadaşlarla buluşma tanışma atışma yapabiliriz :)

"http://harita.yandex.com.tr/?text=%C5%9Eamlar Tabiat Park%C4%B1%2C %C4%B0stanbul%2C T%C3%BCrkiye &sll=32.862542999999974%2C39.9402650000294&sspn=0.420570%2C0.178384&ll=28.745134%2C41.133469&spn=0.003286%2C0.001369&z=19&l=sat"

• Arkadaşlar yarın (13 Eylül Cumartesi) öğleden sonra saat 3 civarı avrupa yakasında Arnavutköy yakınlarında şamlar civarında her zaman gitiğim mekana atış yapmaya gideceğim. O tarafa yakın olan ya da gelebilecek arkadaşlarla buluşma tanışma atışma yapabiliriz :)

"http://harita.yandex.com.tr/?text=%C5%9Eamlar Tabiat Park%C4%B1%2C %C4%B0stanbul%2C T%C3%BCrkiye &sll=32.862542999999974%2C39.9402650000294&sspn=0.420570%2C0.178384&ll=28.745134%2C41.133469&spn=0.003286%2C0.001369&z=19&l=sat"

hocam bu ara çacuğum olacak yoksa bana 15dk aracımda var ama evden çıkamıyorum şu telaş bi bi geçsin sizinle irtibata gececeğim ve sizede uyarsa ise buluşup hoşca zaman geçiririiz saygılar...

• bu kardinatın neresine gidiyorsunuz acaba işaretli yerde evler varda ...

• saygılar hocam bende o mevkiye yakın bir bolgede oturuyorum buluşma olursa bende katılmak isterım

• Bende varım abilerim bir organizasyon düzenlerseniz beni de sayabilirsiniz işim olmadığı taktirde mutlaka gelirim cemkaan abimin verdiği koordinatlara göz gezdirmiştim ama o gün işim vardı fırsat bulamadım önümüzdeki günlerde inşallah buluşuruz hayırlı akşamlar

6 lt 300 bar Drager

• zeratul kardeşim hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün :) yeğenimiz doğsun sağlıklı olsun yeter :) atış buluşma kolay

• Hayırlı günler önümüzdeki günlerde arnavutköy civarında bir buluşma yapalım diyorum tabi musait olma durumuna göre 1 hafta önceden bir buluşma ayarlarsak katılımcı sayımızda artar cemkaan abimin gittiği mekan hem güzel hem herkese ortak bir nokta gibi gözüküyor ortak bir karar ile bir tarih belirleyebiliriz bayramdan önce olabilir.

6 lt 300 bar Drager

• benim aracım yok.mescidi selama kadar rahat gelirim.haritada orada da büyük bir arazi görünüyor.atışa müsait mi acaba bilginiz var mı?

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Mescidi selamda atışa musait bir yer yok diye biliyorum sonuçta yerleşim yerine yakın bir yer sıkıntı olur.

6 lt 300 bar Drager