15 Kasım 2014 HIT Sarnıç Mini Benchrest Yarışması ve günboyu keyifli Plinking

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Anlık bir kararla bir araya geldiğimiz dünkü buluşmamız en keyifli günlerimizden biri oldu. Birkaç saat takılır kaçarız derken, güneşi batırdık Sarnıç'ta. Benim HW97k kırık yayına rağmen mini yarışmamızın galibi ve 90 metredeki sallanan plinking hedefinin bağlı olduğu ipi keserek gönüllerin de şampiyonu oldu. :thumbup:

Tabanca konusunda iddialı bir ekibimiz olduğu kesin.

Elinde fotoğraf olan yüklesin. Bendekiler burada:

0.177 H.Weihrauch HW97k + Hawke SW30 8-32X56IRSF SR12
    0.22 HATSAN AT44 Long + Hawke
    SW30 8-32X56IRSF 20X 1/2 Mil Dot
    0.22 H.Weihrauch HW40 + 0.177 Zoraki namlu
    0.22 H.Weihrauch HW45 + Maccari yay
    6 mm. WE Model GBB Colt's 1911
    6 mm. WE Model GBB S&W M&P

• Evet çok zevkli bir gündü sinan gelmediğine yansın.beni en çok şaşırtan oğlum hakan oldu benim hw 97 ile ben 93 puan o 92 puan aldı.dürbün sıfırlaması mükemmel olmuş demek ki ama hakanın tetik hatasını minimum şekilde yapması ilginç.rüzgarda cabası.böyle zevkli buluşmaların devamı dileğiyle

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Zaman nasıl geçmiş anlamadım,ateşliyle atmış kadar keyif aldım,en kısa zamanda tekrarı lütfen:))

Saygılar

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• Unutmuşum,Gamo Hunter 440+4*32 dürbün kombinasyonuyla yarışmama razı olmayıp silahını benle paylaşan Ömer hocama tekrar teşekkürler:)

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• Kırık yaylı hw97 herkese tavsiyes edilir. Tepme bitti, ses bitti, isabet hala mükemmel. En önemlisi ozlemisim takımımı. En kısa zamanda tekrarlamak dileğiyle.