AA S510 50M grupman jsb 18.13 ve jsb 15.89 ile 10 ar atış

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tebrikler. Ben beğendim, iyi atışlar.

Zoraki HP01 Ultra .177

• Merhaba Mehmet Bey Grupman şimdiye kadar benim yaptığım tüm grupmanlardan daha başarılı.
    Zamanla daha iyisini yakalayacağınızdan eminim.
    Başarılar dilerim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Merhaba Mehmet Bey Grupman şimdiye kadar benim yaptığım tüm grupmanlardan daha başarılı.
    Zamanla daha iyisini yakalayacağınızdan eminim.
    Başarılar dilerim.

teşekkürler murat bey tüfek iyi ben de daha iyi olacağım zamanla ha bu arada dürbün BSA :)

• Grupmanları beğenmiştim. Benden aldığınız Bsa ile yaptığınız için şimdi daha da beğendim.
    Çoğu arkadaş biraz pahalı olması ve çok fazla kullanılmaması nedeniyle First Focal Plane dürbünlere öcü gözü ile bakıyorlar. Netlikleri, reticle yapıları, kullanım kolaylığı Vs. avantajları herkes tarfından anlaşılmaya başlandıkça yaygınlaşacaktır.
    Mesala ben bundan sonra regülatörü olmayan bir silah almam üstüne de FFP özelliği olmayan bir dürbün takmam.
    Bu kadar kesin konuşuyorum Bu iki faktörün önemini vurgulamak için.
    Size hayırlı ve isabetli atışlar dilerim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Grupmanlar gerçekten başarılı. Tüfek hakkında detay verebilir misiniz? Regülatör var mı? Varsa kaç bara ayarlı ve kaç atış yaptırıyor? Yoksa hangi basınç aralığında yapıldı, scubaya bağlı mı yapıldı vs..

• Elinize saglik guzel olmus.hang bsa durbun kullanildi bu atislarda

İsmail D.

bs,;s At44-w .22 reg. + AIM XPF 10-40x50 + Webley Tripump bs,;s
    ;kovboys; Zoraki Hp-01 Ultra .177 + Leapers Bugbuster 3-9x32 ;kovboys;

Firefox CB5 Camo Makaralı Yay -65-55 lbs
    Samick Polaris klasik yay -34 lbs

Camo hawk klasik yay-40 lbs(SATILDI)
    Hatsan MOD90 .22(SATILDI)
    Gamo Bull Whisper .177(SATILDI)

• Grupmaniniz 50 metreye göre çok güzel olmuş.Tebrik ederim.Nacizane bir tavsiye olarak grupmanlarınızı 5'erli atışlar halinde yaparsanız çok daha anlaşılır olur.Hem kendinizi de fazlasıyla geliştirirsiniz.Keyifli atışlar.

• teşekkür ederim 5 li olanlarda var onlar daha dar alanda 1 krş çapında oldu ama yorumlara baktığımda 10 atış daha belirleyici olur gibi şeyler okuduğum için 10 lu olanı paylaştım

• 50 Metreye göre gayet güzel grubman çıkartmışsın .

EDGUN MATADOR 6.35
    KALIBRGUN-CRICKET WST 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• Mehmet Bey bence daha fazla calısmayın :) 10 atısta daha ne kadar kücük olabilir, ellerinize saglık tebrikler .100 metre atıslarını gormek isteriz ..

• Tufek regulatorlu mu ?
    Hey massallah tebrikler

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Mehmet Bey bence daha fazla calısmayın :) 10 atısta daha ne kadar kücük olabilir, ellerinize saglık tebrikler .100 metre atıslarını gormek isteriz ..

teşekkürler havalar çok bozdu düzelir düzelmez 75 ve 100 atışlarını deneyeceğim

• Tufek regulatorlu mu ?
    Hey massallah tebrikler

teşekkürler silah regülatörlü
    metehan sen bizden daha heveslisin ileriki zamanlarda ben senden çok iyi grupmanlar bekliyorum :)
    sen daha taktırmadın regülatörü değilmi