Kawasaki z750 aldım.3-4 güne elime geçicek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • aranızda bu motoru kullanan yada kullanmış arkadaş varsa bna motor hakkındaki görüşlerini bildirirse sevinirm daha elime geçmedi motor alım satım işlemlerini halletçem işte perşembe günü.leo vince egzost var sesi süper buldum inliyo resmen :P onun dşında plaka iptali v.s 2. el aldm daha ilk motorum bakalım nolucak elime geçsin resimlerinide koyarım :) yada söle otobanda 250+ kmhla vıdyoda olabilir :P

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• Hayırlı olsun motorun.Aman dikkat et öyle 250 falan yazmışsın ama motor apayrı bi tehlike.allah kaza bela vermesin.

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• Kendim kullanmadım ama bir arkadaşımda vardı, iyi yanı düşük devirde yüksek tork oranına sahip olması, eleştirilecek pek bir yanı yok ama amortisörler biraz daha yumuşak olabilirmiş. Kısmetse bende yarın ZX-6R ıma kavuşuyorum ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

One Shot One Hit

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Ozan Cengiz AYDIN ().

• ya aklım zx6da kaldı aslında ya sorma ama ilk motor olduğu için bizimkiler biraz ters baktı :P abi senn motorunda hayrlı olsun geldiğinde snde koyarsın resimler falan 0 mi alıcaksın pki çünkü asıl yni kasanın şekli süper ayrıca kadranlara bittim :thumbup: esasında çok sakat iş ama tutku abi işte :rolleyes:^^

Walther cp99 compact 4.5

• Hayırlı Olsun,

Yazı yazdığın gibi sürme de.... #hims;lol;

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Sıfır değil ama sıfırı gibi, nasıl derseniz bizim patron almıştı 2006 senesinde motorla sadece 500km yaptı sonra bizim şubelerde dekor amaçlı kullandı. Bende motorun ölece yatmasına dayanamayıp istedim ve aldım 16.000YTL ye ayıptır sölemesi. bugün çekip koyarım resimleri...

One Shot One Hit

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Ozan Cengiz AYDIN ().

• hayırlı olsun ^^
    ben oldum olası bu motorlardan tırsdım şakası yok bu motorlar ile 250 km de ALLAH muhafaza gittin yani tahtalı köye ^^

• sen o tırsmayı gel bana sor, gerçi öğrenene kadar ona pek binmem arkadaşların daha hafif motorlarda pratik yaparım da nasıl duracam onu bilmiom :D

One Shot One Hit

• bu senin ilk motorunsa hatalı seçim yapmışsın daha önce hangi motoru kullandığını bilseydim ona göre bi tavsiyede bulunurdum ama ilk motorunsa zaten işin zor. g;$i

hamdım piştim yandım oldum.

• Arkadaşım öncelikle yeni motorun hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin ancak ilk seçimin neden 750 lik bir makine oldu aslında motor tecrüben yoksa 600 bile sana çok fazla ama yinede iyi yapmışsın çünkü motosiklet bir tutku hatta bir hayat tarzıdır güle güle kullan ama sen hemen 250 lere felan çıkma motoruda hiçbir zaman deneme unutma her zaman hata yapmanı bekler ve sen ne kadar çevirirsen oda o kadar gider acaba gidermi deme :thumbup: onun işi bu her zaman gider Hayırlı olsun. ;d;

Gamo p23 air pistol 4,5
    Zoraki hp01
    weihrauch hw 97k

• Allah, kazasız belasız, zevkli sürüşler nasip etsin.

Dışarıdan kullananları görmek bile beni çok korkutuyor, gerçi insan kullanırken makinaya nasıl hükmedebildiğini görüyor ve rahatlıyor ama... İşte benimde böyle bir fobim var mesela arabada yanda oturamam, çok korkarım ve kendimi çok kasarım. Gidilen yere varana kadar kendimi sıkmaktan yorgun düşerim. Hele ki Motor,,, bi arkadaşın varda hiçbir güç beni onun arkasına binmeye ikna edemez.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Allah, kazasız belasız, zevkli sürüşler nasip etsin.

Dışarıdan kullananları görmek bile beni çok korkutuyor, gerçi insan kullanırken makinaya nasıl hükmedebildiğini görüyor ve rahatlıyor ama... İşte benimde böyle bir fobim var mesela arabada yanda oturamam, çok korkarım ve kendimi çok kasarım. Gidilen yere varana kadar kendimi sıkmaktan yorgun düşerim. Hele ki Motor,,, bi arkadaşın varda hiçbir güç beni onun arkasına binmeye ikna edemez.

aynı düşüncelere sahibim seninle kardeş,isterse ferrari pilotu sürsün yanında otururken gideceğimiz yere kadar sıkıntı yaşaşırım illahi kendim sürecem arabayı #hims
    kendimin 125 lik hunday motorum var 95 bastım birkere acayip korktum,95 ile gidiyorum yolda aklıma oğlum bu motor kore malı fazla basma motor bi dağılırsa sen de dağılırsın diyorum hemen gazı kesiyordum,20 ile 50 arasında genelde sabitimdir şayet biri gelip gıcık vermesse :P o da şöyle oluyor misal ben 40 ile gidiyorum ya arkadan gelip beni geçipde aynadan baktımı pıs pıs senmisin beni geçen tam gaz ileriii ;şrofls;.
    şeytan gaz verir dikkat et kardeş kendine

• yok yani ilk motor ama bmw da falan eğitim aldım işte ılk hondann 150 ccnle başladım sonra bmw gs650 falan ama ynede tabiki bu motora alışmak lazım nie 750 lik makine seçtime gelirsek ya zaten naked motor sürüşü en azından yarış motorlarına göre daha rahat 2 motor arasında kaldım zaten ya z750 yada suzuki gsr600 ama z750 beni daha çok etkiledi :)zaten aralarında fazla beygir farkı yok işte suzuki 98 hp z750 106 ama egzost var oda +4 hp arttırıyor bildiğim kadarıyla :whistling: . bugünde güya alım satım işlemlerini yapıcaktık fakat bi sorun çıktı yarına kaldı o işlemde en geç pazar elime geçicek motor. ayrıca şu zx6 alan arkadaş abi cidden çok iyi bi fiyata almışşın hayırlı olsun sanada benimde asıl içimde zx6 kaldı ama napalm bundan sonraki motorum 2008 zx6 olur inşallah :P;):D

Walther cp99 compact 4.5

• Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın. Motor olayı tam bir şeytan icadı lütfen dikkat edelin.

abi çok sağolasın tabikide çok sakat bi olay sırf dikkat işi elimden geldiğince dikkat edicem zaten yoksa sonu iyi deği yni :(

Walther cp99 compact 4.5

• Arkadaşım gsr 600 ile arasındaki fazla bi fark yok dediğin şeyi gazı biraz açınca anlayacaksın amman panikleme :thumbup: iyi makine iyi

Gamo p23 air pistol 4,5
    Zoraki hp01
    weihrauch hw 97k

• Arkadaşım gsr 600 ile arasındaki fazla bi fark yok dediğin şeyi gazı biraz açınca anlayacaksın amman panikleme :thumbup: iyi makine iyi

hehe haklısın çünkü torkta baya fark var:D panikliycem kesin o konuda eminim yni #hims;kihhik, artık zaten gece cıkmayı düşünüyorum 3-4 belki daha geç bari paniklersem bare yolda bişi olmasın ;rofl.; biraz alışıyım otobana çıkarm o saatlerde işte.gerçi böle bi makina seçmemin amacıda o paniklemenin vereceği adrenalin :) bakalım inşallah bişi olmazda korkum o :)

Walther cp99 compact 4.5