Pellet karmaşası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Chairgunda .177 cal. Crosman Copperhead Pointed diye bir pellet var, Veli bey de ise Crosman Copperhead ve Crosman Pointed isminde iki adet pellet var. Hangisi doğru pellet bilgisi olan var mı? :him:s:him:s

One Shot One Hit

• Copperhead'lar yanılmıyorsam bb (demir bilye) diğeri pellet.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• kaliteli Premier, normal Copperhead.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• kesinlikle çakma:

üstündeki yazıya dikkat:

"shoot saVely"

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• yoo senin kullandıkların bu değildi , pardon yanlışlıkla sana kaliteli olanlardan vermişim ;şrofls;.;şrofls;.#hims#hims

• arkadaşlar diana sport pellet kullan varmı aramızda uzun mesafede nasıl bu pellet?tahribatı nasıl?birde bu crosman ın sivri uçlu pelleti var bu pelleti kullanan arkadaşlar varmı aramızda uzun mesafede etkisi nasıl?gamo dışında uzun mesafe tahribat gücü yüksek bir pellet de önerebilirsiniz :)
    gamo promagnum alacağım yerde yok malesef stokda,bir zamanlar kral magnum sıparişi geçmişdimde yerine stoger x20 alcam bu arada patriot için uzun mesafe de etkili olabilecek pellet ide alayım dedim ;tacli#

• kesinlikle çakma:

üstündeki yazıya dikkat:

"shoot saVely"

http://www.co2air.de/wbb2/attachment.php?attachmentid=33992

[Resim Engellendi: http://fieldtarget.com.br/site/images/stories/copperhead_wadcutter_pellets.jpg]

Pellet de böyle olmalı, ben daha önce orjinalini kullandım. H&N Match lere benziyordu.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Chairgunda .177 cal. Crosman Copperhead Pointed diye bir pellet var, Vel bey de ise Crosman Copperhead ve Crosman Pointed isminde iki adet pellet var. Hangisi doğru pellet bilgisi olan var mı? :him:s:him:s

Bildiğim kadarıyla Chairgun daki veriler crosman pointed için, evet chairgun da crosman copperhead pointed diye adlandırılmış fakat verileri piyasadaki crosman pointed diye adlandırılan pellet e tekabül ediyor.

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• bunuda mı çakması var yaşasın çin.. ;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• sanırım hilalavdan aldığımız Gamo larda çakma. Çok çapaklı hepsi. Tabi doğrusunu bilen varsa düzeltsin lütfen.

Bi dönem sahte mal takibi yapmıştım. İnsan neler üretebildiğimize inanamıyor!

• peki güvenilir gamo pellet temin edebileceğimiz bir adres verebilirmisiniz yakın tarihte ihtiyaç olcak çünki yada gomoyla aynı fiyatta başka bir marka önerebilirmisiz.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• sanırım hilalavdan aldığımız Gamo larda çakma. Çok çapaklı hepsi. Tabi doğrusunu bilen varsa düzeltsin lütfen.

Bi dönem sahte mal takibi yapmıştım. İnsan neler üretebildiğimize inanamıyor!

Evet Gamo'lar da çakma, özellikle ProHunter modeli zaten gamo'nun sitesinde bile yok ;rofl.;

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Gamunun hunter modeli güzeldi ama bulabilene tabi hiçbiryede yok.

Gamo p23 air pistol 4,5
    Zoraki hp01
    weihrauch hw 97k

• Ben mod 125 ile en iyi grubu pro hunter ile yapıyorum. Grup dediğim de pek dağınık bişey aslında:)